0

Wydaje mi się, że pozbycie się Araujo to będzie dobry interes. Gość pewnie gra o wysoki kontrakt, a pewnie Deco i te inbecyle mogą mu dać wysoki kontrakt coś w stylu de Jong, Lewandowski, Fati. Może to dobrze, że odchodzi

11

Co jak co, ale fartneło nam się z tym Cubarsim. Jeszcze dwa lata temu każdy widział w Araujo nowego Puyola, obrońcę na lata, a okazuje się, że 17 latek go wygryzł ze składu i Araujo się ewakuuje xd

0

@Ramon_Villaverde skoro chce odejść to co Ty będziesz go trzymac? Nie daje znać czy przedłuża kontrakt, czy nie.

1

@PolskiBarcelonista10 co ty gadasz xd ter Stegen wraca, to Pena znowu na ławkę. On nie jest żadna przyszłością Barcelony, chyba że budujemy skład taki jak w sezonie 21/22 to może być na czele

3

Nie wiem czemu, ale mi się wydaje, że to, że Pena się spóźnił jest Flickowi na rękę i ma argument, żeby zmienić tego parodyste na Wojtka

1

@Popitek12 teraz najłatwiejszy mecz zostal

41

De Jong ostatnio płakał, że nic nie wygrał w Barcelonie xD to już wiadomo dlaczego niczego nie wygrał

2

Nie wierzę że oni wyczaili tam buta hahaha

0

Pena to po 2 miesiącach nauczył się piąstkować xD

0

@FCB24 chyba jak na ławce siedzi

0

@MesQueUnClub96 może to jest mecz o superpuchar Hiszpanii a nie jakąś autoreklama eleven i bundesligi?

1

Co ten Święcicki pier*oli? Mecz jest a on o jakimś studio eleven i bundeslidze opowiada, co za gość

0

Araujo idź se już teraz do tego Juventusu

8

Pena by stanął, rozłożył ręce xD

1

Taka jest prawda, że Valverde powinien polecieć po sezonie 18/19 z pewnego, nie bójmy się tego uzyc słowa trypletu, skończyliśmy "tylko" z mistrzostwem. FInał pucharu przegrany, ale widać było już rozczarowanie i brak wiary w siebie po meczu z Liverpoolem. Do dziś nie mogę jakoś tego przeboleć, może historia tego klubu dziś inaczej by wyglądała, a może nie.

2

@MOLESTA to czemu dalej u nich Alaba gra? Takie gadanie

1

@Marian_Pazdzioch no najbardziej cuckowe myślenie jakie może być, to jest właśnie jedna z przyczyn dlaczego rynek Matrymonialny taki jest.

0

@MesQueUnClub96 jasne, jeszcze bym pogłaskał i zapytał czy było jej dobrze

0

Od dziennikarzy z Madrytu

2

I znowu zagra 1.84 cm Inaki Pena, któremu wystarczy pod dłuższym rogu strzelić.

3

Kolejny dzień i nic o Olmo i Victorze. Nic. Żadnej informacji o chociażby podjęciu jakieś próby rejestracji, żadnego słowa od Laporty. Nic. Właściwie to już koniec sezonu dla Olmo, sprawa ucichnie, każdy zapomni i tyle.

2

@Lewangoooolsky ty jesteś poważny?

0

Ten Wilk w tym studio nie wie nawet o czym mówi w ogóle xD

3

Sprzedać de Jonga i Fatiego, nie dość, że obciążają budżet swoimi nieadekwatnymi do poziomu zarobkami, to jeszcze na tle amatorów wyglądali jak oni.

1

@esem91 no szczególnie z Las Palmas nas uratował przed kompromitacja

1

@MateS Pena by to wypluł xD

2

Pomyśleć, że gdyby Flick nie wystawiał tego parodysty w bramce, to na pewno nie byłoby-5 do Realu

3

Pena by stanął i sparował wzrokiem

5

Bramkarz Barbastro pewniejszy niż Penia

1

"Złapał się tam za głowę Pedri." Kurła oby nie kontuzja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?