Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jonyx Pena to jest ten sam poziom co Pinto. Dla mnie jest to jeden z nagorszych bramkarzy w ostatnich latach. Gość wszystko wpuszcza, a to że obroni strzał lecący na niego niczego nie zmieni.
0
@AFA a z Mbappe każdy się śmiał, że jest to drugi Hazard, że ma taką formę itd, a za chwilę on wyprzedzi Lewandowskiego i być może da Realowi trofea. Piłka się zmienia jak w kalejdoskopie.
0
Nie po to Mbappe do Realu przeszedł, żeby nie wygrał ligi
0
@MesQueUnClub96 no a jak wam się nie podoba gra Barcelony, to macie siedziec cicho i ich podziwiać, co nie?
6
Dlaczego strzelacie z dystansu? Do bramki trzeba wejść z piłką, bramki z dystansu się nie liczą!!!!
8
W ogóle Szczęsny jest 10 cm wyższy od Peni. Niczego nie sugeruje, ale z takim zasięgiem ramion Szczęsny na spokojnie mógłby wybronić część wpuszczonych goli przez Pene. Dziwie się, że Flick uparcie stawia na niego.
4
Nie jest to wina Flicka. Ciężko zbudować coś bez bocznych obrońców, klasowego lewego skrzydłowego czy rezerwowego napastnika, który by odciążył Lewego. Ciężko jest zbudować coś z 17 lakami, ktorzy zamiast wchodzic z ławki stopniowo są podstawowymi zawodnikami i jest wywierana ogromna presją. Ciężko jest coś zbudować bez dużej ławki rezerwowych z zawodnikami pokroju Fermin Lopez. Ciężko jest tez coś zbudować mając takiego bramkarza jak Pena, typ jest równy poziomowi Pinto. Wszystko to wina Laporty, kłamie, kręci. Za chwilę będzie sytuacja, że nawet Olmo odejdzie, bo nie będzie na 2025 rok zarejestrowany, a ten dalej będzie nawijał makaron na uszy.
0
Spokojnie Laporta w lato nikogo nie ściągnie, wróci Valle i to będzie nasz jedyny transfer. To jest kpina, miały być pieniądze, rejestrację, a zaraz się okaże, że Olmo i Victor odejdą, bo nie będą zarejestrowani. Laporta powinien się podać do dymisji, niczym on się nie różni od Bartomeu, kłamie i nic więcej.
0
Olmo to podobno drugi Fabregas xD
0
Lewandowski po tym sezonie powinien się pakować. Ale Laporta go nie odda, bo nie będzie stac na nowego napastnika.
3
Raphinha mógł zamknąć mecz, to nie zachciało się gwiazdorzenia. Przewrotki, loby i inne to sobie może robić w meczach z ogórkami pokroju Realu Madryt, a nie w tak ważnym meczu
4
Tak, tak Atletico gra o lidera, to specjalnie się podkladaja żeby real nie był pierwszy. Co oni tam biorą?
0
@Barcatroll z tą bieda to jest to pewne
14
Przyszłością Barcelony jest bramkarz, który nie umie się rzucać, jest niepewny. Teraz się nauczył wychodzić, ale to jest kwestia czasu, aż ktoś mu strzeli z połowy.
1
Ten Laporta jest tak głupi, że to szkoda gadać..
1
@Rupert_Haubica mi tego Gulera w ogóle nie jest szkoda. Poszedł za hajsem, to niech gnije na tej ławce, albo carlo betonlotii niech go wpuści raz na 4 miesiące na ostatnie 10 minut
0
A ja się całkiem nie zdziwię jak Flick dogra sezon do końca i rzuci to w piz*u. Nie ma tutaj przyszłości, nie ma nawet cienia nadziei, że będzie lepiej.
2
Barcelona nie ma kadry na wygrywanie trofeów. Trochę nas rozpieścili, ale znowu wracają te smutne czasy z 2020-2022. Nie da się grać całego sezonu na trzech frontach bez stabilnych rezerwowych, bez bocznych obrońców, bez skrzydłowych, nie da się wygrać tytułów z 17 latkami, którzy zamiast wchodzic powoli do składu, muszą stanowić o sile. Taki Yamal w 2015 roku to by wchodził z ławki na ostatnie 10 min. Wszystko to jest wina Laporty.
12
@Wojtek84 to nie, że nie umie, tylko nie ma kim. Flick nie jest głupi i dobrze wie, że ten zespół to nie jest druzyna na puchary, ale musi udawać, żeby nie skończyć jak Xavi.
3
Dopóki Laporta będzie prezesem nie będzie żadnych trofeów
1
Wychodzi brak transferów latem, wychodzi
0
Ta liga jest zje*ana serio. Nie chodzi o tych sędziów skretyniałych, tylko po co te drużyny pokroju Getafe Leganes czy inne w ogóle w tym biorą udział? Oprócz kopania rywali i stania w 10 cały mecz w polu karnym to nic innego te drużyny ze sobą nie reprezentują. Te ligę powinno się skrócić do 16 drużyn albo i 14 a te badziewia powyrzucać do 2 ligi
2
Klasyk parodysta wpusci jedyny strzal, ogórki staną 10 w polu karnym i wynik skończy się 0:1
0
Real Madryt 20 miejsce w Lidze Mistrzów 3 porażki, 3 miejsce w Lidze 2 porażki, tak tak, to wina sędziów, Negreiry
0
W ramach solidarności z Realem i protestu przeciw Negreierze, Ferran Torres znowu się będzie kopać po czole, a Inaki Pena wpuści gola, którego strzał obroniłby 5 letni dzieciak
0
@aldewir hahaha
38
Nie ma bardziej bezczelnych ludzi, niż kibice Realu. Naprawdę.
0
Tak to się robi, a nie męczy dupe i traci punkty, pamiętajcie
3
@MesQueUnClub96 ten real to się pewnie doczłapie do 8 nawet
1
Po co my mamy wejść na ten mundial skoro Hiszpania czy Holandia jest poza naszym zasięgiem? Jak mamy pozniej grać tak jak na mundialu 22, to już lepiej żeby oni odpadli w tych eliminacjach.