Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No dziwne, że 36 letni gość nie może grać po 90 min. Najlepiej niech Laporta z Deco na lato nie sciagna jego następcy, bo po co, przecież jest napastnik.
0
@PW27 xD do najbliższego meczu ligowego
1
@Kapitan hawk nikogo nie dziwi miejsce tych średniaków
0
Oni jeszcze wyjdą z top 8 a my spadniemy do barazy
0
Skład to chyba Laporta ustala, nie ma szans, że ten Flick takim sabotażystą jest
1
To jest piorytet Laporty w lato, jak znowu go oleje, albo ściągnie jakiegoś połamania za 60 mln, to trzeba będzie go wywieźć na taczkach.
29
W 2019 byłem mega zadowolony, że udało się Bartomeu go ściągnąć z Ajaxu, uważałem to za wielki sukces Bartomeu. De Jong miał być nasza przyszłością i filarem, no niestety czas pokazał, sam go dlugo długo broniłem, aczkolwiek z każdym sezonem nie ma już argumentów by go bronić. Gość już nie ma 22 lat jak przychodził, tylko zaraz będzie miał 28. Nic z tego raczej już nie będzie nawet najwięksi fani FDJ mogą to przyznać. Sprzedać, ale nie zapomnieć.
3
I tak co tydzień
0
@Litman to jest ważny mecz
3
Są dwie pewnie rzeczy
Real przegrali z kimś mocnym
Pena wpusci gola
1
Klasyczna "interwencja" Peni. Spalony i w niego XDDDD
1
@MesQueUnClub96 no i po tym meczu doszło do rewolucji, która dala tryplet, a dziś co najwyżej prośba o solidarność, taka różnica.
1
Inaki Pena tylko popatrzył jak piłka przelatuje koło niego
0
Czy wiecie, że Mallorce wystarczy kontra i ma pewnego gola?
0
Dzisiaj Inaki uderzy w stół, zobaczycie
25
Już dziś nasz najlepszy bramkarz świata wpuści gola, po braku reakcji na lekki strzał w dolny róg bramki
3
Mallorca na X zapowiada piekło. Więc podejrzewam, że ten dzban w bramce wpuści z 3 gole, nie ma ciula.
1
Flick beton gorszy od Ancelottiego
2
I co zadowoleni? Wygraliśmy tryplet w październiku? Porą zejść na ziemię. Przerżniemy te 3 mecze ostatnie Ligi Mistrzów bo teoretycznie zostały nam te najtrudniejsze, w lidze zaraz Real wystrzeli i ucieknie nam na 10 punktów i tyle z tego. Flick albo zgłupiał, albo on taki głupi jest.
0
Tu jest jakaś klątwa, nie ma innego wytłumaczenia
14
Jest grubo po 23 a Inaki Penia nadal jest plackiem
0
@Chaoss jak zwykle
0
@Criss18Barca niby Eleven zaprzeczyło, ale może być coś na rzeczy, bo Bożydar Iwanow ma komentować bundeslige
0
No super plan stac 8 w polu karnym cały mecz i zrobić dwie kontry, takich trenerzyn jak on to ze świecą szukac
0
Jak w następnym meczu znowu ta parodia bramkarza zagra, a nie Szczena, to znaczy, że Flick jest większym betonem niż Ancelotti i nie ma co się łudzić na jakieś sukcesy w tym sezonie, no może oprócz pucharu króla, chyba że Laporta ma z tym coś wspólnego, że on gra, bo to jest niemożliwe żeby ta pokraka dostawała tyle szans i przez 2 miesiące gość zagrał dwa dobre mecze..
0
@Esteban_ nawet bym się nie zdziwił jakby w tym wszystkim maczali paluchy Laporta z Deco
13
Najgorsze: Barcelona gra bez bramkarza
11
Oby Pena spoznił się na jakikolwiek trening
4
Co za banda nieudacznikow, tak przepierdolić zaliczkę nad Realem w 3 tygodnie to tylko oni potrafią. Żal się na to patrzy. Flick nie wiem zakochał się w tym parodyscie, że co tydzień daje mu szanse, a on co tydzień coś pierdoli, rzygac się tym chce, żero ambicji
8
I tyle po mistrzostwie, dziękujemy Pena