1

No dziwne, że 36 letni gość nie może grać po 90 min. Najlepiej niech Laporta z Deco na lato nie sciagna jego następcy, bo po co, przecież jest napastnik.

0

@PW27 xD do najbliższego meczu ligowego

1

@Kapitan hawk nikogo nie dziwi miejsce tych średniaków

0

Oni jeszcze wyjdą z top 8 a my spadniemy do barazy

0

Skład to chyba Laporta ustala, nie ma szans, że ten Flick takim sabotażystą jest

1

To jest piorytet Laporty w lato, jak znowu go oleje, albo ściągnie jakiegoś połamania za 60 mln, to trzeba będzie go wywieźć na taczkach.

29

W 2019 byłem mega zadowolony, że udało się Bartomeu go ściągnąć z Ajaxu, uważałem to za wielki sukces Bartomeu. De Jong miał być nasza przyszłością i filarem, no niestety czas pokazał, sam go dlugo długo broniłem, aczkolwiek z każdym sezonem nie ma już argumentów by go bronić. Gość już nie ma 22 lat jak przychodził, tylko zaraz będzie miał 28. Nic z tego raczej już nie będzie nawet najwięksi fani FDJ mogą to przyznać. Sprzedać, ale nie zapomnieć.

3

I tak co tydzień

0

@Litman to jest ważny mecz

3

Są dwie pewnie rzeczy
Real przegrali z kimś mocnym
Pena wpusci gola

1

Klasyczna "interwencja" Peni. Spalony i w niego XDDDD

1

@MesQueUnClub96 no i po tym meczu doszło do rewolucji, która dala tryplet, a dziś co najwyżej prośba o solidarność, taka różnica.

1

Inaki Pena tylko popatrzył jak piłka przelatuje koło niego

0

Czy wiecie, że Mallorce wystarczy kontra i ma pewnego gola?

0

Dzisiaj Inaki uderzy w stół, zobaczycie

25

Już dziś nasz najlepszy bramkarz świata wpuści gola, po braku reakcji na lekki strzał w dolny róg bramki

3

Mallorca na X zapowiada piekło. Więc podejrzewam, że ten dzban w bramce wpuści z 3 gole, nie ma ciula.

1

Flick beton gorszy od Ancelottiego

2

I co zadowoleni? Wygraliśmy tryplet w październiku? Porą zejść na ziemię. Przerżniemy te 3 mecze ostatnie Ligi Mistrzów bo teoretycznie zostały nam te najtrudniejsze, w lidze zaraz Real wystrzeli i ucieknie nam na 10 punktów i tyle z tego. Flick albo zgłupiał, albo on taki głupi jest.

0

Tu jest jakaś klątwa, nie ma innego wytłumaczenia

14

Jest grubo po 23 a Inaki Penia nadal jest plackiem

0

@Chaoss jak zwykle

0

@Criss18Barca niby Eleven zaprzeczyło, ale może być coś na rzeczy, bo Bożydar Iwanow ma komentować bundeslige

0

No super plan stac 8 w polu karnym cały mecz i zrobić dwie kontry, takich trenerzyn jak on to ze świecą szukac

0

Jak w następnym meczu znowu ta parodia bramkarza zagra, a nie Szczena, to znaczy, że Flick jest większym betonem niż Ancelotti i nie ma co się łudzić na jakieś sukcesy w tym sezonie, no może oprócz pucharu króla, chyba że Laporta ma z tym coś wspólnego, że on gra, bo to jest niemożliwe żeby ta pokraka dostawała tyle szans i przez 2 miesiące gość zagrał dwa dobre mecze..

0

@Esteban_ nawet bym się nie zdziwił jakby w tym wszystkim maczali paluchy Laporta z Deco

13

Najgorsze: Barcelona gra bez bramkarza

11

Oby Pena spoznił się na jakikolwiek trening

4

Co za banda nieudacznikow, tak przepierdolić zaliczkę nad Realem w 3 tygodnie to tylko oni potrafią. Żal się na to patrzy. Flick nie wiem zakochał się w tym parodyscie, że co tydzień daje mu szanse, a on co tydzień coś pierdoli, rzygac się tym chce, żero ambicji

8

I tyle po mistrzostwie, dziękujemy Pena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?