0

I bardzo dobrze. Dla Realu widać ciężary, skończyły się Celtiki, Sportingi i inne średniaki w jednej grupie i awanse po 3 meczach.

11

Oni tak gadają, że Real był zajeb*sty w drugiej połowie i że jak tak zagrają to nas zmiażdżą, a taka jest prawda, że BVB w drugiej połowie się osrało, a Sahin wpuścił obrońce i zaczął bronić wyniku w 50 min xD i dlatego wygrali

0

Niech na notatniku szukają wymówki lepiej jak Flick zje taktycznie i wypluje Ancelottiego

4

Jutro Negreira i w niedzielę też negreira

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przypominam, że Raphinia gra na pozycji gdzie będzie grał Lucas Vazquez xD ale to będzie hulało

1

Pena jak osraniec, masakra co on zrobił

1

Ten Pena to jest jakiś upośledzony? Niech on wypierdziela

0

Już ten Polsat był lepszy, niż to gówno z canal+ nie dość że człowiek kupuje za 70 zł ten ich stream, to się tnie

0

Przypominam, że Szczęsny w sierpniu skończył karierę, przez ponad miesiąc nie trenował profesjonalnie, podejrzewam, że w ogóle nic nie robił (może oprócz jakiś biegów czy siłki) więc Hansi Flick wystawia gościa, który trenuje od pretemporady i jest w rytmie. To byłoby bardzo ryzykowne stawiać na Szczęsnego teraz, raczej Flick głupi nie jest.

5

@Comentateiro ruska propagande

0

@Dosq wam te Ligi Mistrzów to wygrywali Ronaldo i Ramos, a Zidane to jedynie tak był od klaskania, wiec o czym ty mowisz

2

@Rewolucja123 te przepychane, wymęczone po 1:0, słaba dyspozycja Realu i tyle

4

Wiecie dlaczego przegraliśmy ostatni sezon? Bo mieliśmy trenera amatora, i to samo ma BVB. Nigdy nie rozumiem zatrudniania przez poważne kluby trenerow tego typu jak Sahin, który nie ma żadnego doświadczenia.

2

@MesQueUnClub96 a mi nigdy nie jest szkoda tych ludzi. W Barcelonie i tak dla niego miejsca nie ma.

1

@PJ777 zobaczysz, że Casado będzie cichym bohaterem ;)

0

@MesQueUnClub96 Perez, to już stary gość, nawet by mnie nie zdziwiło jakby on już nie ogarniał powoli co się dzieje, a za niego ktoś tam działał

5

Przecież Lamine i Raphinia będą robić taki młyn z tymi drewniakami co mają na bokach obrony, że to hit xD

17

Koleś ma kompleksy tego finału mundialu 10 do dzis

1

@SelloutCrowd chyba Ty będziesz

0

@ViscaelBarca2007 Nico Wiliams, przy połączeniu z Yamalem, to będzie grało jak na Euro i nie ma co tym handlować

16

I pomyśleć, że dziś trenerem byłby denzel i mielibyśmy wymęczone 1:0. Jest to nieprawdopodobne, że przy stanie 4:1 w ostatnich minutach oni cisnęli jakby było 0:1 w plecy.

0

@Stinger_ a później kibice Realu są oburzeni, że jedyny Hiszpan co tam gra czyli cieniaskez nie jest powoływany do kadry, tylko sama Barcelona xD

8

Ale to co zrobił Casado dziś, to szacun. Chyba nam rodzi się SPD pokroju Busiego

2

Jak on strzelał, to jaki spalony xD

0

Za tydzień powtorka

1

Dobrze, że wrocił, bo tego pajaca z 7 z Realu trzeba utemperowac

8

Z Ansu niestety już nic nie będzie. Sprzedać go razem z rekinem i na przyszły sezon celować w tego Nico Wiliamsa

1

Pena już obsrany xD

5

Lewandowski za miesiąc będzie miał więcej goli w lidze, niż sezon temu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?