Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sezon jest długi, taki Olmo z pewnością się przyda. Żeby nie bylo sytuacji, że w kwietniu kontuzjowanych znowu będzie pół składu i będą musieli grać 17 latkowie. Jest to dobry ruch.
2
Ten koleś odpowiada min za porażki z Liverpoolem i Bayernem.
1
Zeby były dobre i drogie transfery, to trzeba wygrywać trofea, to też przez ostatnie sezony Xaviego i Koemana możemy kupić tylko Olmo
0
Callagher w Atletico. Po Sorlothu, Le Normandzie i Alvarezie, to konkretne wzmocnienie.
1
Czy ten Olmo jest potrzebny? Mysle, że tak, bo sezon jest długi. Pedri, de Jong się połamią 5 razy w tym sezonie, Gavi jest niepewny po kontuzji, a młodymi nie ugramy sezonu.
1
Nie, no dajmy Xaviemu 4 sezon ten byłby na pewno lepszy
1
@Lionel_Messi10 ten klub jest tak biedny, żeby zarobić śmieszny milion to wszystko już zrobi
0
@Yamal_Williams o finanse a co może chodzić?
0
@Arys coś czuję, że ten sezon to będzie katastrofa, albo nawet gwozd do trumny klubu.
0
Ten sezon to będzie katastrofa
0
@RosjaninBut ciekawe co to za impreza
0
A ten śmieszny arytukuł ma realmadryt peel to rozumiem, że został popełniony ze strachu, że Barcelona może mieć skrzydła na lata Nico i Yamal. Mają swoje wielkie trio dwóch niewidocznych na euro i fawelarza niech się nimi zajmą.
1
Najbardziej śmieszny jest ten ból kibiców Realu, że mamy Lamine Yamala i musza z tego tytułu porównywać go z Gulerem xD
2
@Amidamaru złota piłkę dostaną wielkie gwiazdory albo nieistniejący na tym Euro Bellingham ( i w sumie w tym roku w klubowej piłce tez) albo wiecznie pokrzywdzony męczennik z faweli, bo jak nie dostanie, to będzie rasizm
6
Chorągiewy, które chciały sprzedawać Yamala za 200 mln euro do PSG, mogą sobie iść tam do nich. Lamine, to jest diament, wielka przyszłość Barcelony. Gość w większości procentów dał to mistrzostwo Hiszpanii. Porównywanie go z Fatim to jest abstrakcja.
1
W dogrywce pewnie będzie już egzekucja. Słowacja oddycha rękawami. Co nie zmienia faktu, że wielkie brawa dla nich.
0
A ten nowy Zidane lepszy od Xaviego i Iniesty, zdobywca 10 najbliższych złotych piłek to gra?
3
Szwajcaria wyeliminowała Włochów. Słowacja na razie prowadzi z Anglia i wygląda przy nich pewnie. Ale wielkim sukcesem jest to, że mamy remis z Francja i nie odpadliśmy z zeroma punktami. Tak naprawdę, to ta Holandia była do pyknięcia i nie ma znaczenia czy my dobrze zagraliśmy z nimi czy nie, to powinniśmy wygrać.
2
Jak ktoś chce oddawać Lamine za 250 mln euro do PSG, to mam nadzieję, że nie będzie celebrował jak Yamal będzie podnosił za rok jakikolwiek puchar
1
Jeśli po tych mistrzostwach do Reprezentacji nadal będą powoływani Lewandowski, Bednarek czy Grosicki to znaczy, że jest tu kółko wzajemnej adoracji
0
@michaleu xD wiadomo a na mundialu w meczu z Polską kibicowałeś Argentynie
3
W tej Reprezentacji problemem jest mental i to widać. Mecz o wszystko, a oni są osrani, że to szok.
4
Do przerwy Toni Kroos 1:0 prowadzi z Węgrami
1
Brawo Kroos piękna akcją bramka w 100 procent twoja hala madrid
8
Chorwacja jak Belgia mieli złotą generację, wycisnęli co mogli (srebro i brąz mundialu) i teraz będzie tylko w dół do jakiegoś czasu.
0
Co jak co, ale szacun dla Ronaldo. Wygląda jakby miał 30 lat
4
Ledwo przyszedł do srealu i już pajacuje matko
10
Już męczennik nauczył Żyda
6
Real strate Kroosa poczuje bardzo mocno.
5
Ja już nie mogę się doczekać nowego sezonu i tych emocji w Lidze Mistrzów w hokeju na rolkach