1

Sezon jest długi, taki Olmo z pewnością się przyda. Żeby nie bylo sytuacji, że w kwietniu kontuzjowanych znowu będzie pół składu i będą musieli grać 17 latkowie. Jest to dobry ruch.

2

Ten koleś odpowiada min za porażki z Liverpoolem i Bayernem.

1

Zeby były dobre i drogie transfery, to trzeba wygrywać trofea, to też przez ostatnie sezony Xaviego i Koemana możemy kupić tylko Olmo

0

Callagher w Atletico. Po Sorlothu, Le Normandzie i Alvarezie, to konkretne wzmocnienie.

1

Czy ten Olmo jest potrzebny? Mysle, że tak, bo sezon jest długi. Pedri, de Jong się połamią 5 razy w tym sezonie, Gavi jest niepewny po kontuzji, a młodymi nie ugramy sezonu.

1

Nie, no dajmy Xaviemu 4 sezon ten byłby na pewno lepszy

1

@Lionel_Messi10 ten klub jest tak biedny, żeby zarobić śmieszny milion to wszystko już zrobi

0

@Yamal_Williams o finanse a co może chodzić?

0

@Arys coś czuję, że ten sezon to będzie katastrofa, albo nawet gwozd do trumny klubu.

0

Ten sezon to będzie katastrofa

0

@RosjaninBut ciekawe co to za impreza

0

A ten śmieszny arytukuł ma realmadryt peel to rozumiem, że został popełniony ze strachu, że Barcelona może mieć skrzydła na lata Nico i Yamal. Mają swoje wielkie trio dwóch niewidocznych na euro i fawelarza niech się nimi zajmą.

1

Najbardziej śmieszny jest ten ból kibiców Realu, że mamy Lamine Yamala i musza z tego tytułu porównywać go z Gulerem xD

2

@Amidamaru złota piłkę dostaną wielkie gwiazdory albo nieistniejący na tym Euro Bellingham ( i w sumie w tym roku w klubowej piłce tez) albo wiecznie pokrzywdzony męczennik z faweli, bo jak nie dostanie, to będzie rasizm

6

Chorągiewy, które chciały sprzedawać Yamala za 200 mln euro do PSG, mogą sobie iść tam do nich. Lamine, to jest diament, wielka przyszłość Barcelony. Gość w większości procentów dał to mistrzostwo Hiszpanii. Porównywanie go z Fatim to jest abstrakcja.

1

W dogrywce pewnie będzie już egzekucja. Słowacja oddycha rękawami. Co nie zmienia faktu, że wielkie brawa dla nich.

0

A ten nowy Zidane lepszy od Xaviego i Iniesty, zdobywca 10 najbliższych złotych piłek to gra?

3

Szwajcaria wyeliminowała Włochów. Słowacja na razie prowadzi z Anglia i wygląda przy nich pewnie. Ale wielkim sukcesem jest to, że mamy remis z Francja i nie odpadliśmy z zeroma punktami. Tak naprawdę, to ta Holandia była do pyknięcia i nie ma znaczenia czy my dobrze zagraliśmy z nimi czy nie, to powinniśmy wygrać.

2

Jak ktoś chce oddawać Lamine za 250 mln euro do PSG, to mam nadzieję, że nie będzie celebrował jak Yamal będzie podnosił za rok jakikolwiek puchar

1

Jeśli po tych mistrzostwach do Reprezentacji nadal będą powoływani Lewandowski, Bednarek czy Grosicki to znaczy, że jest tu kółko wzajemnej adoracji

0

@michaleu xD wiadomo a na mundialu w meczu z Polską kibicowałeś Argentynie

3

W tej Reprezentacji problemem jest mental i to widać. Mecz o wszystko, a oni są osrani, że to szok.

4

Do przerwy Toni Kroos 1:0 prowadzi z Węgrami

1

Brawo Kroos piękna akcją bramka w 100 procent twoja hala madrid

8

Chorwacja jak Belgia mieli złotą generację, wycisnęli co mogli (srebro i brąz mundialu) i teraz będzie tylko w dół do jakiegoś czasu.

0

Co jak co, ale szacun dla Ronaldo. Wygląda jakby miał 30 lat

4

Ledwo przyszedł do srealu i już pajacuje matko

10

Już męczennik nauczył Żyda

6

Real strate Kroosa poczuje bardzo mocno.

5

Ja już nie mogę się doczekać nowego sezonu i tych emocji w Lidze Mistrzów w hokeju na rolkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?