2

@marcin62 a co po marihuanie, to niby sie jest tylko wyluzowanym? to mało wiesz

0

Bayern 19 goli w sezonie i oni mieliby nam mecz odpuscic xddd

0

@AmigoBlancos a oni dalej nie znają słowa "pokora"
Ramos też się kartkował na finał:)

2

Do czego to doszło, żeby w ogóle stworzyć taki artykuł..
dwa lata temu nie do pomyślenia

1

Oni chyba są niepoważni, jakiegoś Arthura brać, że co on zagwarantuje?
Pieniądze kombinować i po gwiazdora, a nie jakiś małolatów za darmo, tak to chyba nigdy nie oddamy w meczu strzału celnego.

13

Gdyby ktoś powiedział 2 lata temu, że w 2021r. Barcelony nie będzie stać na zawodnika za 20 mln euro, zagra w Lidze Europy, napastnikiem będzie Depay, a o sile pomocy będą stanowić 17 latkowie, to bym się uśmiechnął i włączyłbym mecz Barcy w którym Suarez z Messim strzelają sobie po pare goli.

5

@nammah nie bylibyśmy. Messi przez ostatnie lata ratował nas z wielu opresji.
Niestety, ale 17 latkami nie zwołujemy świata, dopóki nie będzie jednego zawodnika, który będzie w stanie to udźwignąc.

1

@Kurkmen no w końcu, jeśli brak awansu do Ligi Mistrzów = sprzedaż klubu jakiemuś mocnemu inwestorowi, to jestem na tak.

1

strzel gola - dostań kontuzje

1

w przyszłym sezonie Laporta musi wydać troche kasy nawet z własnej kieszeni, trudno. Ale konieczne jest ściągnięcie LO, skrzydłowego i na pewno klasowego napastnika.

3

Tylko proszę po jednym meczu nie oceniajcie, że Xavi będzie zbawcą, że wraca tikitaka, bo po pierwszym meczu Valverde, Setiena i Komana już takie rzeczy się pojawiały xD

0

A mi jest go szkoda po prostu. Bo przez chciwość i głupote Laporty stał się ofiarą.
W tym klubie niedługo nie będzie nikt chciał grać, jeśli Laporta nadal będzie każdemu zmniejszał pensje.

3

@Kgorecki2500 oprócz, że będzie przynosił zyski
no to chyba właśnie chodzi o to?
chyba Floro myśli i nie dopuści, by z Realu zrobiła się druga Barcelona, której nie stać 5 mln na trenera?

1

0

ja tam się mega cieszyłem, jak Dembele przychodził do Barcy, a chwile później Coutinho. Wydawało się, że "następców" Neymara udało się szybko załatwić. Dembele trzeba sprzedać i nieważne, że wróci zagra 3 dobre mecze i będzie git.

32

Brakuje tych czasów jak Barcelona po 4 kolejkach zapewniała sobie awans do fazy pucharowej.

1

jeszcze 3 lata temu niedopomyślenia, żeby majac w grupie Benfice czy Kijów na dwie kolejki przed końcem nie być pewnym awansu.

0

Xavi w tym klubie pewnie nic nie zmieni, dopóki nie będzie 3-4 topowych transferów (napastnik, pomocnik i dwóch bocznych obrońców)
W chwili obecnej nasz skład jest adekwatny do miejsca w tabeli; średni.

0

@BarcaInfo Z A D A R M O
ulubione słowo w Barcelonie.

1

Najbardziej z tego okresu trenera Koemana zapamiętam ten "okres przejściowy" chyba najgłupsze usprawiedliwianie słabego trenera w historii Barcelony.
Najgorsze w tym trenerze już nawet nie był brak pomysłu na grę, taktyki, tylko obwinianie, że ma słaby skład.
Czy Xavi coś wyciśnie? wątpie (obym się mylił)
na pewno pare lat posuchy w Barcelonie i tak nas czeka.

0

@A4ron no bo nie jest, z tych średniaków dałoby coś wyklepać, tylko potrzebny trener, który ma jakiekolwiek pojęcie o taktyce, a nie rudy co twierdzi, że nic nie da się.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?