2

No tak każdy gada o tych transferach Bartomeu, a skąd ktoś miał wiedzieć, że takie gwiazdy jak Dembele, Coutinho czy Griezmann nie odpalą w Barcelonie? Warto może szukać przyczyny w tym klubie? Coutinho w debiucie w AV zaliczył bramkę i asystę, a tu wyrzucany był po jakiś dziwnych pozycjach, to samo jest z de Jongiem
Ja się nawet Dembele nie dziwię, bo woli odejść do klubu, gdzie może wygrywać trofea, a nie dostawać oklep od każdej lepszej drużyny. Nie myśleliście, że Dembele tu przyszedł z miłości do Barcelony. Griezmann w Atletico przed transferem i w repce grał na 10, a w Barcelonie grał na skrzydle. Jasne Dembele postawił warunki trudne dla klubu, więc musi odejść, ale należy się też pozbyć świętych krów, bo w takim wypadku każdy topowy gracz będzie się tu marnował.

0

@Mixtape problemem jest to, że Haaland jest potrzebny jeśli ten klub ma wrocic do grona najlepszych. Nie wiem jak wygląda naprawdę sytuacja wewnątrz klubu i wie to Alemany. Inna sprawa jest to, że bardziej wolę pewnego napastnika i mieć 20 goli w sezonie, niż żeby grał Jutgla gdzie strzeli max z 3 bramki

0

Macie jakieś marzenie na przyszły sezon jeśli chodzi o prawego obrońcę?

0

Jak Coutinho się odnajdzie w AV, to znaczy, że w Barcelonie jest coś nietak, a nie z piłkarzem.

9

Ku*wa Busquetsa się w końcu pozbyć, a nie de Jonga sprzedawać. Nagelsmann czy inny Tuchel ustawi jego na nominalna pozycję i będzie światowej klasy piłkarzem, a w Barcelonie oczywiście nie trzeba tysiac pozycji testować, bo święta krowa musi grać.

0

Jak myślicie uda się wygrać Ligę Europy? Bo jeśli Barcelona potraktuje te rozgrywki poważne, to myślę, że uda się to wygrać.

23

@Sulimo tacy później walczą o złota piłkę fcbarca haha

1

To prawda, fantastyczny obrońca.

2

W przyszłym sezonie należy pożegnać się z Pique, Busquetsem i Alvesem. Ja w ogóle nie rozumiem sensu transferu Alvesa.

0

Przeszłość Realu ledwo dala rade przyszłości Barcy.. propaganda niczym tvp. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Real wygrał małym nakładem sił. Fajnie się to oglądało, ale tu jest dużo do ogarnięcia.

1

@JordiElNino I Gavi mimo że ostatnio ma jakieś zapalenie mózgu, ale to chwilowe.

0

Mimo porażki jestem zadowolony. Widać było chęć gry, momentami wyglądaliśmy lepiej od Realu. Przed Xavim dużo pracy (i Laporta musi siano wyczarować na pewno na dobrego skrzydlowego) potrzeba też poprawić gre w środku pola. Nie ma co spinać, jesteśmy słabsi od Realu, ale dziś było widać znaczna poprawę, która zaowocuje w przyszłości.

2

Jest tam jakiś pozytyw. Aczkolwiek potrzeba skrzydłowego, oraz pomocnika. Nie da się z całym szacunkiem 17 latkami zawojować świata.
Dembele natomiast należy już pożegnać.

0

A ci nieudanie zyciowo kibice Realu już piszą, że prawa flanka dla ich Viniciusa jest autostrada. Oby Alves dziś dyrygował!

4

@!34RC3!_0N4 to nie chodzi o to, że nie wierzą, tylko fakty są takie, że Real jest że 3 klasy wyżej od nas, jesteśmy słabsi i wszystko wskazuje na to, że to przegramy. Trzeba myśleć realnie i się pozytywnie zaskoczyć.

0

@bartekvisca to będzie upokorzenie Barcelony

0

Swoja droga nie dziwię się Bale. Wygrał wszystko co w piłce klubowej mógł wygrać, z Realu jest ciągle wypychany, to nie ma motywacji żeby dalej to ciągnąć i zajmie się tym golfem.

0

@Kwiatek67 jeśli sprowadzimy ogarniętego pomocnika

0

I co w związku z tym? Wygracie kolejny mecz 1:0 ledwo czy znowu wpadka?

5

Ale mnie to wnerwia, że duet Vini Benzema rozwalaja Hiszpanie, a my nawet dwóch goli nie potrafimy w meczu ligowym strzelić. Każdy się śmiał z tego Viniciusa, a on zżera cały nasz atak. Real odjeżdża na parę lat.

0

Ten zespół jest tak żenujący, że zamiast wykorzystać szanse na awans na 3 miejsce w tabeli, spadnie na 6.

1

Luuk de Jong z Haalandem w przyszłym sezonie zrobią duet marzeń xD

0

wrzutka Alvesa ♡♡

0

Niestety, ale to nie jest ta Barcelona z Messim, Neymarem i Suarezem gdzie klepaliśmy takie zespoły ile chcieliśmy. Teraz graja jakieś wynalazki tanim kosztem i wygląda to jak wygląda.

0

A w 2018 miałem wielkie nadzieję z nim..

1

Laporta to jednak geniusz. Oddał w miarę bramkostrzelnego Griezmanna, w jego miejsce ściągnął drewnianego de Jonga by się jego po pół roku pozbyć, bez zastępstwa. Elegancko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Xavi to jest klasa. Takiego człowieka zza linia boczna było nam potrzeba.

2

Pamiętam jak Barcelona takich leszczy klepała na Camp Nou aż nie chciało się, żeby mecz się kończył. Teraz to w ogóle szkoda na to patrzeć. Z klubu zrobił się taki mem, że Elche potrafi być trudnym rywalem. Ter Stegena można byłoby sprzedać, jeśli byłaby jakas opcja (Szkoda Onany) a tak niestety nie ma.
Nawet jeśli Xavi nie da rady w Barcelonie jako trener, to będę miał nadal wielki szacunek, bo przy tych pachołach, to nawet Guardiola nic nie wyciśnie.

0

Pomyśleć, że skład na papierze Aguero Dembele Coutinho wyglądał mega kozacko. Szkoda, że tak się to potoczyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?