Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 No i zobaczymy w przyszłym sezonie. Jeśli Xavi dostanie 2-3 naprawdę solidnych zawodników (napastnik, boczni obroncy) to rzeczywiście może coś z tego będzie, ale jak Laporta będzie dalej jakiś szrot ściągał, to Xavi długo tu nie zagrzeje, chociaż masz racje może z Koemanem przesadziłem, bo on w przeciwieństwie do rudego rzeczywiście robi zmiany taktyczne w trakcie meczu.
2
Adama Traore - Luuk de Jong - Ferran Torres postrach Europy, ale ligi Europy
1
@Lucassito niestety tutaj ludzie są zaślepieni i się spuszczają przy każdym zagraniu i mówi się jak Xavi jest wielki, a taka prawda jest taka, że to drugi Koeman i pewnie za sezon się z nim pożegnają. EV Barcelonie dał wiele.
0
@cyron1 na razie liczy mowia wszystko
8
@cyron1 Vini dupy nie urywa? Jest jednym z najlepszych strzelców, a ty mowisz, że dupy nie urywa XD prawdopodobnie lepszy niż cały nasz mizerny atak.
1
@Rewolucja123 No nie wiem może w końcu de Jong?
2
Tesknie za czasami, kiedy transfer Douglasa był kontrowersyjny
0
Messi wroci to za rok i on będzie w podstawie:D
7
Żaden Traore, żaden Morata i żaden Tagliafico. To nie są piłkarze, którzy dadzą jakiś poziom. Traore to napakowany Deulofeu. Czas zacząć ściągać poważnych zawodników, a nie jakieś pół środki.
4
Dumni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie*
0
@Cwaniak4 nom i skończy się era
0
Jak Xavi wystawi znowu Albe i Alvesa, to już chyba nie ma ratunku.
11
@PodkarpackiKibic bo to już nie to samo co kiedyś. Teraz to bardziej komercja, niż sport.
2
@krajana ale on był tylko odwa tygodnie, to co miał pokazać?
Poziom Barcelony jest taki, że Luuk de Jong jest tu gwiazda.
Równie dobrze, mogę powiedzieć, że Xavi się nie nadaje, bo przez 2 miesiące nie widać zadnej poprawy.
11
"eksperymentował też z Emersonem"
Jakie eksperymentował? 2 tygodnie chłop pobył w klubie i go sprzedali do Tottków, bo Laporta wyczuł kasę, taki eksperyment.
10
@Pawel13sz i tak właśnie 39 letni Dani Alves, który miał być jako wsparcie dla młodych, został graczem pierwszego składu i to za darmo, taka jest właśnie Barcelona w chwili obecnej.
0
@hazo428 jakbym nie kibicował, bym nie krytykował. Kiedyś było lepiej, teraz jest źle. Pozdrawiam.
0
Dlaczego od 2015 roku w tym klubie jest taki burdel?
1
@Huck No spoko, a statystyki? Bo jak na razie to każdy ich chwali, ale nie patrzy, że staty leżą, a z tym wyniki. Dlatego ja jestem za opcją, by w podstawie nie grało 3 młodziaków, bo dobrze kiwają (to nie a klasa) tylko potrzebny jeden doświadczony co by robil robotę, a mlodzi się uczyli.
0
@Huck na jakim poziomie mamy pomoc? Na razie na żadnym poziomie nie mamy niczego.
2
Bez pieniędzy, bez głośnych nazwisk, to tu nic nie ugra się, proste. Równie dobrze Juvenil może grać w LaLidze. To nie jest wina ani Koemana czy Xaviego, że musi grać 17 latkami, ktorzy jasne będą stanowić o sile Barcelony kiedyś, ale takie rzeczy robi się stopniowo i pod okiem doświadczonych. Nie chcę nic mówić, ale mam obawy co do tego Fatiego, bo to już jego chyba 4 kontuzja a ma 20 lat. Teraz człowiek by chciał, żeby w klubie grał Suarez, Messi czy Rakitić.
1
Niestety przykro to stwierdzić, ale z Fatiego żaden Messi czy inny Eto'o nie będzie.
0
@Sulimo jakich transferów? Zdolna młodzież mamy. Zaraz Xavi powoła jakies 16 latka co nikt o nim nie słyszał i nie będzie potrzeba transferow
3
Ciekawe kiedy Barca nas zaskoczy i wygra w końcu mecz
1
@FCB24 "by zgodzili się na takiego kretyna"
Mocne słowa. Tym bardziej, że Dembele jest utalentowanym zawodnikiem, ma ciąg na bramkę i technikę. Założę się, że w innym klubie wypali. No, a to że chce więcej zarabiać, to raczej nic złego? Niekazdy chce grać w Barcelonie za darmo, bo ja kocha.
0
Czekam na jakiegoś eksperta, który napisze, że należy go sprzedać, bo ostatnio analizował jego grę i popełniał błędy xd
0
@PatrychoO wierny przyjaciel czasami nie patrzy ślepo, tylko obiektywnie.
6
Ale Messi to jest odklejony chlop, że na Neymara głosował xD
18
A pamiętacie setkę Dembele z Liverpoolem na Camp Nou w końcówce? XD
2
Mam nadzieję, że w przyszłym roku wprowadzą 1/4 superpucharu Hiszpanii, by inne zespoły np walczące o utrzymanie wygrały ten puchar