4

Nowy el pistolero:D

0

I wystarczyło, aby na ławkę szkoleniową przyszedł młody trener z pomysłem, a przede wszystkim dobry psycholog i kolegą, a gra sie zmieni. Koeman to u samych piłkarzy demotywował i trudno zeby coś z tego zbudować.

4

A pomyśleć, że nadal byłby Koeman z jego bezradnością. Wraca nadzieja.

2

Xavi jestes wielki..

1

Trzeba było tego Komana wywalić po sezonie, a nie robić mu jakieś sezony przejściowe. Xavi jest w gorszej sytuacj, a udało mu się trochę to ogarnąć.

5

Brawo Xavi. Naprawdę rodzi się nadzieja.

0

No, a jak Luuk de Jong nie trafiał, to był wysmiewany. On jak nie trafia, to nagle się nie liczy, bo mu "zalezy". Widać inne standardy.

0

@monsterrize A kogo byś chciał?

1

@Rewolucja123 i to jest przykre

1

@Firestone a skąd wiesz? Co za bzdury.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

I pomyśleć, że Laporta tego drewniaka za 60 mln ogarnął. Oddał Coutinho, który jest teraz gwiazda w AV, a ściąga jakiś szrot.
Szkoda mi Dembele, mimo wszystko, to on powinien grać w pierwszym składzie, bo on sam wciąga dupą ten cały atak.
Pomyśleć, że jeszcze niedawno w ataku mieliśmy trio Messi Neymar Suarez, którzy by to Napoli roznieśli w pył, a teraz mamy jakieś nieporozumienie.

0

Napad Barcelony powinien wyglądać tak
Gavi - Luuk de Jong - Dembele.

0

No cóż za zdziwienie, że potężne trio Barcelony, niszczycieli Europy w dalszym ciągu Luuk de Jong wciąga nosem

0

A ten Torres to jakis specjalny zawodnik, że bez herbu gra?

1

Te pikniki na Camp Nou niczym się nie różnią od tych patusów zwanymi kibolami. Potrzebny jest Dembele teraz.

1

Więcej takich gwiazd, to na pewno wrócimy na szczyt. Jakiego rezerwowego w lato odda Guardiola za 60 mln?

1

@Vebrol w sumie też tak uważam. Ale niech robią co chcą

0

@pioz123 jaka ligę? Chyba przy dobry transferach. Z takim składem max 1/8 finału Ligi mistrzow. Mimo, że Real nie gra jakieś piłki, to i tak jest klasę lepszy i będzie ciężko ich zdetronizowac w lidze.

2

Widzę, że tutaj roi się mnóstwo trenerskich talentów.
Było wiadome, że Xavi jeszcze nie jest gotowy na prowadzenie takiego klubu jak Barcelona, ale to że nie chce nikt w to wchodzić, to został trenerem z prawie że zerowym stażem w poważnej piłce, dlatego wiadomo, że będzie popełniał błędy taktyczne, inaczej reagował w meczu (np zmianami)
Jeśli Xavi ma być "drugim Guardiolą" to minimum ten i następny sezon musi przepracować. A niektórzy ze swoimi trenerskimi zmysłami niech z nim się podziela wiedzą.

1

@Jakchcesz trenerzy Barcy sprzed komputera wiedzą lepiej. Xavi nie potrzebnie zdjął Gavi, bo tak random z fcbarca.com uważa.
Xaviego niedawno tu traktowano jako drugiego Guardiole, a tymczasem to użytkownicy tej strony uczą jego co ma robić xd

4

@Rewolucja123 to idź jemu to powiedz, następnym razem tak nie zrobi.

3

XDDD Xavi został trenerem, to amigosi chcą wrocic. Alves, Busi, Pique, Alba zaraz Iniesta, a później się okaże jeszcze, że wróci Messi

0

@Uukasz_93 No co ty chcesz jak tu z Auby Torresa i Adamy robi się trio marzeń xD a to obawiam się, że nawet na ligę europy będzie za słabe.

1

W lato serio trzeba powalczyć o tych Azpilicuete i Christensena, a o Haalanda później. Wylewów Garcię czy Lengleta pogonić. Luuk de Jong powinien zostać w przyszłym sezonie, nawet jako 3 napastnik, ale musi być, to jest gość.

1

Ale ten Xavi ma farta xD jak Zizu

0

@Batys jak to średniaki to co ty się dziwisz xD

0

I co już sporty i inne przyznały nam mistrzostwo?

1

To się teraz odkleje xD
W lato out: Sergi Roberto, Umtiti, Luuk, Depay, Nazario, Dembele, Griezmann, Puiq
In: Haaland, Brozović, Gaya, Christensen, Azpilicueta, Balde i włączyć do pierwszej drużyny Gaviego

0

Wtf? A to jakiś obowiązek żeby on tam był?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?