Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nowy el pistolero:D
0
I wystarczyło, aby na ławkę szkoleniową przyszedł młody trener z pomysłem, a przede wszystkim dobry psycholog i kolegą, a gra sie zmieni. Koeman to u samych piłkarzy demotywował i trudno zeby coś z tego zbudować.
4
A pomyśleć, że nadal byłby Koeman z jego bezradnością. Wraca nadzieja.
2
Xavi jestes wielki..
1
Trzeba było tego Komana wywalić po sezonie, a nie robić mu jakieś sezony przejściowe. Xavi jest w gorszej sytuacj, a udało mu się trochę to ogarnąć.
5
Brawo Xavi. Naprawdę rodzi się nadzieja.
0
No, a jak Luuk de Jong nie trafiał, to był wysmiewany. On jak nie trafia, to nagle się nie liczy, bo mu "zalezy". Widać inne standardy.
0
@monsterrize A kogo byś chciał?
1
@Rewolucja123 i to jest przykre
1
@Firestone a skąd wiesz? Co za bzdury.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
I pomyśleć, że Laporta tego drewniaka za 60 mln ogarnął. Oddał Coutinho, który jest teraz gwiazda w AV, a ściąga jakiś szrot.
Szkoda mi Dembele, mimo wszystko, to on powinien grać w pierwszym składzie, bo on sam wciąga dupą ten cały atak.
Pomyśleć, że jeszcze niedawno w ataku mieliśmy trio Messi Neymar Suarez, którzy by to Napoli roznieśli w pył, a teraz mamy jakieś nieporozumienie.
0
Napad Barcelony powinien wyglądać tak
Gavi - Luuk de Jong - Dembele.
0
No cóż za zdziwienie, że potężne trio Barcelony, niszczycieli Europy w dalszym ciągu Luuk de Jong wciąga nosem
0
A ten Torres to jakis specjalny zawodnik, że bez herbu gra?
1
Te pikniki na Camp Nou niczym się nie różnią od tych patusów zwanymi kibolami. Potrzebny jest Dembele teraz.
1
Więcej takich gwiazd, to na pewno wrócimy na szczyt. Jakiego rezerwowego w lato odda Guardiola za 60 mln?
1
@Vebrol w sumie też tak uważam. Ale niech robią co chcą
0
@pioz123 jaka ligę? Chyba przy dobry transferach. Z takim składem max 1/8 finału Ligi mistrzow. Mimo, że Real nie gra jakieś piłki, to i tak jest klasę lepszy i będzie ciężko ich zdetronizowac w lidze.
2
Widzę, że tutaj roi się mnóstwo trenerskich talentów.
Było wiadome, że Xavi jeszcze nie jest gotowy na prowadzenie takiego klubu jak Barcelona, ale to że nie chce nikt w to wchodzić, to został trenerem z prawie że zerowym stażem w poważnej piłce, dlatego wiadomo, że będzie popełniał błędy taktyczne, inaczej reagował w meczu (np zmianami)
Jeśli Xavi ma być "drugim Guardiolą" to minimum ten i następny sezon musi przepracować. A niektórzy ze swoimi trenerskimi zmysłami niech z nim się podziela wiedzą.
1
@Jakchcesz trenerzy Barcy sprzed komputera wiedzą lepiej. Xavi nie potrzebnie zdjął Gavi, bo tak random z fcbarca.com uważa.
Xaviego niedawno tu traktowano jako drugiego Guardiole, a tymczasem to użytkownicy tej strony uczą jego co ma robić xd
4
@Rewolucja123 to idź jemu to powiedz, następnym razem tak nie zrobi.
3
XDDD Xavi został trenerem, to amigosi chcą wrocic. Alves, Busi, Pique, Alba zaraz Iniesta, a później się okaże jeszcze, że wróci Messi
0
@Uukasz_93 No co ty chcesz jak tu z Auby Torresa i Adamy robi się trio marzeń xD a to obawiam się, że nawet na ligę europy będzie za słabe.
1
W lato serio trzeba powalczyć o tych Azpilicuete i Christensena, a o Haalanda później. Wylewów Garcię czy Lengleta pogonić. Luuk de Jong powinien zostać w przyszłym sezonie, nawet jako 3 napastnik, ale musi być, to jest gość.
1
Ale ten Xavi ma farta xD jak Zizu
0
@Batys jak to średniaki to co ty się dziwisz xD
0
I co już sporty i inne przyznały nam mistrzostwo?
1
To się teraz odkleje xD
W lato out: Sergi Roberto, Umtiti, Luuk, Depay, Nazario, Dembele, Griezmann, Puiq
In: Haaland, Brozović, Gaya, Christensen, Azpilicueta, Balde i włączyć do pierwszej drużyny Gaviego
0
Wtf? A to jakiś obowiązek żeby on tam był?