0

Dalej uważam, że jak Laporta nie wyłoży milionow to przyszły sezon będzie jeszcze gorszy niż ten.

11

Hmm, a może priorytetem Barcy powinno być wzmocnienie obrony, skrzydła oraz ataku?

2

@ViscaelBarca2007 przyszły gwiazdy Manchesteru City te inne

14

"De Jong ma już taki profil, ale nie jest to piłkarz, który przypomina Xaviego czy Iniestę" dlatego w Barcelonie będzie chyba zawsze ch*jowo. Nie grasz na własne nazwisko, masz być nowym Messim, Neymarem, Iniestą, Puyolem, Xavim etc. Denerwujące jest to strasznie.

1

Dziś trzecia rocznica jednej z największej (myślałem, że największej, ale rok później udało się przebić) kompromitacji Barcelony w Lidze Mistrzów. Od tej pory spadliśmy na samo dno. Ciekawe może by inaczej to wyglądało gdybyśmy jednak edycje 18/19 wygrali przede wszystkim finansowo, ale można tylko gdybać.

0

@Jestjakjest Pedri również u Koemana

0

Najważniejsze jest to, aby się zakwalifikować do Ligi Mistrzów i od przyszłego sezonu cisniemy na maxa. Pieniędze z Ligi Mistrzów są potrzebne, oraz trzeba w końcu poprawić statystykę, bo 1 półfinał w 7 lat to źle.

2

@Peciak co nie zmienia faktu, że jednak nowa "9" przyda się.

6

@Coutinho007 przecież Depay jest lepszy od tego drewnianego Torresa.

0

@KarlosikCuler Pierw to się pozbyć już amigosów.

3

@Emhyr ciekawe co jej tam pinokio za bajki naopowiada

0

@AmigoBlancos dziwie się, że w ogóle ktoś mówi o ZP skoro mamy Mistrzostwa Świata w tym roku.

0

@Bagsik88 Barcelona też powinna:))

7

@AmigoBlancos tylko, że to wy go zwalnialiście w połowie sezonu i chcieliscie Raula xD

3

@Kidd nie śmiej się, bo później ten szrot przychodzi do nas

1

@Magicc89PL też by nie nie dało

2

Doceniam sezon 18/19 mimo kompromitacji z Liverpoolem, bo chociaż byliśmy w półfinale, a Real przegrywał w LM z CSKA czy Ajaxem u siebie 3 golami:(

0

@adukla aktualnie to żałować można jego wypożyczenia xD

0

w przyszłym sezonie wygramy Lige Mistrzów

3

Jak mnie kuwa boli dupa. Oni przegrywając w 90 minucie, awansowali do finału, my wygrywając pierwszy mecz 3:0 odpadamy z Ligi Mistrzów, dostajemy od Bayernu 8 goli, jestemy bezradni w meczu z Benfica. Boli mnie to. Nie wiem jak Barcelona w przyszłym sezonie będzie radzić sobie, ale wierzę w Xaviego, wierzę że uda się zbudować głodny sukcesu zespół latem, że pozbędziemy się amigosow. Niech w końcu nasza Barcelona wróci do TOPU.

1

Tak to jest jak ma się szrot w zespole. Grealish kto to kurna jest? Zwykła pajacerka, niczego nie potrafi konstruktywnego zrobić.

4

Takiego Zinczenko bym chciał w Barcy, jedynemu tam widać zależy.

0

@messicocacola to włacz tvp1

5

Ja pieole, ile ja bym dał, żeby teraz w półfinale to Barcelona zrobiła coś takiego, ile ja bym dał, żeby w końcu Barcelona zagrała w finale Ligi Mistrzów.
Laporta narób jakiś transferów porządnych prosze

0

@matirix20 a co audyt robiłeś?

0

I dlatego tak ważne jest mieć stabilna obronę i bramkarza. A jak my ściągamy za darmo odpady z tego Manchesteru City, to się nie dziwmy, że w lidze Europy nawet odpadamy. W lato trzeba wydać pieniądze, żeby się liczyć w lidze mistrzów.

0

6 minut hahahahha

0

Tak im Guardiola każe grać?

0

@barcelonaLM i szpaleru nie zrobił krulom

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?