Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalej uważam, że jak Laporta nie wyłoży milionow to przyszły sezon będzie jeszcze gorszy niż ten.
11
Hmm, a może priorytetem Barcy powinno być wzmocnienie obrony, skrzydła oraz ataku?
2
@ViscaelBarca2007 przyszły gwiazdy Manchesteru City te inne
14
"De Jong ma już taki profil, ale nie jest to piłkarz, który przypomina Xaviego czy Iniestę" dlatego w Barcelonie będzie chyba zawsze ch*jowo. Nie grasz na własne nazwisko, masz być nowym Messim, Neymarem, Iniestą, Puyolem, Xavim etc. Denerwujące jest to strasznie.
1
Dziś trzecia rocznica jednej z największej (myślałem, że największej, ale rok później udało się przebić) kompromitacji Barcelony w Lidze Mistrzów. Od tej pory spadliśmy na samo dno. Ciekawe może by inaczej to wyglądało gdybyśmy jednak edycje 18/19 wygrali przede wszystkim finansowo, ale można tylko gdybać.
0
@Jestjakjest Pedri również u Koemana
0
Najważniejsze jest to, aby się zakwalifikować do Ligi Mistrzów i od przyszłego sezonu cisniemy na maxa. Pieniędze z Ligi Mistrzów są potrzebne, oraz trzeba w końcu poprawić statystykę, bo 1 półfinał w 7 lat to źle.
2
@Peciak co nie zmienia faktu, że jednak nowa "9" przyda się.
6
@Coutinho007 przecież Depay jest lepszy od tego drewnianego Torresa.
0
@KarlosikCuler Pierw to się pozbyć już amigosów.
3
@Emhyr ciekawe co jej tam pinokio za bajki naopowiada
0
@AmigoBlancos dziwie się, że w ogóle ktoś mówi o ZP skoro mamy Mistrzostwa Świata w tym roku.
0
@Bagsik88 Barcelona też powinna:))
7
@AmigoBlancos tylko, że to wy go zwalnialiście w połowie sezonu i chcieliscie Raula xD
3
@Kidd nie śmiej się, bo później ten szrot przychodzi do nas
1
@Magicc89PL też by nie nie dało
2
Doceniam sezon 18/19 mimo kompromitacji z Liverpoolem, bo chociaż byliśmy w półfinale, a Real przegrywał w LM z CSKA czy Ajaxem u siebie 3 golami:(
0
@adukla aktualnie to żałować można jego wypożyczenia xD
0
w przyszłym sezonie wygramy Lige Mistrzów
3
Jak mnie kuwa boli dupa. Oni przegrywając w 90 minucie, awansowali do finału, my wygrywając pierwszy mecz 3:0 odpadamy z Ligi Mistrzów, dostajemy od Bayernu 8 goli, jestemy bezradni w meczu z Benfica. Boli mnie to. Nie wiem jak Barcelona w przyszłym sezonie będzie radzić sobie, ale wierzę w Xaviego, wierzę że uda się zbudować głodny sukcesu zespół latem, że pozbędziemy się amigosow. Niech w końcu nasza Barcelona wróci do TOPU.
1
Tak to jest jak ma się szrot w zespole. Grealish kto to kurna jest? Zwykła pajacerka, niczego nie potrafi konstruktywnego zrobić.
4
Takiego Zinczenko bym chciał w Barcy, jedynemu tam widać zależy.
0
@messicocacola to włacz tvp1
5
Ja pieole, ile ja bym dał, żeby teraz w półfinale to Barcelona zrobiła coś takiego, ile ja bym dał, żeby w końcu Barcelona zagrała w finale Ligi Mistrzów.
Laporta narób jakiś transferów porządnych prosze
0
@matirix20 a co audyt robiłeś?
0
I dlatego tak ważne jest mieć stabilna obronę i bramkarza. A jak my ściągamy za darmo odpady z tego Manchesteru City, to się nie dziwmy, że w lidze Europy nawet odpadamy. W lato trzeba wydać pieniądze, żeby się liczyć w lidze mistrzów.
0
6 minut hahahahha
0
Tak im Guardiola każe grać?
0
@barcelonaLM i szpaleru nie zrobił krulom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika