1

@Kapitan hawk Boski Zigolo XDDDDD

0

Pomyśleć że mogło być clasico w meczu o Superpuchar, to musieli przerznac..

0

Niech teraz zarząd Barcy się zastanowi. Ciężko będzie wygrać Ligę Mistrzów, ale tego nie wygrywasz pieniędzmi, jak masz mental zwycięstwa, ambicje, to nawet wygrasz to z miliardowym długiem (i zarobisz sporo za wygranie btw)
Oby udało się zbudować dobra drużynę latem. Czas w końcu na radość dla cules

0

@Pilka_jest_okragla tak sprzeda jemu de Jonga i Gaviego

2

A my w przyszłym sezonie z atakiem Fati Auba Abde walczymy o najwyższe cele

0

Laporta mam nadzieję, że oglądasz to i wyciągasz jakieś refleksje z tego

1

To się nazywa mieć obronę, a my w przyszłym sezonie Christensen, to już w ogóle nie wiadomo

56

Szkoda, że w 2016 nie było Varu jak Ramos ze spalonego strzelał w finale.

2

Dymisja tego sprzedawczyka Cerefina innej opcji nie ma

0

@Volk 4 wylewy w obronie LFC pod koniec

0

@Manypijany na ławie

0

@Kondziubarca i teraz się śmieją z Laporty

1

@FC1899Barca ten Fabrizio to jakiś troll?

0

@taris to uj z tym

0

@Rust_Cohle hahah dobre, zawsze tak gadane jest, a zamykają mordy każdemu. Real wygra i nawet jak w ostatniej sekundzie będą przegrywać to podniosą puchar

0

@FireBarca1899 równie dobrze możemy wycofać zespół z Ligi i zaczynać od np 4 grając tylko mlody i powoli wspinając się na szczyt, zapominając o wpływach z praw telewizyjnych, europejskich pucharów, oraz premii i nowych sponsorów za wygrywanie pucharów.

0

@Survier tu się już nikogo nie traktuje poważnie. Wystarczy rzucić 10 mln na stół i już klapki na oczach "bo musimy ratować budzet"

7

Sprzedaż Gaviego, to już naprawdę byłby idiotyzm. Ja wiem, że on ma 18 lat nic nie osiągnął itd, ale jak mamy budować kadrę na lata, skoro Laporta wszystko sprzedaje hurtowo, żeby dostać parę groszy?
Pomijam fakt, że abstrakcyjne jest to, że za Dembele ma być "transfer" Abde, żeby to się nie okazało jak po odejściu Neymara, że nowym skrzydłowym został Deulofeu.

0

@Más que un użytkownik ja nie kibicuje pieniądzom. Kibice czemukolwiek, żeby uratowało klub.

0

To niezle zastepstwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vebrol na dzień dzisiejszy to tylko chyba oni są w stanie wyprowadzić Barcelonę z tego bagna

0

Szejkowie chcą wykupić Śląska Wrocław xD
Może niech się Barcelona zainteresuja:(

0

Tragedia co tu się dzieje..

3

Dla dobra FdJ niech odejdzie z tego klubu, skoro traktuje się go jak śmiecia za jakieś 80 mln euro.

0

To sprzedaj klub szejkom

0

@jabber21 ciekawe co to za propozycja, bo jak propozycja obnizki, to nie dziwię się że zwlekają. Serio trzeba tych piłkarzy zrozumieć.

0

0

@doc to widać, aż takiej biedy nie ma.

1

@cules100pro no dokładnie sukcesów nie wygrasz bez wzmocnień, pieniędzy nie zarobisz bez sukcesów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?