Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ferran że Ferrana sprzedają?
1
@AmigoBlancos no dobra, ale spójrz na swoją stronke i przeczytaj "komentarze" pod newsem o Henrym, który stwierdził "że każdy boi sie Realu, a Real Barcelony" i te wysrywy tych dzieci. Macie za duze ego, uwazacie, że każdy was sie boi, że jesteście najlepsi i wam trzeba wszystko, a to nieprawda. Większość tych kibiców nie pamięta czasów "wiecznej 1/8 finału" dlatego macie pożywke z Barcelony:)
4
z Barcelony to się już robi taki klub z ekstraklasy, który ściąga do klubu jakiegoś starego słowaka i to za wódke. Ja rozumiem, że brakuje pieniędzy itd, ale nie wierze, że jesteśmy aż tak biedni, żeby nie móc ściągnąć kogoś troszeczke lepszego niż Ci wyżej wymienieni.
Za zdobycie pucharów też są ogromne pieniądze tak przypominam.
7
Gdzieś tam był artykuł o Galanie, że ma zyciowa szanse? No to pokazał xD
1
Po tym meczu jestem pozytywnie nastawiony na nowy sezon. Dembele jeśli zostanie a w ataku uda się kupić jakąś 9 i Fati na skrzydle, to myśle, że zajdziemy daleko nawet w Lidze Mistrzów, ale wiadomo w obronie trzeba praktycznie wymienić wszystko.
0
@masq no przecież wszyscy chcą go tu sprzedać i sprowadzić gościa z Leeds
1
jprdl ale ten Kręcidło nawija makaron na uszy. Wiedze ma, ale nawet na "dwójke" się nie nadaje.
0
Zawsze będziemy wdzięczni Alvesowi za tę pomoc klubowi, ale w nowym sezonie out. Widać wieku nie oszuka, odstaje fizycznie, trzeba w lato ściągnąć PO.
9
Dembele musi zostać, widać poprawę i bedzie bardzo potrzebny w nowym sezonie, tylko on robi taki szum na skrzydle, żadnych kloców typu Ferran.
22
Jeszcze Mbappe i dominacja Realu w lidze niestety
1
Był czas żeby się przyzwyczaić..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MRE no i dobrze, że napastnik ma wpisane premie za gole?
1
Manchester City kupiło napastnika na lata, gościa który jest gwarancja bramek, tymczasem my się oglądamy za 35 latkami, bo sa tani, ale darmowi idzie to w zła stronę.
0
Najważniejsze by na nowy sezon zakontrakowtać zawodników, ale zrobić to z głową.
To już nie czas na wynalazki, potrzeba porządnych transferów, a nie zapchaj dziury. Ten sezon dobitnie to pokazał.
0
@Vebrol a może lepiej nie smiać sie z ligi Europy skoro Barca się tam skompromitowała?
0
@Gaz Przede wszystim w lato pozbyć się takich kopaczy, dla których cel na rok, to strzelić jednego hattricka będąc napastnikiem. Jakie to jest przykre.
12
@macio_944 Chyba twoje factos xD
0
@OsamaDembele no tak i ma blokować miejsce młodym zawodnikom. Pique to już dawno powinien opuścić ten klub.
10
Serio cieszycie sie, że w Polsce prowakowani są ruscy?
Wojna wojną, ale co by było gdyby np tam wylany został kwas, albo coś innego?
Ruscy czekają tylko na takie akcje, a najlepiej to żeby ktoś zginął od nich u nas, żeby mieć pretekst do wojny.
0
@jabber21 lepszy Nunez
8
a po co ten Lewandowski? nie lepiej ściągnąć Darwina Nuneza? ograny w Europie, król strzelców w Portugalii, młody i na lata?
1
@don'T.R.I.P.e za niedługo to trzeba będzie im przed każdym meczem szpaler robić
0
Fajne Atletico ma szacunek do królów Europy nie dość, że nie zrobili szpaleru, to jeszcze wygrali z najlepszym klubem Świata.
1
tylko dobrze się wzmocnić i jedziemy po połfinał
0
@MrPGG ta, żeby ten wasz Raphinia się nie okazał kolejnym niewypałem, bo widzę, że tu flex jest na niego
0
@kamiVeB co ta liczba oznacza
8
Kibice Realu mogą gadać co chcą, ale Xavi wykonał to co miał wykonać. Naprawił sezon ligowy po Koemanie, udało się zdobyć miejsce premiowane w LM, a być może i wicemistrza. Nie udało się w pucharach, ale to nie był cel w tym sezonie, tylko właśnie liga. W następnym sezonie jedziemy dalej!
6
ale to tylko Real ma mental, my to wygraliśmy dzięki uefie, sędziemu itd
1
Brakuje 9 i to widać. Nie mówcie, że Auba nią jest.