Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 nawet pitbulla po Vedze jakoś naprawił
1
@sonek bo co? Bo Ty tak uważasz?
0
@Kondziubarca i bardzo dobrze. Nie można sobie pozwolić, na odejście de Jonga bez porządnego zabezpieczenia.
Dość już tych szrotow
0
@msmsms może mielibyśmy transfery
1
@masq to może od razu wypiszmy się z Ligi?
2
@masq a jak chcesz wygrać coś?
Jak w ataku będzie grał Fati Auba z Abde to raczej nic nie wygramy, a Laporta zwolni Xaviego.
2
@Gracek10 no widzicie. Dlatego lepiej już go zostawić, bo nawet nie ma zabezpieczenia po nim. Jak widać Laporta w dalszym ciągu jedyne co robi to bajeruje, a później wychodzi, że potrzeba pół miliarda na ratowanie klubu.
0
@Tom_Sta no jak to przecież wg ekspertów tutaj należy się go pozbyć za te 80 mln bo nic nie gra, a na pewno za niego przyjdzie Soler i Bernardo xD
Na razie nawet Kessiego nie ma i nie wiadomo czy będzie.
To będzie cudowny sezon
0
@Gaz a niech skonczy się tak
0
@tbas no właśnie i co wtedy? Rozwiązanie klubu?
0
@Kwiatek67 jaki Lewandowski? Wy w to serio wierzycie?
0
@The_Man i co przejmujesz się tą ocena?
0
Zwolnić te parodie trenera co roku w Niecieczy nie dał rady przerobić. To jest dramat, żeby przegrać po tak żenującym meczu 1:6. Argentyna to się śmieje, że takie pachoły w grupie maja
3
@FC1899Barca to nie są tematy, które interesują Polaków. Tylko pisowców i tvp, żeby przykryć te wyżej wymienione. Polacy się za rok albo odwdzięcza, ale znowu nastawia tyłek.
0
@Emhyr dlatego Ligę Mistrzów wygrał im Courtois i Mendy w tej sytuacji, nie żaden Benzema czy Vinicius
1
@doc ale o co ten ból? To są w ogóle inne pozycje, a takie porównania są zalosne
4
@Tomix_83 a tutaj chce się z niego zrobic prezydenta xD
Jeszcze te jego udziały w superpucharze w Arabii xD
1
@Kondziubarca nie żadne piłkarzyki, tylko piłkarze po pierwsze. Po drugie już obniżyli, nie będą wiecznie obniżać swoich pensji, bo Laporta nie ogarnia niczego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pawello10 podobno żyli w otwartym związku od 3 lat xD także nie tylko on się stukał jak kieliszek
1
@Solmyr ale nie stać tego klubu na nikogo, więc żaden Bernardo nie przyjdzie, dlatego nie powinno się sprzedawać de Jonga, no bo później będziemy z ręką w nocniku, bo granie trójka Pedri Busi Gavi cały sezon odbije się czykawka.
0
Ale jak to przecież to miała być wielka gwiazda Barcelony? Co już nie jest, bo trzeba 70 melonów wyłożyć?
0
Przeciez odejście Gaviego, to byłaby taką porażka rządu
0
@AlexDark00 krytykowany Dembele w pol roku został królem asyst?
1
@arasz1819 Ancellotti ojcem sukcesu
0
@masq dopóki Romeo czy jak on tam nie potwierdzi, że Pique stukał matke Gaviego, to uznajemy ze to nieprawda:p
2
@Emhyr on w ogóle nie jest na żadnym poziomie
0
@PJ1985 a kto mówi o szejku?
1
@Janas11224 Pique z jego mama porozmawia i zostanie
2
Chyba już czas odciąć klub od socios i sprzedać poważnemu inwestorowi. Tu już nie chodzi o trofea, czy bycie na topie, ale o przyszłość, funkcjonowanie klubu.
Nie wierze na dzień dzisiejszy, że Laporcie się uda coś naprawić, a mówimy o miliardzie długu.