2

@MesQueUnClub_87 nawet pitbulla po Vedze jakoś naprawił

1

@sonek bo co? Bo Ty tak uważasz?

0

@Kondziubarca i bardzo dobrze. Nie można sobie pozwolić, na odejście de Jonga bez porządnego zabezpieczenia.
Dość już tych szrotow

0

@msmsms może mielibyśmy transfery

1

@masq to może od razu wypiszmy się z Ligi?

2

@masq a jak chcesz wygrać coś?
Jak w ataku będzie grał Fati Auba z Abde to raczej nic nie wygramy, a Laporta zwolni Xaviego.

2

@Gracek10 no widzicie. Dlatego lepiej już go zostawić, bo nawet nie ma zabezpieczenia po nim. Jak widać Laporta w dalszym ciągu jedyne co robi to bajeruje, a później wychodzi, że potrzeba pół miliarda na ratowanie klubu.

0

@Tom_Sta no jak to przecież wg ekspertów tutaj należy się go pozbyć za te 80 mln bo nic nie gra, a na pewno za niego przyjdzie Soler i Bernardo xD
Na razie nawet Kessiego nie ma i nie wiadomo czy będzie.
To będzie cudowny sezon

0

@Gaz a niech skonczy się tak

0

@tbas no właśnie i co wtedy? Rozwiązanie klubu?

0

@Kwiatek67 jaki Lewandowski? Wy w to serio wierzycie?

0

@The_Man i co przejmujesz się tą ocena?

0

Zwolnić te parodie trenera co roku w Niecieczy nie dał rady przerobić. To jest dramat, żeby przegrać po tak żenującym meczu 1:6. Argentyna to się śmieje, że takie pachoły w grupie maja

3

@FC1899Barca to nie są tematy, które interesują Polaków. Tylko pisowców i tvp, żeby przykryć te wyżej wymienione. Polacy się za rok albo odwdzięcza, ale znowu nastawia tyłek.

0

@Emhyr dlatego Ligę Mistrzów wygrał im Courtois i Mendy w tej sytuacji, nie żaden Benzema czy Vinicius

1

@doc ale o co ten ból? To są w ogóle inne pozycje, a takie porównania są zalosne

4

@Tomix_83 a tutaj chce się z niego zrobic prezydenta xD
Jeszcze te jego udziały w superpucharze w Arabii xD

1

@Kondziubarca nie żadne piłkarzyki, tylko piłkarze po pierwsze. Po drugie już obniżyli, nie będą wiecznie obniżać swoich pensji, bo Laporta nie ogarnia niczego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pawello10 podobno żyli w otwartym związku od 3 lat xD także nie tylko on się stukał jak kieliszek

1

@Solmyr ale nie stać tego klubu na nikogo, więc żaden Bernardo nie przyjdzie, dlatego nie powinno się sprzedawać de Jonga, no bo później będziemy z ręką w nocniku, bo granie trójka Pedri Busi Gavi cały sezon odbije się czykawka.

0

Ale jak to przecież to miała być wielka gwiazda Barcelony? Co już nie jest, bo trzeba 70 melonów wyłożyć?

0

Przeciez odejście Gaviego, to byłaby taką porażka rządu

0

@AlexDark00 krytykowany Dembele w pol roku został królem asyst?

1

@arasz1819 Ancellotti ojcem sukcesu

0

@masq dopóki Romeo czy jak on tam nie potwierdzi, że Pique stukał matke Gaviego, to uznajemy ze to nieprawda:p

2

@Emhyr on w ogóle nie jest na żadnym poziomie

0

@PJ1985 a kto mówi o szejku?

1

@Janas11224 Pique z jego mama porozmawia i zostanie

2

Chyba już czas odciąć klub od socios i sprzedać poważnemu inwestorowi. Tu już nie chodzi o trofea, czy bycie na topie, ale o przyszłość, funkcjonowanie klubu.
Nie wierze na dzień dzisiejszy, że Laporcie się uda coś naprawić, a mówimy o miliardzie długu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?