Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@reloaded no oczywiście, że tak
0
@Eto'o9 R10 a jeśli odszedł by de Jong, przyszedłby Silva? Dlatego FdJ nie chce odejść czaicie?
4
@insp1re jakim silnym Realu XD
0
@Nazio87 co to są co? Bo Barcelonie nie chcą ustępować? Maja prawo za pilkarza całość, a nie w ratach.
4
Mając Dembele, Rafinhe, Kessiego, Christensena i być może Lewandowskiego nie ma mowy w tym sezonie na jakieś wymówki, testy. Nie mówię, ze trzeba wygrać tryplet, ale o ligę musimy powalczyć. Xavi nie spierdziel tego.
9
W tym sezonie mając już takie transfery nie ma żadnych "sezonów przejsciowych" czy innych wymówek. Dźwignie aktywowane, więc w tym sezonie trzeba spłacić to pucharami.
0
A te Madryckie hipokryty już płaczą, że Laporta zadłuża tym dziwnymi transferami klub. Nie muszą się martwić, spokojnie:)
2
@Pilka_jest_okragla "uważają, że nie spełnia pokładanych w nim nadziei i nie gra na miarę swego talentu, dlatego czas go sprzedać, póki jego wartość jest wciąż wysoka, a w drużynie są młodsi zawodnicy od niego, którzy grają lepiej i wnoszą więcej niż on do gry więc nie jest niezastąpiony."
Gó*no prawda. Wszyscy wiedzą, że chodzi o pieniądze, a nie.
2
@speed1 teraz sobie uświadomiłem, że jest jakiś Romero i Romano, a ja myślałem, że to ciągle ta sama osoba
0
@Kamiloza91 Torres to na ławę co najwyzej
2
@Slazzy to jest tzw ból tylnej części ciała, gdyż widzą zagrożenie w tych transferach.
1
@AlexDark00 a Dembele został królem asyst w pół roku, i go tu nikt nie chce. Zresztą końcówkę sezonu Auba miał słabą, a w tym sezonie na granie w kratę nie ma czasu.
1
@Transu96 ale Auba nie jest 9 z prawdziwego zdarzenia
0
@jeyx77x i co z tych punktów, miejsca itd jak w pierwszej rundzie mistrz Azerbejdżanu, to jest wyzwanie..
1
Jedynie co zostało, to nadzieja, że te transfery wypala, bo później nie będzie żadnych dźwigni, żeby ratować znowu klub i większe długi.
2
Tak to jest jak zamiast mądrze budować skład, to się sciaga sam szrot. Rutki to jest karma za te "Raków cw*l" powinniście od razu pracować po zakończonym sezonie, a nie pajacować. Polska piłka to jest dno, żeby nie umieć w 1 rundzie eliminacji przejść mistrza Azerbejdżanu, to będziemy grać w rundzie wstępnej z mistrzami San Marino.
4
@MICHU_LOKU123 bo Barcelona woli starych średniaków, dać wysoki kontrakt, a później płakać, że nie chcą odejsc
1
@klopx a później my podpisali, nie czytali i kazali oddać?
2
50 mln za Lewego, 70 za Raphinie.. a niedawno kupno piłkarza za 20 mln był problemem.
0
@Fido66 tak się przejechaliśmy na Dembele, że zostanie przedłużony z nim kontakt. Dziwne.
0
@Herato to jest rozdział skończony
2
A to nie jest ten typ, którego Dembele tak wykręcał w ostatnim meczu?
0
@Vitoo No pewnie, że tak, ale tutaj myślą, że pieniądze za niego pójdą na Lewandowskiego, Raphinie, Dembele, Kounde czy tam Bernardo. Nagle dla każdego stał się niewypałem, słaby z dnia na dzień, jak przyszło info o potencjalnych 80 mln euro.
0
@ViscaelBarca2007 większość tutaj osob
1
Już widzę jak Bernardo Silva obniża swoje wynagrodzenie, odchodzi z klubu z którym rok w rok wygrywa Mistrzostwo i ma większe szanse na zdobycie Ligi Mistrzów do Barcelony.
0
@Lionel_Messi10 a jak nie przyjdzie?
1
@kubix05 wspaniale czasy
0
@Vitoo bo to hipokryci. Nagle kiedy okazało się, że 80 baniek za niego może wpłynąć, to każdy nagle chce sprzedawać, bo naiwnie wierzy w jakiegoś Bernardo Silve. Jak de Jong odejdzie, to będzie płacz, że nie ma pomocników do rotacji.
7
@AlwaysBlaugrana z czego trzeba płacić za te transfery w ratach, sprzedano na wiele lat zyski z praw tv, żeby kupić tego Raphinie. Nie wiem czy to takie bogactwo.
0
@IronSanHybrid rozumiem wszystko, ale mężczyzna to co? Bolty robi się pod kobiety, teraz to.