2

@Ojciec5tkidzieci nie dostanie nawet zawiasów pewnie

0

@Magicc89PL bo tak grał w Ajaxie. Tu musi grac wyżej niż SPD co jest niezrozumiałe, ale wiadomo Busi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pioz123 żaden Ferran, jak już to Fati

0

@SkilledHydra16 piszesz o starym Albie, ale chcesz 40 letniego Alvesa. Dobrze, że go nie ma, bo odstawał na boisku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jeyx77x tak i co jeszcze XDD

0

Dobrze, że jest ten Raphinia, to można Dembele zastąpić, a nie czekaj

2

@Peciak Abde czy Collado na skrzydle jprd napis, że chciałbyś jeszcze z nimi zagrać w Lidze Europy

0

@patrix211 różnica jest taka, że oni chcą zostac ze względu na ich kontrakty. Sprzedaż de Jonga, to będzie głupota, bo żaden Bernardo Silva tu nie trafi, a Kessie to nie będzie żaden nowy Toure czy Keita

5

@batoon brak szacunku, to ma Barcelona do de Jonga, bo Chłop chce zostać, nie gra tu bo ma wysoki kontrakt, bo w tym Manchesterze zarabiałby lepiej, tylko po prostu chce tu zostac i osiagnac sukces, a wypycha się go siła, bo mozna dostać jakieś marne 85 mln za które nie kupi się nawet średniego piłkarza za niego, a tu się ślepo wierzy w jakiegoś Bernardo Silve.

0

@FC1899Barca to już są urojenia

0

Jeden z najgorszych trenerów w historii tego klubu. Choć pamiętam, że po pierwszym meczu porownywany był do Guardioli, bo była tiki taka xD

2

@koksik2700 to dlaczego w 2010 Barcelona po odejściu Laporty miała ponad 400 mln długu?

2

@koksik2700 nic się tu nie ustabilizuje. Długi się nie zaczęły od Bartomeu, a właśnie od Laporty.

1

Cierpliowosc się kiedyś skonczy

1

Dobrze, niech zostaje. Zdrowy Bembele, to gwarancja jakości, której nie daje ani Fati, ani tym bardziej Torres. Skupić się tylko na napastniku i bocznym obrońca, po przyjściu Kessiego i Christensena i będzie dobrze.

0

@Coutinho007 no dziwne, że gościu który nie gra na swojej pozycji nie gra jak się oczekuje od niego, co tu poszło zle?

0

@martin3131 zadem ze mnie troll

1

Czy to jeszcze strona o tematyce sportowej czy już jakas fabryka trolli pisowskich?

0

@Messibestplayerintheworld no to czemu się go wypycha?

1

@Przemek2323 o co temu Kaczyńskiemu ciagle chodzi z tym "zwyciezymy"? Z kim on przegrywa?

0

@Firestone no i co z tego? A sezon zaczynasz 1 września? Wypadałoby już budować skład na nowy sezon, żeby nie było wymówek, że ktoś nie przepracował okresu przygotowawczego jak to było w tym sezonie. Real już 2 duże transfery zaprezentowal

1

Ale w tych katalońskich gazetach odpływają. Raphinia, Lewandowski, Bernardo, Alonso, Kounte, Azpilicueta, Kessie. I co jeszcze? Koniec czerwca, a tu nie ma nikogo przyklepanego. Jak uda się przedłużyć kontrakt z Gavim, to będzie sukces, a nawet z tym są problemy.

11

@tbas był bramkarzem. Występował w Amice w 1998r. W tym sprzedanym finale z Amelinium Konin (siedział na ławie)

4

@jeyx77x ja mieszkam koło Zielonej i jakoś nie uważam, za piękne miasto.
Oczywiście każdy ma swój gust
W ogóle całe lubuskie to bieda piłkarska, chyba nikt w eklasie tam nie gral

0

@arasz1819 no właśnie problem jest, że od ponad 2 lat właśnie zglupial

0

W sumie skoro PSG Neymara chce się pozbyć, to można go wypożyczyć xD

0

@MrPGG bo wiedza, że sprzedaż de Jonga to strzał w kolano, po prostu

1

@Huck to przeczytaj mistrzu prawo o ruchu drogowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?