Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci nie dostanie nawet zawiasów pewnie
0
@Magicc89PL bo tak grał w Ajaxie. Tu musi grac wyżej niż SPD co jest niezrozumiałe, ale wiadomo Busi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pioz123 żaden Ferran, jak już to Fati
0
@SkilledHydra16 piszesz o starym Albie, ale chcesz 40 letniego Alvesa. Dobrze, że go nie ma, bo odstawał na boisku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jeyx77x tak i co jeszcze XDD
0
Dobrze, że jest ten Raphinia, to można Dembele zastąpić, a nie czekaj
2
@Peciak Abde czy Collado na skrzydle jprd napis, że chciałbyś jeszcze z nimi zagrać w Lidze Europy
0
@patrix211 różnica jest taka, że oni chcą zostac ze względu na ich kontrakty. Sprzedaż de Jonga, to będzie głupota, bo żaden Bernardo Silva tu nie trafi, a Kessie to nie będzie żaden nowy Toure czy Keita
5
@batoon brak szacunku, to ma Barcelona do de Jonga, bo Chłop chce zostać, nie gra tu bo ma wysoki kontrakt, bo w tym Manchesterze zarabiałby lepiej, tylko po prostu chce tu zostac i osiagnac sukces, a wypycha się go siła, bo mozna dostać jakieś marne 85 mln za które nie kupi się nawet średniego piłkarza za niego, a tu się ślepo wierzy w jakiegoś Bernardo Silve.
0
@FC1899Barca to już są urojenia
0
Jeden z najgorszych trenerów w historii tego klubu. Choć pamiętam, że po pierwszym meczu porownywany był do Guardioli, bo była tiki taka xD
2
@koksik2700 to dlaczego w 2010 Barcelona po odejściu Laporty miała ponad 400 mln długu?
2
@koksik2700 nic się tu nie ustabilizuje. Długi się nie zaczęły od Bartomeu, a właśnie od Laporty.
1
Cierpliowosc się kiedyś skonczy
1
Dobrze, niech zostaje. Zdrowy Bembele, to gwarancja jakości, której nie daje ani Fati, ani tym bardziej Torres. Skupić się tylko na napastniku i bocznym obrońca, po przyjściu Kessiego i Christensena i będzie dobrze.
0
@Coutinho007 no dziwne, że gościu który nie gra na swojej pozycji nie gra jak się oczekuje od niego, co tu poszło zle?
0
@martin3131 zadem ze mnie troll
1
Czy to jeszcze strona o tematyce sportowej czy już jakas fabryka trolli pisowskich?
0
@Messibestplayerintheworld no to czemu się go wypycha?
1
@Przemek2323 o co temu Kaczyńskiemu ciagle chodzi z tym "zwyciezymy"? Z kim on przegrywa?
0
@Firestone no i co z tego? A sezon zaczynasz 1 września? Wypadałoby już budować skład na nowy sezon, żeby nie było wymówek, że ktoś nie przepracował okresu przygotowawczego jak to było w tym sezonie. Real już 2 duże transfery zaprezentowal
1
Ale w tych katalońskich gazetach odpływają. Raphinia, Lewandowski, Bernardo, Alonso, Kounte, Azpilicueta, Kessie. I co jeszcze? Koniec czerwca, a tu nie ma nikogo przyklepanego. Jak uda się przedłużyć kontrakt z Gavim, to będzie sukces, a nawet z tym są problemy.
11
@tbas był bramkarzem. Występował w Amice w 1998r. W tym sprzedanym finale z Amelinium Konin (siedział na ławie)
4
@jeyx77x ja mieszkam koło Zielonej i jakoś nie uważam, za piękne miasto.
Oczywiście każdy ma swój gust
W ogóle całe lubuskie to bieda piłkarska, chyba nikt w eklasie tam nie gral
0
@arasz1819 no właśnie problem jest, że od ponad 2 lat właśnie zglupial
0
W sumie skoro PSG Neymara chce się pozbyć, to można go wypożyczyć xD
0
@MrPGG bo wiedza, że sprzedaż de Jonga to strzał w kolano, po prostu
1
@Huck to przeczytaj mistrzu prawo o ruchu drogowego