Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dzemix111 po 25 Barcelona 2 porażki jenyy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jeyx77x de Jonga chcecie się pozbyć, a jakiś drewniaków chcecie zostawiać XDDDD
2
@marcinK0000 był czas żeby się przyzwyczaić do bidy z nędzą xD
0
@Ronnie1992 ciekawe tylko czy te transfery nie są jak z Neymarem, że szejki dają jemu kasę żeby sam wykupił swój kontrakt.
0
@talizmo no tak dlatego lepiej sprzedać de Jonga za 80 mln euro lepiej, bezpieczniej
1
@norbi77 i oczywiście szefowi wysłać zdjęcie dokumentacji medycznej obowiązkowo dla polskiego niewolnika
0
@Azi boli to, że cały świat to wie. Niestety to jest brutalna prawda i praktycznie większość klubów by zwyczajnie upadło.
2
@BART97 i można dużo zarobic :pp
0
Jak nie będzie porządnych transferów, to będzie jeszcze gorzej.
0
Ale to we Włoszech fajne wygląda pierw Inter, rok później Milan mistrzem. A co do Guardioli to już 4 tytuł Ligi angielskiej. Wielka legenda.
6
@tbas no wiadomo i powinno się robić szpalery przed każdym meczem
9
Dlaczego jakikolwiek kibic Realu pisze o tym, że Mbappe jest sprzedawczykiem czy ich zdradził, skoro do żadnej zdrady nie doszło, gra w PSG od 2017 r i przedłużył tam kontrakt? Czy oni już są totalnie odklejeni? Czy ta jedna szara komórka myśli? Oni już naprawdę przebili poziom egoizmu. Real to nie jest klub marzeń dla każdego, niech oni to zrozumieją
0
@trolownik no na kogo?
0
Dobra, a jakie argumenty miał Mbappe, żeby iść do Realu? Bo jest prowadzona jakaś dyskusja, że jak chce się rozwijać, to powinien iść do Realu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Ale ten atak Vinicius - Benzema - Mbappe będzie mocny w przyszłym sezonie
1
@AmigoBlancos haha a żeby uciekł będzie beka
0
@MesQueUnClub96 zajebisre źródło xD
2
Ale jak to Mbappe nie poszedł do najlepszego klubu galaktyki? Jak to odmówić wielkiemu Realowi? Beka z tych głąbów co się śmiali z Barcelony:D
14
@matirix20 w ostatnim sezonie widać było już brak pomysłów na grę.
2
@robsesh gościu został mistrzem świata w wieku 18 lat, to co on ma zmarnować?
1
Christensen to nie jest żaden poziom, tylko kolejny kloc. Jeśli przyjdzie Kounde bądź ten Koulibaly, to warto próbować grać Garcią na pivocie.
2
@DonMatteo901 tak wszyscy mają szanować te barwy, robić im szpalery przed meczami, każdy ma kochać ten klub. Jakie to jest żałosne. Jak nie może podjąć decyzji, żeby przyjść do tego wielkiego klubu świata, to znaczy, że jest jakiś problem.
0
@Semafor80 obawiam się, że Auba już pokazal możliwości w Barcelonie. Potrzebny jest napastnik, gwarancja ponad 20 goli w sezonie.
32
@Rewolucja123 wow, a Gareth Bale mistrz Hiszpanii, finalista Ligi Mistrzów
0
@Dieselzor nie musisz
2
Jak nas nie stać na 2 solidne transfery za 60 mln, to może lepiej dać spokój i grać rezerwami
0
@Bartek22 czyli nic się nie uczą, zw wypychanie na siłę piłkarza nic nie da?
4
@Survier czemu każdy robi tutaj z Barcelony jakieś Rayo? Mimo problemów my wciąż jesteśmy Barca i powinniśmy walczyć o trofea. Tym składem, to sobie można powalczyć o tournee american jedynie.