- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1081 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1081 Culés
0
Z wyciekających informacji wynika, że wszystko zależy od de Jonga. To jego sprzedaż spowodowałaby transferowe domino w Barcelonie, także na razie nie ma co się podniecać. On ewidentnie nie chce odejść. Jeśli już by się zgodził, to nie do przegrywów z United.
Może udałoby nam się pozyskać Gayę z Valencii, wciskając im Minguezę, Brajta i może Pucia, ale transfer Solera bez odejścia de Jonga jest niemożliwy, a poza tym bezsensowny.
Poza de Jongiem, jedynymi piłkarzami, mogącymi zapewnić zastrzyk gotówki do klubowej kasy są Depay, Dest i Lenglet.
Jeżeli będziemy chcieli się porządnie wzmocnić, to takie transfery nie wystarczą. Chimeryczny, połamany Dest, wrak piłkarza Lenglet i przeciętny Depay z rocznym kontraktem. Oni we trzej nie wygenerują takich zysków jak sprzedaż de Jonga, także nie dziwię się zarządowi, że tak im zależy na odejściu Holendra.
Pozostaje liczyć na sprytne ruchy Laporty w zakresie finansów i że magik Alemany znajdzie świetne okazje rynkowe.
0
@Bartek22 czyli nic się nie uczą, zw wypychanie na siłę piłkarza nic nie da?
0
@Bartek22 jak to nie? Romero pajac mówił, na prawie 100 procent.
0
@koksik2700 No i co z tego że mówił?
0
@Bartek22 Dlaczego, pomijając kwestie finansowe, transfer Solera byłby bezsensowny przy pozostaniu De Jonga?
0
@Bartek22 Jeszcze pieniążki za Griezmanna dostaniemy. Ale No trzeba sprzedać kogoś jeszcze....
0
@PatrykBarca Atletico może przedłużyć wypożyczenie o kolejny rok, także wcale nie musimy dostać pieniędzy za Griezmanna już teraz.
0
@Vintee No a gdzie on ma grać przy Pedrim, Gavim, de Jongu i Kessim?