Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Chyba Messi miał na to wpływ
6
A później na notatniku się oburzają, że Messi wygrywa złota piłkę, że wszystko pod niego, wszystko nieuczciwe, biednemu tancerzowi zabierają. Ale co powiedzieć jak gość w wieku 39 lat jest najlepszym piłkarzem mundialu.
0
Ja wam aż zazdroszczę, że wy potraficie podczas oglądania meczu słuchać tych bzdur jakie wygaduje Borek. Ja w ogole na to uwagi nie zwracam xD
0
Jak Olise przyjdzie do Realu, to na prawej flance nie bedzie z czego zbierać, taka będzie rzeznia
0
@Kozinho. Nie, ponieważ oni potrafią zarabiać w przeciwieństwie do nas
1
Ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić co by Bednarek odwalał dziś
0
@maroon a co miał zrobić, trzymać go i czekac, az szanowna husaria po niego przyjedzie? On ma głęboko w du*ie ten order
0
@MichuZ44 szwagry po nikogo nie pójdą, tylko go zostawią
1
@Michal1975 nie, my musimy kupować, bo mamy braki, a nie, że inni kupują.
1
@KamilS689 tylko, że Raphinha już ciagle jest kontuzjowany, nie możemy sobie pozwolić na całoroczne absencje
1
@PatrychoO tym sposobem koalicja przeżnęła wybory, myślę, że to juz koniec tuska
0
@Cule1234 kompromitacja Deco, nie mam słów do tego człowieka
0
@macio_944 na razie to my nie mamy żadnego Cancelo, żeby nie było, że i z nim będzie problem
1
Cieszmy się, że w 2022 roku Alemany był dyrektorem klubu i się w jakis sposób przyczynił do tego, że w tym klubie nie doszło do sportowej katastrofy, bo gdyby tam był Deco, to nie chcę sobie wyobrażać co by było, na pewno Lewandowski by tu nie trafił.
2
@DJ6 nic się nie uczą w tym klubie
1
@kkbarca dziwne, ze do Barcy nikt nie chce iść, bardzo dziwne
5
Jak tak Deco dalej będzie miał w du*ie wszystko, to zaraz sie okaże, że Flick sie wkurzy i rzuci to w cholere. 2 lata bez transferów dawał radę, ale teraz będzie cholernie ciężko. Jak Atletico zabiera nam Grimaldo za 15 mln, to strach myslec, jeszcze zeby ten Laporta się nam czkawką nie odbił.
1
Czyli on teraz zostanie piosenkarzem, ale będzie dalej doił klub, brawo dla tych co mu ten kontrakt dali
0
@PuszkinFan chociaż są mecze o 18,19 czy 21, 22 to dobre godziny, gorzej jakby były o jakies 14 jak w Korei i Japonii, chociaż w Brazylii tez mecze po 0;00 były a nawet pozniej
2
@Lionel_Messi10 może niech pokrzyczy Deco weź sie do roboty
0
@FcPortoFan1999 moglibyśmy, ale ja takie coś biorę na wyrost
2
Żarty, żartami, ale to samo czuł świat oglądając te czesie balle na mundialach czy inne probierzo balle. Wtedy kiedy obwieszczało sie sukces bo zremisowalismy z Meksykiem, świat na nas patrzył jak my na tych czechow
1
Chorwacja miała fajne pokolenie, dwa medale na ostatnich dwóch mistrzostwach, ale nie ma już takich następców i raczej skończy jak Belgia. Wykorzystali na maxa swój prime.
3
Nie ma co się czepiać tego Gordona. Przyjdzie do nas, to Flick znajdzie mu miejsce, a on się przystosuje do nas, co on ma pokazać po kilku dniach zgrupowania w reprezentacji. Ważne, żeby to okienko nie zakończyło sie tylko na tym transferze, bo będzie mega ciężko
7
Ja chciałbym tylko przypomnieć mierdom, że ich nowy nabytek zagrał fantastyczne spotkanie i razem z Cristiano doprowadzili do wielkiej wygranej Portugalii, nie mieli litosci
4
Na notatniku już się smieja z Gordona. No zobaczymy, mam nadzieję, że on jeszcze nastrzela im goli i te ich śmieszne transfery z tym śmiesznym mourinho znowu będą jedynie co to jęczeć o negreire
1
A czemu Gordon nie gra
2
Świetny mecz nowego nabytku Realu, chyba juz złapał taktykę gry na stojąco, od Viniego i Mbappe nauczy się tego bardziej lepiej
8
Szkoła Mourinho, przyzwyczajajcie się.
2
Mega mi się dziś podobał Bernardo Silva, zagrał takie gó*no