La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

10

Zelenski zareagował na odebranie orderu w wiadomy sposób. Zapakował w paczkę i odeśle go firmą kurierską - przynajmniej tak sugeruje to nagranie. Spójrzcie jaki to to jest wydźwięk takiego zachowania - jaka mentalność tam panuje. Homo sovieticus pełną gębą. Jeszcze wcześniej ludzie z jego otoczenia tez mówili - chcecie odebrać, to zapraszamy - przyjedźcie i nam odbierzcie. To jest zupełnie inna cywilizacja - niby pchają się do tego Zachodu,ale mentalnie nadal tkwią w Rosji.

0

@maroon Dlaczego Duda w ogóle mu dał ten order? Na niego też mają nagrania z wiadomej afery?

3

@Barcanajlepszyteam Dudzie wtedy kompletnie odwaliło na tym punkcie, bo tam więcej orderów poszło... niestety, zero wyobraźni na temat tego jacy naprawdę są Ukraińcy...

0

@maroon a co miał zrobić, trzymać go i czekac, az szanowna husaria po niego przyjedzie? On ma głęboko w du*ie ten order

1

@Barcanajlepszyteam Dał na fali tego hurraoptymizmu jaki wówczas panował w Polsce. Ludzie byli pozytywnie nastawieni, wyciągali pomocną dłoń, Zelenski do tego umiał omotać Dudę i tak to wyszło.

1

@Marcelinho99 Zwrócić go w cywilizowany sposób - no ale to trzeba mieć odrobinę klasy.

2

@Marcelinho99 to była też moja pierwsza reakcja ale to nie jest dobry sposób zwrotu takiego orderu. Masz ambasadę, przekaż do ambasady i problem z głowy

1

@maroon co tez pokazuje, ze Zelenski w dupie tak naprawde ma jakieś nasze odznaczenia xD

1

@marcin62 A to dlatego taka sr...ka u nich wybiła i nagle wszyscy zwracają ordery xD a o Wołyniu zaczyna pisać światowa prasa.

0

@marcin62 A na co mu w ogóle było te odznaczenie? Zabiegał o to jak to na przyklad załośnie robi Trump? No nie - dali to wziął i tyle. Ale tu chodzi o sam gest i symbol. Wrzucanie podobnych nagrań to taka dodatkowa szpilka. Ale to tylko świadczy o ich mentalności w jakiej tkwią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?