1

Dlatego jest potrzebna 9.

8

wszystko co ma uratować Barce niech się stanie.

0

@Messibestplayerintheworld o i Pau Torres szkoda, że Barca się nie interesuje nim.

0

@Yoshi94 no własnie, niektórzy to widzę myślą, że Raphinia to będzie jakiś zbawca i czekają na spadek Leeds żeby kupić po promocji, szkoda słów

0

@FC1899Barca no bez przesady

1

do Bartomeu nie powinno się mieć pretensji, że kupił Coutinho, Grieza czy innych Dembelów, bo mimo wszystko w poprzednich klubach byli gwiazdami. Pretensje powinno się mieć, że aż za tak wysokie ceny, jakieś dziwne prowizje typu zagra kazde 5 meczów, to ex klub dostanie 30 mln, wygra puchary dostanie 40 mln itd. Szkoda Cou, bo miałem w nim nadzieje, nawet na "nowego Inieste", a tymczasem sukcesem jego było strzelenie nam dwóch goli w upokarzającej porażce z Bayernem. No cóż.

8

@Kurkmen nie wrzucaj skrótów z Bayernem i Liverpoolem

16

Ernesto Valverde wynalazł nam Fatiego i Araujo
Koeman - Gaviego i Nico
to teraz niech Xavi nam kogoś odnajdzie:)

1

@Sau_Ron taa, bo to jest lepsza opcja niż ten drewniany Christensen

10

@FC1899Barca ty tak serio z tym składem? xD

0

@vangoor a Aubameyang to perspektywiczny deal? przecież on ma 33 lata

2

@MesQueUnClub96 no, ale czy to jest bezpośrednia wymiana? Ludzie kochani. Nie wiadomo czy po sprzedaży FdJ w ogóle Lewandowski przyjdzie, a tu takie bzdury się pisze. Poza tym jak wymiana, to na pomocnika, bo napastnikiem nie załata się dziury po nim.

0

@Sau_Ron to są tzw choragiewy

0

@PatrychoO nie no jasne, odchodzi 25 latek, przychodzi 34 latek.

11

Wszystko fajnie, ale problemem jest wiek. Mimo osiągnięć, sukcesów i statusu jaki ma Lewandowski, to potrzeba młodego zawodnika, na lata.

0

@hoeniker tymczasem Barcelona kupuje 34 letnich napastników bo są darmowi. Ja wiem, że finanse itd, ale wygląda to źle.

2

@Wojtas1080pl no ale jak to przecież trzeba go sprzedać 80 mln euro kupimy Kessiego i Solera

0

Jak myślicie Nowe Camp Nou będzie generowało ogromne zyski?

0

Spokojnie Alemany już szuka jakiś darmowych średniaków
powroty zawodników też będą wliczane jako transfer jak z Puyolem i bedzie git

5

@RonnieVEB no raczej

0

To jest właśnie to, że Barca kolejny sezon bez trofeum. Tracimy na tym dużo, w przyszłym sezonie w końcu trzeba powalczyć o coś więcej niż awans do Ligi Mistrzów, bo tracimy na tym finansowo.

1

@Vebrol ta, to sprzedaj od razu Pedriego bo dają 100 mln, a za 2 lata może się okazać warty max 10.

0

@Transu96 tutaj to się broni kłode Torresa, który przyszedł za 60 mln euro, a nie potrafi do bramki wycelować, a krytykuje się de Jonga, ale co zrobić.

0

no przyszły sezon będzie ciekawy
być może odejdzie Dembele
de Jong out
nie wiadomo co z Pique
albo Xavi coś wymajstruje z takim zespołem, albo Laporta nie wiem wyczaruje pieniądze i kupi 3-4 konkretnych graczy.

7

@Worny i 10 miejsce w primera division xD

0

Rozumiem, że Laporta sprzedając de Jonga przeznaczy te pieniądze na wzmocnienie środka pola np Tchouamenim?

1

Odejdzie de Jong i linia pomocy to Pedri - Busi - Gavi? To pozdro

0

Myślałem, że książę z Kataru kupuje klub i będzie pompować kasę w Barcelonę, a tu nie.

0

i co ten wasz Alfa Romeo powiedział?

0

@Messibestplayerintheworld aha czyli typ nie wie co ma powiedziec xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?