Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlatego jest potrzebna 9.
8
wszystko co ma uratować Barce niech się stanie.
0
@Messibestplayerintheworld o i Pau Torres szkoda, że Barca się nie interesuje nim.
0
@Yoshi94 no własnie, niektórzy to widzę myślą, że Raphinia to będzie jakiś zbawca i czekają na spadek Leeds żeby kupić po promocji, szkoda słów
0
@FC1899Barca no bez przesady
1
do Bartomeu nie powinno się mieć pretensji, że kupił Coutinho, Grieza czy innych Dembelów, bo mimo wszystko w poprzednich klubach byli gwiazdami. Pretensje powinno się mieć, że aż za tak wysokie ceny, jakieś dziwne prowizje typu zagra kazde 5 meczów, to ex klub dostanie 30 mln, wygra puchary dostanie 40 mln itd. Szkoda Cou, bo miałem w nim nadzieje, nawet na "nowego Inieste", a tymczasem sukcesem jego było strzelenie nam dwóch goli w upokarzającej porażce z Bayernem. No cóż.
8
@Kurkmen nie wrzucaj skrótów z Bayernem i Liverpoolem
16
Ernesto Valverde wynalazł nam Fatiego i Araujo
Koeman - Gaviego i Nico
to teraz niech Xavi nam kogoś odnajdzie:)
1
@Sau_Ron taa, bo to jest lepsza opcja niż ten drewniany Christensen
10
@FC1899Barca ty tak serio z tym składem? xD
0
@vangoor a Aubameyang to perspektywiczny deal? przecież on ma 33 lata
2
@MesQueUnClub96 no, ale czy to jest bezpośrednia wymiana? Ludzie kochani. Nie wiadomo czy po sprzedaży FdJ w ogóle Lewandowski przyjdzie, a tu takie bzdury się pisze. Poza tym jak wymiana, to na pomocnika, bo napastnikiem nie załata się dziury po nim.
0
@Sau_Ron to są tzw choragiewy
0
@PatrychoO nie no jasne, odchodzi 25 latek, przychodzi 34 latek.
11
Wszystko fajnie, ale problemem jest wiek. Mimo osiągnięć, sukcesów i statusu jaki ma Lewandowski, to potrzeba młodego zawodnika, na lata.
0
@hoeniker tymczasem Barcelona kupuje 34 letnich napastników bo są darmowi. Ja wiem, że finanse itd, ale wygląda to źle.
2
@Wojtas1080pl no ale jak to przecież trzeba go sprzedać 80 mln euro kupimy Kessiego i Solera
0
Jak myślicie Nowe Camp Nou będzie generowało ogromne zyski?
0
Spokojnie Alemany już szuka jakiś darmowych średniaków
powroty zawodników też będą wliczane jako transfer jak z Puyolem i bedzie git
5
@RonnieVEB no raczej
0
To jest właśnie to, że Barca kolejny sezon bez trofeum. Tracimy na tym dużo, w przyszłym sezonie w końcu trzeba powalczyć o coś więcej niż awans do Ligi Mistrzów, bo tracimy na tym finansowo.
1
@Vebrol ta, to sprzedaj od razu Pedriego bo dają 100 mln, a za 2 lata może się okazać warty max 10.
0
@Transu96 tutaj to się broni kłode Torresa, który przyszedł za 60 mln euro, a nie potrafi do bramki wycelować, a krytykuje się de Jonga, ale co zrobić.
0
no przyszły sezon będzie ciekawy
być może odejdzie Dembele
de Jong out
nie wiadomo co z Pique
albo Xavi coś wymajstruje z takim zespołem, albo Laporta nie wiem wyczaruje pieniądze i kupi 3-4 konkretnych graczy.
7
@Worny i 10 miejsce w primera division xD
0
Rozumiem, że Laporta sprzedając de Jonga przeznaczy te pieniądze na wzmocnienie środka pola np Tchouamenim?
1
Odejdzie de Jong i linia pomocy to Pedri - Busi - Gavi? To pozdro
0
Myślałem, że książę z Kataru kupuje klub i będzie pompować kasę w Barcelonę, a tu nie.
0
i co ten wasz Alfa Romeo powiedział?
0
@Messibestplayerintheworld aha czyli typ nie wie co ma powiedziec xDDD