Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Real się wzmacnia Rudigerem. Kolejny sezon będzie cieżki jeśli Laporta nie wyda kasy.
1
@_catalan no tak wina sędziego, bo Barcelona przez 100 min nie potrafi strzelić gola słabemu Rayo.
12
A może wypadałoby grać w piłke, a nie liczyć na karne?
Smiejecie sie z kibiców Realu, a sami pokazujecie nawet gorszy poziom. Aktualnie jesteśmy pośmiewiskiem Europy jak nie afery Pique, to kompromitacje w lidze i lidze europy, więc problemem nie są sędziowie.
5
ale wy głupoty piszecie, od razu mecz Barcelony, to już "karny dla Realu byłby"
5
czas się pożegnać z Pique. To pierwszy krok do naprawy Barcelony.
0
@Dembouz1899 a ja czytałem, ze niby ma jakieś zapalenie ścięgna achillesa i będzie musiał zakonczyc kariere xd
1
no to witamy w Barcy
6
A wy jeszcze piszecie, że sędziowie Realowi pomagają?
dla mnie jakiekolwiek kontakty piłkarzy z sędziami powinny być zabronione.
1
Pique jak kochasz ten klub, to bądź jak Ramos odejdź. Czas na nowe.
1
@Pilka_jest_okragla od początku było mówione, że to nie jest piłkarz na Barcelonę.
4
@Messibestplayerintheworld Auba będzie fajnym rezerwowym. Rzeczywiście potrzebna klasową 9. Przykład Realu.
Jeden środkowy obrońca i dwóch bocznych.
Jeśli chodzi o skrzydła, to oby udało się Raphinie ściągnąć i będzie git.
Xavi przepracuje okres letni i zobaczymy.
0
@masa11 a czy ja napisałem, że trzeba go wywalić? Denerwuje mnie po prostu zwalanie winy na Koemana.
0
@barcelonaLM no tak dlatego Xavi gra praktycznie ciągle ta sama 11. Genialnie. 2 tygodnie temu jeszcze wam słabe przygotowanie fizyczne nie przeszkadzało, bo były wyniki.
1
Ci którzy winią porażki Barcy w chwili obecnej Koemana, nie różnią się niczym od pisowca, który nieudolność rządu zwala na Tuska. Jak czytam, że piłkarze są fizycznie, motorycznie, taktycznie i cholera wie co jeszcze przygotowani źle bo Koeman, to mi się chce płakać.
Xavi jest trenerem od listopada, dostał w zimę to co chciał.
Xavi jest chyba pierwszym trenerem, który odpadł z europejskich pucharów dwa razy w jednym sezonie, tyle z osiągnięć. Dobranoc
0
@Rewolucja123 jakie 2 tygodnie w lutym??
1
A może kwestia tej mentalności jest w pieniądzach? Skoro graja za krocie, to i motywacja spada.
0
@patrykzmc2000 no szkoda, bo straciliśmy klasową 9
0
@barcelonaLM tu potrzeba parę transferów i dobre przygotowanie fizyczne w lato. Jeśli Laporta wyda szmal na klasowych pilkarzy jest szansa na majstra, jeśli znowu będzie brać pół środki za free , to znowu odpadniemy w lidze europy
0
@DonAndresFCB Auba też i zaczyna się robić to co w Arsenalu
0
Od przyszłego sezonu Laporta musi wydać trochę gotówki. Tym składem niczego nie osiągniemy.
0
A pamiętam jak tutaj każdy chciał sprzedać Dembele, bo Adama jest xD
0
Na następny sezon potrzeba obrońców i napastnika.
2
Sport: szatnia Barcelony w dalszym ciągu wierzy w mistrzostwo.
Przychodzi mecz z jakimś ogórem:
Barcelona 0
12
@MrPGG cieszą się, bo już praktycznie wygrali mistrzostwo. Takimi meczami się je wygrywa.
0
@matirix20 tak, klasowa 9 to priorytet.
14
@AmigoBlancos ale komu ty się tłumaczysz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Przede wszystkim potrzeba lidera, co uciągnie ten wózek, żeby marzyć o europejskich pucharach.
1
@VamosGirl inna sprawa niech Xavi w końcu zacznie rotować, a nie grać 13 zawodnikami w sezonie, bo później zwalacie wine "na przygotowanie fizyczne" oraz na Koemana.