0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Real się wzmacnia Rudigerem. Kolejny sezon będzie cieżki jeśli Laporta nie wyda kasy.

1

@_catalan no tak wina sędziego, bo Barcelona przez 100 min nie potrafi strzelić gola słabemu Rayo.

12

A może wypadałoby grać w piłke, a nie liczyć na karne?
Smiejecie sie z kibiców Realu, a sami pokazujecie nawet gorszy poziom. Aktualnie jesteśmy pośmiewiskiem Europy jak nie afery Pique, to kompromitacje w lidze i lidze europy, więc problemem nie są sędziowie.

5

ale wy głupoty piszecie, od razu mecz Barcelony, to już "karny dla Realu byłby"

5

czas się pożegnać z Pique. To pierwszy krok do naprawy Barcelony.

0

@Dembouz1899 a ja czytałem, ze niby ma jakieś zapalenie ścięgna achillesa i będzie musiał zakonczyc kariere xd

1

no to witamy w Barcy

6

A wy jeszcze piszecie, że sędziowie Realowi pomagają?
dla mnie jakiekolwiek kontakty piłkarzy z sędziami powinny być zabronione.

1

Pique jak kochasz ten klub, to bądź jak Ramos odejdź. Czas na nowe.

1

@Pilka_jest_okragla od początku było mówione, że to nie jest piłkarz na Barcelonę.

4

@Messibestplayerintheworld Auba będzie fajnym rezerwowym. Rzeczywiście potrzebna klasową 9. Przykład Realu.
Jeden środkowy obrońca i dwóch bocznych.
Jeśli chodzi o skrzydła, to oby udało się Raphinie ściągnąć i będzie git.
Xavi przepracuje okres letni i zobaczymy.

0

@masa11 a czy ja napisałem, że trzeba go wywalić? Denerwuje mnie po prostu zwalanie winy na Koemana.

0

@barcelonaLM no tak dlatego Xavi gra praktycznie ciągle ta sama 11. Genialnie. 2 tygodnie temu jeszcze wam słabe przygotowanie fizyczne nie przeszkadzało, bo były wyniki.

1

Ci którzy winią porażki Barcy w chwili obecnej Koemana, nie różnią się niczym od pisowca, który nieudolność rządu zwala na Tuska. Jak czytam, że piłkarze są fizycznie, motorycznie, taktycznie i cholera wie co jeszcze przygotowani źle bo Koeman, to mi się chce płakać.
Xavi jest trenerem od listopada, dostał w zimę to co chciał.
Xavi jest chyba pierwszym trenerem, który odpadł z europejskich pucharów dwa razy w jednym sezonie, tyle z osiągnięć. Dobranoc

0

@Rewolucja123 jakie 2 tygodnie w lutym??

1

A może kwestia tej mentalności jest w pieniądzach? Skoro graja za krocie, to i motywacja spada.

0

@patrykzmc2000 no szkoda, bo straciliśmy klasową 9

0

@barcelonaLM tu potrzeba parę transferów i dobre przygotowanie fizyczne w lato. Jeśli Laporta wyda szmal na klasowych pilkarzy jest szansa na majstra, jeśli znowu będzie brać pół środki za free , to znowu odpadniemy w lidze europy

0

@DonAndresFCB Auba też i zaczyna się robić to co w Arsenalu

0

Od przyszłego sezonu Laporta musi wydać trochę gotówki. Tym składem niczego nie osiągniemy.

0

A pamiętam jak tutaj każdy chciał sprzedać Dembele, bo Adama jest xD

0

Na następny sezon potrzeba obrońców i napastnika.

2

Sport: szatnia Barcelony w dalszym ciągu wierzy w mistrzostwo.
Przychodzi mecz z jakimś ogórem:
Barcelona 0

12

@MrPGG cieszą się, bo już praktycznie wygrali mistrzostwo. Takimi meczami się je wygrywa.

0

@matirix20 tak, klasowa 9 to priorytet.

14

@AmigoBlancos ale komu ty się tłumaczysz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przede wszystkim potrzeba lidera, co uciągnie ten wózek, żeby marzyć o europejskich pucharach.

1

@VamosGirl inna sprawa niech Xavi w końcu zacznie rotować, a nie grać 13 zawodnikami w sezonie, bo później zwalacie wine "na przygotowanie fizyczne" oraz na Koemana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?