1

@Colin94 niech je czym chce lol

0

@Songo91 ale mi było żal w 2017r jak odchodził i to w takiej atmosferze. Teraz nie jest mi.

0

@Kgorecki2500 ok i co dalej?

15

Brawo. Odbudujmy to co ta menda Bartomeu zniszczyła.

6

Oby Dembele został w przyszłym sezonie w klubie.

10

@Pawel13sz niech zostanie

2

Przy Xavim, to Messi nawet by strzelał xD

16

Za Koemana byłby remis 0:0 i po meczu na konferencji powiedziałby "No co ja mam z tym składem zrobić "

4

Dlatego nie potrzeba żadnego Messiego czy Neymara do Barcelony. Wystarczy gościu na ławce trenerskiej co potrafił ożywić to co ma.

2

U Xaviego, to by Douglas królem strzelców został..

12

Za rok tryplet to minimum

3

Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale dobrze, że Messiego się pozbyliśmy.

0

Ale ten ferran dostaje szanse..

26

"sprzątaniu ze strony Ronalda"
Fajne sprzątanie, że klub wisiał nad strefa spadkową, a każda porażkę zamiast wziac na siebie, to krytykował piłkarzy, że nie ma czym grać, bo to nie są zawodnicy na Barcelonę. Dobrze, że tego dziada pogonili.

1

@DIPENNN jak sportowo będziemy na szczycie, to i finansowo też.

1

@DIPENNN a skąd wiesz? Pytałeś Laporte? Ja uważam, że Haland jest potrzebny, jeśli zamierzamy wrocic na szczyt.

1

@arasz1819 albo nie kupic gwarancji goli Halaanda, bo może być jak Coutinho, Griezmann czy Dembele, a tymczasem Ferran Torres jak na razie to się nadaje, ale do rezerw, ale każdy go broni.

1

Wiecie co jest najlepsze? Normalnie bym zazdrościł, że Real ma taką mentalność i walczy do końca, ale przy Xavim i tej głodnej młodzieży u nas jest to samo, a jak nie młodzież, to Luuk de Jong coś wpakuje.

0

Bartomeu by po meczu przedłużył kontrakt Messiemu :D

2

Messi z Neymarem mieli wojować świat, a robią to samo co w ostatnim sezonie Enrique xd

5

Co znaczy prawdziwy napastnik. Nie żałować na Halaanda, bo w najgorszym przypadku z Benzema zrobia niszczycielski duet.

1

@cules100pro bo gdyby nie oligarchy, to Putin byłby daleko w tyle

1

Na razie bez przesady. Już Fati miał być nowym Messim.

17

A pamiętacie jak słabą Barcelonę Koemana (z Messim) nazywano "sezonem przejsciowym"? XD
Tymczasem Xavi w 4 miesiące z Luuka de Jonga czy Auby zrobił snajperów, odżywił środek pola, który był mizerny ostatnimi latami i jest to najmocniejszy punkt, wróciła radość z gry piłkarzom i kibicom, różne schematy taktyczne widać w trakcie meczów, i w końcu wygrywanie wysokimi wynikami. Najlepszy wybór Xavi.

0

Odważny teza, ale w przyszłym sezonie przy sterach Xaviego możemy zdobyć minimum dublet.

0

@Kusco15 fajnie, że rozważa, ja też wiele rzeczy rozważam

7

Nieprawdopobny jest ten Auba.

1

Nie no bez przesady. Haland jest potrzebny. Skupmy się na zawodniku, który może nawet i najbliższe 12 lat stanowic o sile ataku, a nie rezygnujemy z transferu dla gościa co pogra może z 2 lata i to dlatego że jest za darmo

2

A może ter Stegen jest już tu wypalony? Czas zmienić bramkarza, razem z nim wywalić Puiqa.

0

To aż trudno powiedzieć, ale Barcelona jest w wysokiej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?