Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colin94 niech je czym chce lol
0
@Songo91 ale mi było żal w 2017r jak odchodził i to w takiej atmosferze. Teraz nie jest mi.
0
@Kgorecki2500 ok i co dalej?
15
Brawo. Odbudujmy to co ta menda Bartomeu zniszczyła.
6
Oby Dembele został w przyszłym sezonie w klubie.
10
@Pawel13sz niech zostanie
2
Przy Xavim, to Messi nawet by strzelał xD
16
Za Koemana byłby remis 0:0 i po meczu na konferencji powiedziałby "No co ja mam z tym składem zrobić "
4
Dlatego nie potrzeba żadnego Messiego czy Neymara do Barcelony. Wystarczy gościu na ławce trenerskiej co potrafił ożywić to co ma.
2
U Xaviego, to by Douglas królem strzelców został..
12
Za rok tryplet to minimum
3
Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale dobrze, że Messiego się pozbyliśmy.
0
Ale ten ferran dostaje szanse..
26
"sprzątaniu ze strony Ronalda"
Fajne sprzątanie, że klub wisiał nad strefa spadkową, a każda porażkę zamiast wziac na siebie, to krytykował piłkarzy, że nie ma czym grać, bo to nie są zawodnicy na Barcelonę. Dobrze, że tego dziada pogonili.
1
@DIPENNN jak sportowo będziemy na szczycie, to i finansowo też.
1
@DIPENNN a skąd wiesz? Pytałeś Laporte? Ja uważam, że Haland jest potrzebny, jeśli zamierzamy wrocic na szczyt.
1
@arasz1819 albo nie kupic gwarancji goli Halaanda, bo może być jak Coutinho, Griezmann czy Dembele, a tymczasem Ferran Torres jak na razie to się nadaje, ale do rezerw, ale każdy go broni.
1
Wiecie co jest najlepsze? Normalnie bym zazdrościł, że Real ma taką mentalność i walczy do końca, ale przy Xavim i tej głodnej młodzieży u nas jest to samo, a jak nie młodzież, to Luuk de Jong coś wpakuje.
0
Bartomeu by po meczu przedłużył kontrakt Messiemu :D
2
Messi z Neymarem mieli wojować świat, a robią to samo co w ostatnim sezonie Enrique xd
5
Co znaczy prawdziwy napastnik. Nie żałować na Halaanda, bo w najgorszym przypadku z Benzema zrobia niszczycielski duet.
1
@cules100pro bo gdyby nie oligarchy, to Putin byłby daleko w tyle
1
Na razie bez przesady. Już Fati miał być nowym Messim.
17
A pamiętacie jak słabą Barcelonę Koemana (z Messim) nazywano "sezonem przejsciowym"? XD
Tymczasem Xavi w 4 miesiące z Luuka de Jonga czy Auby zrobił snajperów, odżywił środek pola, który był mizerny ostatnimi latami i jest to najmocniejszy punkt, wróciła radość z gry piłkarzom i kibicom, różne schematy taktyczne widać w trakcie meczów, i w końcu wygrywanie wysokimi wynikami. Najlepszy wybór Xavi.
0
Odważny teza, ale w przyszłym sezonie przy sterach Xaviego możemy zdobyć minimum dublet.
0
@Kusco15 fajnie, że rozważa, ja też wiele rzeczy rozważam
7
Nieprawdopobny jest ten Auba.
1
Nie no bez przesady. Haland jest potrzebny. Skupmy się na zawodniku, który może nawet i najbliższe 12 lat stanowic o sile ataku, a nie rezygnujemy z transferu dla gościa co pogra może z 2 lata i to dlatego że jest za darmo
2
A może ter Stegen jest już tu wypalony? Czas zmienić bramkarza, razem z nim wywalić Puiqa.
0
To aż trudno powiedzieć, ale Barcelona jest w wysokiej formie.