Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roonie10 spoko Kuman też się wzorwal na Cruijffie, Pepie, Enrique i uj wie co jeszcze.
2
Kurde, a takie nadzieje były w nim.. Szkoda, że nie wyszło.
6
@FCBurnley chyba ty
5
Ale irytujące jest to pompowanie balona przez katalonskie media. Barca nie walczy już o mistrzostwo, każdy normalnie myślący to wie. To samo z Adamą robienie gwiazdy z gościa co zagrał jeden mecz, też nie jest dobre, bo z Depayem było podobnie. W tym sezonie najważniejszy jest awans do Ligi Mistrzów i na tym trzeba się skupić.
1
No to w takim wypadku nie ma co wystawiać już Dembele do gry.
"Zdaniem ASa Dembélé nie wszedł ostatecznie na boisko, ponieważ Xavi uznał za istotne, by nie niszczyć wspaniałej atmosfery oraz nie zakłócać ciągłego wsparcia trybun dla drużyny."
Jeśli to prawda, to wielki minus dla Xaviego, ponieważ w chwili obecnej traktuje Dembele jak zwykłego parcha.
0
XD macie swojego prezydenta
14
Nie no bez przesady. Mistrzostwo już uciekło jesienią. Fajnie, że wygrali z Atletico, ale nie popadajmy w skrajności w skrajność. Od przyszłego sezonu powalczyć o mistrza i puchar.
0
@ferdas_rawa dobrze, dobrze, bez żadnego spuszczania. Czas pokaże, na razie pokonaliśmy słabe Atletico, nic więcej.
0
@Gaz Trzeba zakupić na pewno ŚO, LO, ŚPD i napastnika, który zagwarantuje min 15-20 goli w lidze i wierzyć, że Fati od przyszłego sezonu już bez żadnych kontuzji wystrzeli.
5
Top 4 to za mało, uważam, że Xavi powalczy o 2 miejsce;)
Krytyka krytyką, ale w końcu pokonaliśmy czołową drużyne.
1
Ci co chcą, żeby "Dembele posłać na trybuny, a najlepiej ukamieniowac" niech pomyślą, że Dembele nie gra tu za darmo i klub płaci za jego usługi. Dodatkowo wciąż jest najlepszym skrzydłowym tutaj, a niektorzy po transferze Traore, to chyba się za bardzo odkleili.
2
No i dobrze. Jeśli chcemy grać w LM, to jest on potrzebny. Wszyscy robia z tego Adamy jakiegoś zbawca, a nie wiadomo jak będzie grał. Jak na razie Dembele niech gra, jest większe pole do manewru, większą konkurencja..
5
Ale szacun dla Betisu. Bardzo wybitny sezon
0
@pioz123 to wciąż skład na max 4 miejsce w lidze:(
0
A co ten Traore to jakaś gwiazda?
0
@ShawnC właściwie jest to przykre. Kiedyś Suarez to 3 gole w meczu strzelał, a teraz w miesiac napastnik tyle strzela.
0
@PaCo w przyszłym sezonie, to po oddawać większość i wziąć się za porządne transfery.
0
@FCB24 Dokładnie.
1
Ilaix w Valencii legancko
1
A ja się chłopu nie dziwie. Przychodził do Barcelony zdobywać trofea, rozwijać się, a tymczasem nie gra na swojej pozycji, nie ma żadnych szans na sukcesy w najbliższym czasie, z każdą silna drużyną dostajemy oklep, po przegranym meczu z Realem mówi się, że to dobry wynik. Serio też trzeba spojrzeć ze strony młodego ambitnego chłopaka, że chce pokazać się w Europie, przykre, że w Ajaxie zaszedł dalej w Lidze Mistrzow niż w Barcelonie.
0
@Shvedu XDD Chłopie, ten sezon jest stracony wszystkie puchary przej*bane, a liga europy, to nie jest żadne trofeum dla Barcelony, podejrzewam, że i tu odpadniemy.
1
U de Jonga widać, że jest zrezygnowany. Szkoda, ale nie dziwię się jemu, w chwili obecnej Barcelona nic nie jest w stanie zagwarantować nawet pensji.
0
Jaki Diego Costa.. z tego klubu ktoś naprawdę robi drużynę na miarę Ligi Europy? Ja rozumiem brak pieniędzy, ale to się robi tragiczne.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RosjaninBut też tak uważam, że lepiej ogarnąć doświadczonego zawodnika, niż znowu kota w worku
0
To juz prawie jak TVP
23
I gitara chociaż mu zależy na grze.
10
@Adamski69 weź takich rzeczy nie wrzucaj, bo aż człowieka szlag trafia, że zrobili z Barcy średniaka, a takie transfery to "wzmocnienia "
0
Eleven Sports organizuje konkurs na komentatora. Wystarczy wejść na ich fanpage przeczytać regulamin.
0
@Kitek1640 Fati to na razie jest solidnym zawodnikiem FC Hospital. Jak tak dalej będzie, to do sprzedania