0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Gaz oraz bramkostrzelny Mistrz Świata i portugalski skrzydłowy xD

6

@NaFazieHitman i co na podstawie kompilacji z Youtube z muzyką danza kuduro uwazasz, że to nowy Neymar i będzie pasował do Barcelony?

2

@Hubsao Różnica jest taka, że Villarreal całe swoje siły wyładował na Lige Mistrzów odpadając w półfinale, a w lidze jest w takiej sytuacji, że może nawet nie awansować do ligi konferencji.

9

@Medium nigdy nie wiesz jaka była prawda

3

@Jakchcesz haha, bo jak nie to gimbusy z przerośniętym ego z notatnika będą oburzeni.

1

@AmadiRM gdyby był finał angielski, to wciągu 4 sezonów mielibyśmy 3 finał angielski, to już jest przepaść. Hiszpania mimo wszystko jakoś się trzyma, ale Anglia zaczyna być poza zasięgiem.

0

dla Alvesa szacun na zawsze za to wszystko. Wielki człowiek.

1

A ten Soler to po co? Skoro jest Pedri, Gavi, de Jong? Oni już są ograni i w przyszłym sezonie będą stanowić o sile środka pola? Priorytet to napastnik, obrońcy i skrzydłowy.

1

@Alan_fcbfan nie przyjdzie, błąd popełnił policjant. Jeśli mierzył UltraLightem nic nie będzie miał, jeśli TruCamem może mieć postępowanie, że nie zareagował na popełnione wykroczenie (to laser co robi zdjecia)

3

@Rust_Cohle nie ma opcji Leszek wygrywa na stulecie wszystko:)

5

@Emhyr Niech oni się napastnikiem i obrońcami zajmą, bo to jest priorytet.

1

@Comentateiro Przede wszystkim potrzebny jest lider, coś jak Benzema. Kiedy nie idzie, on weźmie coś na swoje barki. Aktualnie brakuje takiej osoby i raczej nie zanosi się, aby ktoś się znalazł.

0

@Rajek99 ja to bym się martwił obroną i atakiem, a nie czymś takim.

1

@Wychowanek Azpilicueta, Haaland, Raphinia, tryplet murowany.

13

ja go widze w przyszłym sezonie jako 3 napastnik.
Potrzeba klasowej 9, Auba jako zmiennik. De Jonga, Braitha i Depaya się pozbyć i będzie git.

3

@Pawel13sz i teraz jak widzi się, ze w ataku biega Ferran Torres co na 15 setek w meczu, trafia jednego gola, to się robi smutno człowiekowi.

0

@Janas11224 jak wymieniać, to za Bruno, dość tego szrotu w Barcelonie już.

16

Dembele gdybyś ty strzelił na Camp Nou tę setke z Liverpoolem...

1

@Nano22 obrzydliwie jak Real? XD

5

co jak co, ale wygrać 5 najlepszych lig na świecie, to może to zrobić wielki człowiek.
Szacun dla Carlo za to. Real w tym sezonie wyglądał lepiej niż w jakimkolwiek sezonie Zidana, nawet tym 16/17.

1

@AmigoBlancos a Bale, którego potrakowano jak szmate odwdzięczył się po raz kolejnym tym, że nie świętował tego mistrzostwa.

0

kurcze czyli szatnia Barcelony już nie będzie wierzyć nadal w mistrzostwo? :(

1

@Uukasz_93 szlak mnie trafia jak widze takie filmy

3

@Kgorecki2500 i cyk na granice od razu:)

61

ale ten czas leci, a miał 22 jak przychodził

2

@Przemek2323 dziennik tvp xD to już grubo, że pisowcy sobie poparcie wymyslają na ukrainie

2

Nikt chyba nie myślał, po zwycięstwach Barcy, że jednak uda się wygrać mistrzostwo.
Na Xaviego spadła krytyka i słuszna, że Barcelona w żałosnym stylu odpadła z nie oszukujmy się słabych rozgrywek, które ten zespół powinien wygrać rezerwami czyli Lige Europy, a teraz kompromitujemy sie z jakimś średniakami.
Ja wiem, że z takimi piłkarzami jak Aubameyang, Torres, Adama czy innymi gościami co w lidze angielskiej siedzieli na ławce cieżko coś zbudować, ale Barcelona nie może przegrywać z Cadizem, Rayo czy Eintrachtem u siebie. Jak uważacie przygotowanie fizyczne z lata ma wpływ na forme, ale również to, że Xavi wałkuje prawie tych samych piłkarzy mecz w mecz.
Od początku mówie, że od nowego sezonu potrzeba napastnika, środkowego i bocznych obrońców, skrzydłowego i pomocnika żeby z tego cos ukleić.

0

@DonMatteo901 a mistrz Hiszpanii do Realu już wliczony?

0

@FCB24 to wina Koemana, bo to on ich tak przygotował**

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?