Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukas90 jak patrzysz z tej perspektywy, to dlaczego innych nie roznosimy tak jak Realu?
każdemu ten wynik przysłonił oczy. Real się bawi teraz w Lidze Mistrzów, Mistrza Hiszpanii już ma, a my odpadamy w 1/4 Ligi Europy. Ale fakt, ważne że mamy 4:0 z Realem..
0
@Lukas90 bo to nie jest zespół, aby rywalizować o coś więcej niż puchar króla.
0
@sendesara ale my się tak bujaliśmy od paru lat, teraz to może być jeszcze gorzej, jak 1/4 finału to jest max i to ligi europy kurna.
0
@Transu96 chyba w Dortmundzie
0
@jeyx77x Czyli co tzn, że Xavi się jednak nie nadaje, bo nie potrafi przygotować drużyny fizycznie, żeby w ważnym momencie sezonu (kwiecien) nie przegrać w tydzień pucharów?
nie. Xavi gra prawie tą samą 11, z kosmetyczną zmianą zazwyczaj na PO.
Niech ktoś już nie pisze, że to wina Koemana, bo mi się smiać chce.
Tak jak wspomniałem, takimi zawodnikami w ataku i obronie to jest wszystko max. Zwycięstwo z Realem zasłoniło niestety oczy.
0
I nagle tutaj olśniło wszystkich, że Adama Traore, który nie miał żadnych statystyk, gra źle, że Auba, który w Arsenalu też miał taki wielki start, nagle w ważnym meczu jego nie ma, z Ferranem pewnie też tak będzie. Oprócz obrony trzeba również nowego ataku, szkoda że bez Haalanda, ale z tym trio to będziemy o puchar króla walczyć conajwyżej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A niech Real wygra Lige Mistrzów, my Ligę Europy, a w sierpniu demolujemy ten śmieszny klub w finale Superpucharu Europy i pokazujemy Europie jak należy z nimi grać (znowu)
0
@Ying w środę liga Europy nie gra :p
0
@JarekS Ale jeśli Xavi go chce, to tak ma być lol
Co jak co, ale Xaviemu w tym aspekcie można ufać.
0
@AmigoBlancos tak Atletico i Villarreal, a Diveal Madryt niech odpadnie
0
@blablak "z całym szacunkiem do kobiet, ale.." No zajeiscie. Nie ma przyzwolenia na mobbing. Nieważne gdzie, nawet w sekcji kobiet Barcelony. Jak ktoś pisze z tym "ale" to niczym się nie różni, od ruskiego trolla, który też pisze "nie jestem za rosja, ale"
1
@Gavinho dobra na razie spokojnie.
0
@Arczek2001 oczywiście, żeby został co to za pytanie? Jakby słuchać ekspertów z fcbarca.com to już dawno odejść by musiał Ter Stegen, de Jong czy Dest.
23
I po co Messi ma wracać? Żeby człapał, fochał się czy znikał znowu w ważnych meczach? Temat zakończony, teraz jest w pytę jak to się mówi, widać w chłopakach energię, checi do gry i przede wszystkim radość. Messi nie jest potrzebny.
0
@Azacca kto wie?
30
A wy już go żeście sprzedawać chcieli, bo Nico lepszy i młodszy xD
Poszedłby do Bayernu czy Liverpoolu i byłby gwiazda.
0
Gdzieś wyczytałem, że Neymar prawie nie trenuje i ma problemy z alkoholem.
0
@kondi21 ale temat jest zakończony. Ostatni mecz pożegnalny zrobić, ale już nie dołączać jego do zespołu.
4
A gdzieś czytałem, że Xaviego Real miał wyjaśnić.. a to na notatniku.
3
Ale to jest różnica.. w 4 miesiące. Dziękujemy Xavi jestes wielki..
0
Xavi kocham cie
2
A co nie jest tak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co byście woleli.
Żeby Barca odpadła w 1/8 finał LM czy wygrała Ligę Europy?
3
W sierpniu o superpuchar Europy z Bayernem
0
@Litman a wszyscy chcą z niego 9 robic xD
0
Żadnego Rashforda, co oni ogłupieli?
0
To jak Juventus się rozpada, to bierzmy de Ligta
9
Najwiekszy bol, że tylko Barcelona się skompromitowała w Lidze Mistrzow z hiszpańskich druzyn:(