Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jasialdinho w obecnej sytuacji nie powinno się kupować kilku graczy za 50-70 mln euro. Nie powinno się wypychac z klubu gościa, któremu wisi się poproszona odroczona pensje, w zamian za kolejne duże transfery.
0
@klopx tylko, że zarząd mu sugeruje to, bo zarabia za dużo, i nie mogą swoich nowych gwiazdorów zarejestrować. Dlatego.
0
@Jasialdinho jak wy porównujecie Kessiego do de Jonga, to nawet nie wiem czy to wszystko to jakiś bejt czy coś. De Jong w ciągu miesiąca stał się tu jednym z nienawidzonych piłkarzy
5
@sergio5 a jak się noga powinie, to na wiosnę tak jak w tym roku Viaplay xD
0
@Fake69 to dał, to trzeba to uszanowac, a nie.
2
@Schoogs co to za bzdury? Jakie pociągnięcie na dno? To sama Barcelona się ciągnie na dno, a nie de Jong. Dostał taki kontrakt, to go wypełnia. Może gdyby inaczej to wyglądało, to by de Jong odszedł, a że Barcelona jest mu winna odroczona pensje, tam kupuje Lewandowskiego, Raphinie, Bernardo Silve, Kounde i innych to się nie dziwcie, że nie chce odejść.
40
Czyli ściągają graczy, z niewiadoma czy ich zarejestrują, genialnie.
0
@Xxxbarca4ever a skąd ty wiesz co Kessie da?
1
A jak odejdzie de Jong, to po co kupować Silve, skoro de Jong odchodzi, bo na jego miejsce jest Gavi, Nico, Torre i Kessie? To gdzie Silva będzie grał?
0
@LioMessi10 no była
0
@kuz przecież on w ogóle te głupoty wygadywał spiz*any.
3
@koksik2700 do 2040 każdy o nim zapomni.
0
@Azi grał na śpd?
0
@Kondziubarca No wspaniałe miejsce do kontynuowania kariery.
1
@Pawel13sz max 1/4 finału.
0
@Azi no a gdzie grał w Ajaxie?
1
@Pawel13sz dlaczego nie obu?
1
@Pawel13sz Zobaczymy w przyszłym sezonie i gwarantuje Ci, że będziesz pierwszym do sprzedawania go:)
4
Czekamy tylko jeszcze na szantaże od Laporty i można dalej używać "Mes que un Club"?
11
@Pawel13sz wiadomo Busquets jeszcze 10 lat nietykalny.
0
@jeyx77x kolejny. Klub jest winny jemu kasę, jak oddadzą, to odejdzie, a Dembele nic nie zrozumiał, po prostu nikt go nie chciał
0
Inna sprawa nie ma co stawiać w świetle Pereza i Laporte, bo z przykrością, ale Perez zjada Laporte
6
@Sulimo tu nie chodzi o sentymenty, tylko w jaki sposób jest to robione. Laporta sobie buduje dream team, sprzedaje zyski na 25 lat z praw telewizyjnych, nasciagal graczy, ale się okazuje, że nie można ich rejestrować, bo w klubie gra gościu co dużo zarabia, a wcześniej na jego prośbę odroczył pensje, a teraz wyrzucają go i traktują gorzej niż śmiecia.
0
@Firestone W Manchesterze City mi chodzi.
0
Serio myślicie, że jak Manchester City opchneli nam słabego u nich Torresa za 60 baniek w ratach, to zrobią to samo ze swoją gwiazda?
0
@Emhyr To pozdro. Oddali nam typa, który nic tam nie grał i był do odpalenia. Ale nie oddadzą nam swojej gwiazdy, weźcie się obudźcie.
1
@FCBparasiempre Xaviemu uratował sezon asystami
0
@Firestone szkoda, że mu tak de Jonga chcą sprzedać xD
0
@Krzychuuuu14 no ja to wiem dobrze
1
@reloaded no oczywiście, że tak