0

@Jasialdinho w obecnej sytuacji nie powinno się kupować kilku graczy za 50-70 mln euro. Nie powinno się wypychac z klubu gościa, któremu wisi się poproszona odroczona pensje, w zamian za kolejne duże transfery.

0

@klopx tylko, że zarząd mu sugeruje to, bo zarabia za dużo, i nie mogą swoich nowych gwiazdorów zarejestrować. Dlatego.

0

@Jasialdinho jak wy porównujecie Kessiego do de Jonga, to nawet nie wiem czy to wszystko to jakiś bejt czy coś. De Jong w ciągu miesiąca stał się tu jednym z nienawidzonych piłkarzy

5

@sergio5 a jak się noga powinie, to na wiosnę tak jak w tym roku Viaplay xD

0

@Fake69 to dał, to trzeba to uszanowac, a nie.

2

@Schoogs co to za bzdury? Jakie pociągnięcie na dno? To sama Barcelona się ciągnie na dno, a nie de Jong. Dostał taki kontrakt, to go wypełnia. Może gdyby inaczej to wyglądało, to by de Jong odszedł, a że Barcelona jest mu winna odroczona pensje, tam kupuje Lewandowskiego, Raphinie, Bernardo Silve, Kounde i innych to się nie dziwcie, że nie chce odejść.

40

Czyli ściągają graczy, z niewiadoma czy ich zarejestrują, genialnie.

0

@Xxxbarca4ever a skąd ty wiesz co Kessie da?

1

A jak odejdzie de Jong, to po co kupować Silve, skoro de Jong odchodzi, bo na jego miejsce jest Gavi, Nico, Torre i Kessie? To gdzie Silva będzie grał?

0

@LioMessi10 no była

0

@kuz przecież on w ogóle te głupoty wygadywał spiz*any.

3

@koksik2700 do 2040 każdy o nim zapomni.

0

@Azi grał na śpd?

0

@Kondziubarca No wspaniałe miejsce do kontynuowania kariery.

1

@Pawel13sz max 1/4 finału.

0

@Azi no a gdzie grał w Ajaxie?

1

@Pawel13sz dlaczego nie obu?

1

@Pawel13sz Zobaczymy w przyszłym sezonie i gwarantuje Ci, że będziesz pierwszym do sprzedawania go:)

4

Czekamy tylko jeszcze na szantaże od Laporty i można dalej używać "Mes que un Club"?

11

@Pawel13sz wiadomo Busquets jeszcze 10 lat nietykalny.

0

@jeyx77x kolejny. Klub jest winny jemu kasę, jak oddadzą, to odejdzie, a Dembele nic nie zrozumiał, po prostu nikt go nie chciał

0

Inna sprawa nie ma co stawiać w świetle Pereza i Laporte, bo z przykrością, ale Perez zjada Laporte

6

@Sulimo tu nie chodzi o sentymenty, tylko w jaki sposób jest to robione. Laporta sobie buduje dream team, sprzedaje zyski na 25 lat z praw telewizyjnych, nasciagal graczy, ale się okazuje, że nie można ich rejestrować, bo w klubie gra gościu co dużo zarabia, a wcześniej na jego prośbę odroczył pensje, a teraz wyrzucają go i traktują gorzej niż śmiecia.

0

@Firestone W Manchesterze City mi chodzi.

0

Serio myślicie, że jak Manchester City opchneli nam słabego u nich Torresa za 60 baniek w ratach, to zrobią to samo ze swoją gwiazda?

0

@Emhyr To pozdro. Oddali nam typa, który nic tam nie grał i był do odpalenia. Ale nie oddadzą nam swojej gwiazdy, weźcie się obudźcie.

1

@FCBparasiempre Xaviemu uratował sezon asystami

0

@Firestone szkoda, że mu tak de Jonga chcą sprzedać xD

0

@Krzychuuuu14 no ja to wiem dobrze

1

@reloaded no oczywiście, że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?