0

@Marcin91fcb i prawdopodobnie to zrobi

0

@Suzu klub się broni przed przestępstwem, który rzekomo sam popełnił, jprdl ale wodę z mózgu robią

0

@Marcin91fcb tak I nagle, kiedy chcą wyrzucić de Jonga z klubu wychodzą takie rzeczy, tak, tak

0

Co?? Jeśli Barcelona zrobi coś takiego de Jongowi, to marka tego klubu już do końca upadnie, staniemy się pośmiewiskiem.

2

@Marcin91fcb i to jest kolejny argument, żeby Messi już nie wracał, serio.

0

@Emhyr Jedynym argumentem jest to, żeby go godnie pożegnać. Ja uważam, że można zrobić pożegnalny mecz, a nie brać na dwa sezony Messiego. Mamy dobry skład, było wczoraj widać chemię, radość z gry, po co znowu wracać do Messiego?

5

@paweldunajecfcb w Łodzi tylko ŁKS

2

Po 10 minucie 3:0 to ja już bym zrezygnował z dalszego meczu

0

@Survier piłki nożnej w 2019 r nie oglądałeś rozumiem

0

@Survier de Jong grając na 2 pivotow u Ten Haaga byłby znowu jednym z najlepszych pomocników w Europie

0

@AmigoBlancos bardzo dobry transfer

2

@Firestone Tylko pytanie czy Messi będzie chciał obniżyć, bo zadłużenie klubu również wynikało z jego przedłużających się kontraktow, i to też jest powod, dla którego uważam, że Messiego już nie powinno tu bycm

0

@PatrychoO Ja nie uważam, że tylko i wyłącznie. A poza tym ośmieszają to tu się ludzie, którzy piszą, że Real wygrał Ligę Mistrzów fartem, chcą wypychać de Jonga i nie płacić mu zaległej pensji, więc chlopie nie pisz takich głupot, że się osmieszam

4

Po co budować nową Barcelonę? Najlepiej znowu ściągnąć Messiego, żeby się od niego uzależnić? Nie rozumiem takiej logiki. Real bez Ronaldo po 4 latach wygrał Ligę Mistrzów. W takim wypadku po co transfery Raphinii, Ferrana po co przedłużać umowę z Dembele, po co Ansu Fati, skoro za rok o sile ataku będzie stanowić 35 letni Lewandowski z 36 letnim Messim, a później zdziwienie, że przegrywamy rewanż w lidze mistrzów, bo Messi człapie. Temat już dawno skonczony.

0

@Cabaz a co, że wyraża swoja opinie, to już prowokacje? Jprdl

0

@tomek8756 bo nie stać klubu?

9

@Uukasz_93 transfer Alonso, to jest jakaś kpina.

1

@Pustelnik bo wiedza, że Barcelona jest na lodzie.

0

@Sawik_10 mistrzem nie będzie, bo takie kluby nie mają mentalu na to.

0

@Firestone znajdą się tacy, tutaj się lubi zapominać o faktach

4

@Gwyn wyszło, tak że ściągnęli Gabriela Jesusa, który może dać o wiele więcej niż Aubameyang

1

Nie ma serio jakiego lewego obrońcy w la masii? Po co ten szrot Alonso? Kibice Chelsea to się cieszą, że odchodzi, a tu zaraz będzie jakaś euforia.

1

@koksik2700 Dziś piłka nożna to komercja. Wyobraź sobie, żeby w jego czasach sprzedawano wpływy z praw tv, żeby kupować piłkarzy

0

@Fabik87 To, że ratuje sytuację to spoko, ale gdzie jest to "Mes que un Club?" Szantazami nie zmusi się de Jonga do zniżki pensji, a już na pewno do rezygnacji z odroczonej pensji. Laporta jest w tej sytuacji bezczelny, a Ci co mu przyklasuja niczym się nie roznią.

2

@Colon oczekiwania. Brak sukcesu w tym sezonie, przy takim składzie równa się jego zwolnieniem

1

@messi564 a piłkarze pokroju Fatiego, Ferrana na odstawkę, bo Messi pożegnanie musi mieć xD

2

Bayern standardowo. W pierwszej kolejce mistrz.

0

@Lionel_Messi10 w których najważniejszych meczach? Tych z Bayernem, Roma czy Liverpoolem? Widzę, że z fanboyami niewarto dyskutować. Po co w takim wypadku kupiono Raphinie? Po co przedłużono umowę z Dembele? Co będzie z Fatim i Ferranem? Też ich wyrzucicie?

1

@Lionel_Messi10 tak i znowu żeby wyglądało tak jak wcześniej, że Messi w ważnych meczach znikał, człapał? Fajnie się uczymy gry bez niego. Znowu gra będzie na niego.

0

@fart i po co? Jak mamy budować nową Barcelonę, to już czas odejść od Messiego. "Last Dance" to można w jakimś pożegnalnym meczu zrobić, a nie ściągać go na sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?