0

@Rewolucja123 tzn, że to już czas na odremontowanie tego skansenu

0

@Image szczególnie Bellerin kolejny średniak

0

@VamosVamos Superpuchar Europy xD

0

@J4no podejrzewam, że Liverpool Napoli

0

Nagle dla polskich stacji jakieś gowno mecze są wielkim wydarzeniem. Ja rozumiem, że Lewandowski, ale to jest trochę przesada.

1

@Firestone ofertę obniżenia jak to brzmi xD

0

@Malibu i na pewno będzie lepiej wyglądał niż Busquets

0

Garcię warto by na SPD próbować, ma dobre wyprowadzanie.

0

W tym sezonie powinni zrobić dwie Ligi Mistrzów, żebyśmy wygrali je pierwszym i drugim składem

0

Nie wiem jak oni to zrobili, ale za naprawę Dembele wielki szacun

4

Dobrze, że Laporta nie czyta tu komentarzy i nie czytał komentarzy ekspertow, zeby Dembele sprzedac. To co Chłop gra to poezja.

0

@Kondziubarca sprzedaż na 3 dni przed końcem okna, nie byłaby nawet głupota, chyba już tylko debilizem

0

@Firestone tak niech nie wystawia, a później płacz, że siedzi na trybunach, bierze kasę i nie chce odejść i przez to biedny Laporta nie może zarejestrować gwiazdy za 100 mln. Szkoda.

1

@Vebrol jak tak ambitnego, najlepszego, wspaniałego, najprzystojnejszego piłkarza globu nikt nie chce?

0

@SuperPatsonFCB no i co z tego jak Rutki znowu niszczą klub? Kolejne mistrzostwo = kolejna kompromitacja. Wydali jakieś grosze na jakieś odpady, a sami resztę w kieszeń

0

@Emhyr to, że zna realia serie A?

2

@AFA90 i ucieczka Ronaldo

9

"Potencjalne odejście Pablo Torre" XDDDDDD

0

@MarFan czyli tak jak napisałem, to nie jest żadna ambicja tylko ego, kontrakty ważniejsze od druzyny. Za rok Sporting nie wejdzie do Ligi Mistrzów, to też ucieknie ze swojego wielkiego klubu z dzieciństwa?

0

@kempnou tu się akurat zgodzę. Oni wszyscy wyjdą znowu osrani.

7

@david89 a kto mu taka pensje dał?

37

Ten Ronaldo to jest tak żałosny typ. Byle gdzie się wepcha nawet do klubów typu Napoli, Sporting, Marsylia a nawet do Atletico, byleby pograć te 6 meczów w Lidze Mistrzów strzelić z 4-5 goli, tylko po to aby go przypadkiem Messi nie dogonił, to nie jest nic wspólnego z ambicja, tylko z własnym ego. Oby nikt się nie nabrał na niego.

1

No jak Xavi będzie ustawial Araujo na prawej, to może ciężko być

1

@Emhyr inter totki haha no to potegi

0

@Firestone przecież nie będziesz chyba grał Araujo na prawej obronie cały sezon?

0

@Firestone Dest jeszcze się przyda

0

Komentarz usunięty

1

@Przemek2323 to nie dobra o tym mowic

2

@endriuuu2 a niech mu dają te 5mln i niech idzie

0

@MesQueUnClub96 no i dobrze, ten buc by tylko zniszczył atmosferę i morale tego zespołu swoim ego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?