0

@Eto'o9 R10 w ogóle nie rozumiem fenomenu tego typa. Pajacuje przed kamerą, albo ja się nie znam.

0

@Dragon_Ball_Z tak i zarabiałeś 5 zł na godzinę, tak znam to.

6

@Dragon_Ball_Z powiedz mi co było za PO gorzej niż teraz za pisu jest? Czekam na argumenty

7

7 lat rządów PiSu, afery za aferami, rujnowanie i zadłużanie kraju, o tym ludzie szybko zapominają, jak w grę wchodzą pieniądze. Oby te dziady nawet grosza nie dostały, bo zrobią do końca prywatny folwark.

1

@Janas11224 Kaczynski to sobie może domagać

0

@mindbender84 i co myślisz, że za pisu stanie się cud gospodarczy? Nie dostaną kasy za KPO, to chcą wyłudzić od Niemiec na swoje socjale 15,16 i inne premie dla swoich. Zejdźcie na ziemię.

0

@barcelonaLM cały dług można byłoby spłacić

0

@damianex10 ona w ogóle ma męski wyraz twarzy

0

@ShawnC dokładnie, szkoda że Xaviego już nie było:(

2

@Cule1234 ale bzdury xD

2

@Borneo po co się tłumaczyć? Każdy wie, że to jest kiełbasa wyborcza Morawieckiego. Reparacje w rękach pisu = katastrofa. Przykrycie tematu inflacji, kpo, podwyżek za prąd i gaz, sroga zima co nas czeka.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Miszcz Textu FCB haha za port USB dożywotni props xD

1

@FC1899Barca Tak, tylko zawsze temat reparacji jest dziwnym trafem przed wyborami. PiS nie może dostać żadnych reparacji, bo przepier*ola to na socjal i dla siebie.

0

@Kondziubarca ale to jest dziwne i niezrozumiałe

0

@Danny Gaucho tylko, że Lewandowski został piłkarzem w połowie lipca, więc Bayern znalazł następcę, a Barcelona zdążyła zarejestrować, a z Bernardo już tak nie będzie?

1

@Bacek700 ta, a Nazario dalej jest w klubie pomimo tego, że wczoraj miał rozwiązać kontrakt. Nie nastawiajcie się na żadnego Bernardo. Zarząd miał całe okienko, to zmarnowali, trzeba to przyznać.

0

@Lionel_Messi10 chyba raczej powinien powiedzieć xD

3

@Survier już przeczytałem, że odejście Alby pozwoli zarejestrować Silve. Tylko problem jest to, że on nie jest piłkarzem Barcelony.

0

@Huck Pique, to sezon spędzi na ławie. Roberto dałbym szanse coś tam widać, że chce.

0

@trolownik ta na jakieś Osasuny, przyjdzie ważny mecz i znowu straty w środku pola kończące się golem..

0

Nareszcie się pozbywają amigosow. O 2 lata i tak za późno, jeszcze tylko Busquets i spokoj

1

@lucca87 z tym gronem faworytów do LM, to zobaczymy, oby już nie było tego genu obsrania się, a może półfinał w zasięgu ręki.

2

@mientusek1407 prawdopodobnie Kevin De Bruyne > każdy pomocnik

2

@czółkovsky ale miał być Romero obiecał:(((

1

@mateusz1989VeB pytanie, co się stało, że się..

0

@Vebrol eksperci Barcelony od lipca:)

0

@Asthylath najlepszy strzelec poprzedniego sezonu

0

@Jasialdinho tak za Realem byłbym

1

@Comentateiro bo to dobry trener. Tylko, ze w Manchesterze jest jakiś problem i to nie chodzi o drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?