0

@Criss18Barca Polsat i TVP za bycie propisowskim stacjami powinni płacic dziennie po milion złotych

0

te derby madrytu, to już nie derby.

3

@Kgorecki2500 no to nie oglądaj Realu, proste.

25

a co sie sr*cie? ze ktos sobie tanczy? to dobrze, taki jest futbol, to ma być też zabawa. Jak komuś takie coś przeszkadza, to niech sobie zmieni hobby

1

@Barca1922 co jak co, ale przez Lewego, to nas faworyzują.

0

@Zazinho przecież ten skład gra kazdy prawie mecz

4

@AmigoBlancos dobrze, niech Ancelotti ich zajedzie, wtedy na wiosne już tylko na fart mozecie liczyc

1

Panie Robert mnie to bardziej interesuje, to czy Pan z silniejszymi strzela.

0

@Emhyr kasa misiu kasa

0

@betonito a my za przeciętnego Ferrana daliśmy ponad 60

1

@lucca87 "na 9 ogarną Ferran i Fati" to ja dziękuje za takie "zastępstwo"

0

@Messi1992 ale nikt nie gada, że graliśmy słabo. Bayern pokazał nasze słabości w drugiej połowie, a mecz przegraliśmy brakiem skuteczności. Trochę pokory się przyda

0

@Roobo Tym, puchary i inne trofea zdobywa się za zwycięstwa, a nie za styl. Dobranoc. Skończmy z tą propaganda.

1

Pedri i Gavi muszą nauczyć się grać troche ekonomicznie w pierwszej połowie. Co z tego, że robili super rajdy, jak w drugiej fizycznie siadli.

3

@VamosVamos Dobrze napisałeś. Nie zwojujemy Europy z 18 latkami w srodku pola. Zajechali sie po pierwszej połowie fizycznie, na drugiej połowie wyglądało już to fatalnie. Xavi ma dużo do poprawy aspektów, bo znowu nam drużyna odjeżdza, a my osrani nie wiemy co robić. Lewandowski fajnie, że strzela Cadizowi hattricki, ale od niego wymagamy goli z silniejszymi zespołami. Dużo jest do poprawy.

0

@Sonia17 ale oni umieją ze sobą grać. Problem jest mental, a w zasadzie jego brak. Gol na 1:0 już ich zabił, nie można na takim poziomie w LM os*ać zbroi.

3

To może w końcu zrozumiecie dlaczego Pep oddał Torresa, a Silva nadal został w City. W żadne bajki typu "nie będe blokował transferu, jeśli zawodnik chce odejść" nie wierze. Ferran to nawet nie jest średniak, on jest po prostu za słaby.

0

@Sulimo to chyba ty jesteś głupi skoro uwazasz, że obwiniam trenera za zmarnowanie setek

3

Czemu my musimy być takimi przegrywami? czy serio Liga Mistrzów Barcelonę przerasta? Xavi dostał od Laporty wszystko co chciał, posprzedawał prawa, żeby były pieniądze na wzmocnienia, a tu znowu mecz z Bayernem i znowu baty. Co jest nie tak w tym zespole?

3

Dlaczego jeszcze nie wszedł Bernardo Silva?

0

dla niektórych w piłce nożnej chodzi o strzelenie gola, a nie o ładną gre w pierwszej połowie, za to nie ma punktów czy pucharów

0

@panczo a punkty zdobywa sie obrazem gry, czy golami?

1

Dobrze, że w nastepnym meczu gramy z Elche, to Lewy strzeli z 2 bramki, żeby przykryć klapki w oczach

1

Szybko zweryfikowano tę maszyne xDDD

0

Słyszeliscie to?

8

Niech ten Polsat oddaje Lige Mistrzów w pi*du
Człowiek płaci 40 zł, aby oglądał i tak ruski stream, a w studiu naje*any jak stodoła Hajto gada jakieś głupoty, że nie ma karnego i on wie lepiej "no romeczku" szkoda, że gotowanie zdjęli..

0

To jest niepodważalne argument, że Benzema wygra złota piłkę

1

@Kondziubarca pis też dużo robi, żeby 3 kadencji nie dostać.

0

@karci0 gdzie niby wróci xD

1

Co to za grypsy xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?