Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Polsat i TVP za bycie propisowskim stacjami powinni płacic dziennie po milion złotych
0
te derby madrytu, to już nie derby.
3
@Kgorecki2500 no to nie oglądaj Realu, proste.
25
a co sie sr*cie? ze ktos sobie tanczy? to dobrze, taki jest futbol, to ma być też zabawa. Jak komuś takie coś przeszkadza, to niech sobie zmieni hobby
1
@Barca1922 co jak co, ale przez Lewego, to nas faworyzują.
0
@Zazinho przecież ten skład gra kazdy prawie mecz
4
@AmigoBlancos dobrze, niech Ancelotti ich zajedzie, wtedy na wiosne już tylko na fart mozecie liczyc
1
Panie Robert mnie to bardziej interesuje, to czy Pan z silniejszymi strzela.
0
@Emhyr kasa misiu kasa
0
@betonito a my za przeciętnego Ferrana daliśmy ponad 60
1
@lucca87 "na 9 ogarną Ferran i Fati" to ja dziękuje za takie "zastępstwo"
0
@Messi1992 ale nikt nie gada, że graliśmy słabo. Bayern pokazał nasze słabości w drugiej połowie, a mecz przegraliśmy brakiem skuteczności. Trochę pokory się przyda
0
@Roobo Tym, puchary i inne trofea zdobywa się za zwycięstwa, a nie za styl. Dobranoc. Skończmy z tą propaganda.
1
Pedri i Gavi muszą nauczyć się grać troche ekonomicznie w pierwszej połowie. Co z tego, że robili super rajdy, jak w drugiej fizycznie siadli.
3
@VamosVamos Dobrze napisałeś. Nie zwojujemy Europy z 18 latkami w srodku pola. Zajechali sie po pierwszej połowie fizycznie, na drugiej połowie wyglądało już to fatalnie. Xavi ma dużo do poprawy aspektów, bo znowu nam drużyna odjeżdza, a my osrani nie wiemy co robić. Lewandowski fajnie, że strzela Cadizowi hattricki, ale od niego wymagamy goli z silniejszymi zespołami. Dużo jest do poprawy.
0
@Sonia17 ale oni umieją ze sobą grać. Problem jest mental, a w zasadzie jego brak. Gol na 1:0 już ich zabił, nie można na takim poziomie w LM os*ać zbroi.
3
To może w końcu zrozumiecie dlaczego Pep oddał Torresa, a Silva nadal został w City. W żadne bajki typu "nie będe blokował transferu, jeśli zawodnik chce odejść" nie wierze. Ferran to nawet nie jest średniak, on jest po prostu za słaby.
0
@Sulimo to chyba ty jesteś głupi skoro uwazasz, że obwiniam trenera za zmarnowanie setek
3
Czemu my musimy być takimi przegrywami? czy serio Liga Mistrzów Barcelonę przerasta? Xavi dostał od Laporty wszystko co chciał, posprzedawał prawa, żeby były pieniądze na wzmocnienia, a tu znowu mecz z Bayernem i znowu baty. Co jest nie tak w tym zespole?
3
Dlaczego jeszcze nie wszedł Bernardo Silva?
0
dla niektórych w piłce nożnej chodzi o strzelenie gola, a nie o ładną gre w pierwszej połowie, za to nie ma punktów czy pucharów
0
@panczo a punkty zdobywa sie obrazem gry, czy golami?
1
Dobrze, że w nastepnym meczu gramy z Elche, to Lewy strzeli z 2 bramki, żeby przykryć klapki w oczach
1
Szybko zweryfikowano tę maszyne xDDD
0
Słyszeliscie to?
8
Niech ten Polsat oddaje Lige Mistrzów w pi*du
Człowiek płaci 40 zł, aby oglądał i tak ruski stream, a w studiu naje*any jak stodoła Hajto gada jakieś głupoty, że nie ma karnego i on wie lepiej "no romeczku" szkoda, że gotowanie zdjęli..
0
To jest niepodważalne argument, że Benzema wygra złota piłkę
1
@Kondziubarca pis też dużo robi, żeby 3 kadencji nie dostać.
0
@karci0 gdzie niby wróci xD
1
Co to za grypsy xDD