Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 o co on płacze?
0
@cold_play ale co tu jasne? Nie ma faulu żadnego xD
2
Te wymówki są już serio slabe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie wierzę, że po takim meczu nadal są zwolennicy Xaviego.
1
A oglądaliście mecz z Bilbao? Widzieliście jak Ernesto został zjedzony taktycznie? XD
1
Dla Xaviego będzie najlepiej jak po meczu poda się do dymisji. To nie jest zespół dla niego, on tu nic nie buduje, po prostu go to przerasta.
0
@Firestone to część budowania, ale nie wiemy czego
0
I wy wierzyliście, że nawet jak Pilzno wygra, to my tu coś zadziałamy?
0
@Fedo99 ktoś taki skład chciał hmmm
8
Najważniejsze, że Xavi zjadł taktycznie Ernesto Valverde xD
2
To jest wina Bernardo Silvy. Gdyby dolaczył do wielkiego projektu Xaviego, dziś na pewno wygralibyśmy.
0
@marcin62 to czas zatrudnić porządnego trenera, a nie ciagle byłych piłkarzy Barcelony, próbować robić nowego Guardiole, bo ma DNA.
1
@BaroPodertos co musiałoby się zmienić? Trener.
0
Z tą Liga Europy też bym uważał. Gramy więcej meczów co już samo w sobie jest złe.
0
@Aragorn33 i wina sędziego, że w tych meczach były marnowane setki? A co na Camp Nou zrobili w meczu z Interem? Pretensje tylko do Xaviego i do zespolu
4
@Ksavix tak wina sędziów, że wszystko przegrywamy jprdl.
0
Najśmieszniejsze jest to, ze Lewandowski już nie wygra złotej piłki w 2023
0
@Szmulek nie ma kasy na nowego trenera, więc będą go trzymać
3
I znowu będzie mydlenie oczu po meczu. Laporta powinien po meczu podziękować Xaviemu, skoro on w ogóle się nie uczy na błędach i nadal wystawia tego Busquetsa. Zwalanie winy na sędziów jest żałosne.
1
@kuz niezależny przez niego właśnie
11
@agaFCB ale on ma rację, to tu się spuszczali, że Pilzno dla nas zagra
0
@MrPGG większe prawdopodobieństwo niż ta dwojka
1
W co bardziej wierzycie w projekt Xaviego czy wygrana Pilzna?
0
@Asthylath no i co z tego?
1
I wy wierzyliście w jakieś remontady, zmiany, jak Xavi dalej Busquetsa w podstawie wystawia.
0
Drugi raz z rzędu w Lidze Europy, brawo Xavi
2
@daniel32778 już to miał być normalny :)
1
Jak to przecież w piłce wszystko możliwe, Pilzno wyeliminuje dla nas Inter
0
@kuz poleci, poleci