61

Skandal, że Enrique nie powołał Viniego, Rodrygo, Bemzemy, Fede, Modricia, Kroosa, Tchouameniego, Alaby, Militao, Courtoisa i Mendyego, a powołuje połowę Barcelony, która będzie grac w Lidze Europy. Nie dość, że sędziowie przeciwko Realowi, to jeszcze Lucho.

4

Dlatego Sousa był krytykowany. Na euro nie wziął żadnych Jędrzejczyków i innych Dzbanów, stawiał na swoje. Teraz jest Michniewicz i razem ze swoimi kolegami z kanału sportowego powołuje swoich.

0

@GeneralXavi a co zrobił pis? Skoro wszystko co złe to wina Tuska i Unii?

3

Życzę, aby Xavi zamknął mordy nam hejterom

1

Masakra, żeby zadłużona Barcelona miała 5 punktów przewagi od wielkiego Realu Madryt zwycięzcy Ligi Mistrzów w którym gra zdobywca złotej pilki xD

7

@mrboom Zero zdziwienia, przecież on tak za poprzedniej kadencji też tak robił.

1

@sintesox jeśli trenerem byłby ktoś kto zna się na piłce nożnej, a nie typ co sukcesem jest kupione mistrzostwo Polski w Lubinie to może i nawet byśmy grali w ćwierćfinale

3

@Rewolucja123 u Koemana się nazywało to osraniem, a u Xaviego gra psychologiczną xD

11

Pozdro, że ktoś wierzy, że z nim cokolwiek ugramy..

0

@TheNekro94 4:0 było w dwumeczu w 2019

0

Chociaż z drugiej strony mecze teraz będą kometowac Twarowski, Pełka czy Wolski, a nie Bożydary i inne

9

Jeszcze 3 lata temu taki mecz był w 1/4 finału Ligi Mistrzów, a teraz jest w 1/16 LE xD

5

Może i tam razem się uda i Liverpool znowu przegra

11

"Niech pier*ola się Ci z Madrytu.." to jest największy z cytatów.

0

@daniel32778 różne se opinie, choć dla pisowców to wina Tuska

0

@barti_VEB97 nie, nie życzę mu śmierci, bo musi jeszcze za wszystko odpowiedzieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tomek8756 kaczyński ma gdzieś Polaków, niszczy kraj, a wy się zastanawiacie czy przesadza xD zresztą to on kazał bratu ladowac

0

@Bobo25 nie ma to jak porównywać Arsenal do Barcelony, uwielbiam to xd

0

@Faro szkoda, że nie ma Leo, bo miałby kto Xaviemu mecze wygrywać

0

@bartulek98 żaden to prestiż dla takiego klubu

0

@Survier między innymi

0

Szczerze, to już lepiej mieć 4 miejsce w grupie niż grac w tej Lidze Europy.

0

@AmigoBlancos tu chodzi o kasę. Polsat daje tyle, bo canal + wszystko na te gowniana ekstraklape wydaje. Wydaje mi się, że w grze o następne prawa będzie polsat i viaplay

1

@KrwawiaceoczyVEB tak, tak wiadomo. W ogóle nie liczy się druga połowa, więc uznajemy ze Bayern przegrał jeden mecz w fazie grupowej, ale to i tak dobry wynik.

0

Bayern te grupę wygrał na luzie. 6 wygranych niesamowite.

0

Kiedyś grało się taki mecz pełnym luzem i czekało na losowanie fazy pucharowej, dziś gramy o 2 mln euro.

0

@HypeR to zwykle gangusy, nie raperzy

7

@Janiama i Xavi menedżer sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?