Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
61
Skandal, że Enrique nie powołał Viniego, Rodrygo, Bemzemy, Fede, Modricia, Kroosa, Tchouameniego, Alaby, Militao, Courtoisa i Mendyego, a powołuje połowę Barcelony, która będzie grac w Lidze Europy. Nie dość, że sędziowie przeciwko Realowi, to jeszcze Lucho.
4
Dlatego Sousa był krytykowany. Na euro nie wziął żadnych Jędrzejczyków i innych Dzbanów, stawiał na swoje. Teraz jest Michniewicz i razem ze swoimi kolegami z kanału sportowego powołuje swoich.
0
@GeneralXavi a co zrobił pis? Skoro wszystko co złe to wina Tuska i Unii?
3
Życzę, aby Xavi zamknął mordy nam hejterom
1
Masakra, żeby zadłużona Barcelona miała 5 punktów przewagi od wielkiego Realu Madryt zwycięzcy Ligi Mistrzów w którym gra zdobywca złotej pilki xD
7
@mrboom Zero zdziwienia, przecież on tak za poprzedniej kadencji też tak robił.
1
@sintesox jeśli trenerem byłby ktoś kto zna się na piłce nożnej, a nie typ co sukcesem jest kupione mistrzostwo Polski w Lubinie to może i nawet byśmy grali w ćwierćfinale
3
@Rewolucja123 u Koemana się nazywało to osraniem, a u Xaviego gra psychologiczną xD
11
Pozdro, że ktoś wierzy, że z nim cokolwiek ugramy..
0
@TheNekro94 4:0 było w dwumeczu w 2019
0
Chociaż z drugiej strony mecze teraz będą kometowac Twarowski, Pełka czy Wolski, a nie Bożydary i inne
9
Jeszcze 3 lata temu taki mecz był w 1/4 finału Ligi Mistrzów, a teraz jest w 1/16 LE xD
5
Może i tam razem się uda i Liverpool znowu przegra
11
"Niech pier*ola się Ci z Madrytu.." to jest największy z cytatów.
0
@daniel32778 różne se opinie, choć dla pisowców to wina Tuska
0
@barti_VEB97 nie, nie życzę mu śmierci, bo musi jeszcze za wszystko odpowiedzieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tomek8756 kaczyński ma gdzieś Polaków, niszczy kraj, a wy się zastanawiacie czy przesadza xD zresztą to on kazał bratu ladowac
0
@Bobo25 nie ma to jak porównywać Arsenal do Barcelony, uwielbiam to xd
0
@Faro szkoda, że nie ma Leo, bo miałby kto Xaviemu mecze wygrywać
0
@bartulek98 żaden to prestiż dla takiego klubu
0
@Survier między innymi
0
Szczerze, to już lepiej mieć 4 miejsce w grupie niż grac w tej Lidze Europy.
0
@AmigoBlancos tu chodzi o kasę. Polsat daje tyle, bo canal + wszystko na te gowniana ekstraklape wydaje. Wydaje mi się, że w grze o następne prawa będzie polsat i viaplay
1
@KrwawiaceoczyVEB tak, tak wiadomo. W ogóle nie liczy się druga połowa, więc uznajemy ze Bayern przegrał jeden mecz w fazie grupowej, ale to i tak dobry wynik.
0
Bayern te grupę wygrał na luzie. 6 wygranych niesamowite.
0
Kiedyś grało się taki mecz pełnym luzem i czekało na losowanie fazy pucharowej, dziś gramy o 2 mln euro.
0
@HypeR to zwykle gangusy, nie raperzy
7
@Janiama i Xavi menedżer sezonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika