Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dayan016 obawiam się że tego nie wiemy
13
W ogóle jeśli chodzi o tego Viniciusa, to on już w Realu będzie 5 rok, i na razie jedynym sezonem dobrym, był ten ostatni. Dla mnie to jest oprócz tego że najbardziej obrzydliwy piłkarz na świecie to mocno przereklamowany.
23
Vinicius rano był faulowany czy jeszcze nie?
59
Ja to się nie mogę napatrzeć na tego Camavinge jak po raz kolejny daje zwycięstwo Realowi. Prawdziwy Golden Boy.
2
Ja to się dziwię, że taki Real wygrał Ligę Mistrzów. Nie wiem czy poziom piłki nożnej aż tak drastycznie spadł czy co
1
Znając życie, to Arsenal zacznie puchniec, i to przegra.
3
Jak to okradziony z colden boya Camavinga niczego nie zrobił, aby Real wygrał, a ten hajpowany Pedri po raz kolejny dal zwycięstwo Barcelonie.
0
Odbije się czykawka brak rezerwowego napastnika.
1
Czyli Fati po prostu za szybko "namaszczony" na nowego Messiego. Poziom dla niego, to mecze w Pucharze króla z 3 ligowcami. Powinno się go wypożyczyć, albo to będzie kolejny Tello czy inny Delofeu.
4
Ter stegen po przeszczepie włosów ma wielka formę, a strach by pomyśleć co by było gdyby zapuścił brodę xD
28
Camavinga by to lepiej strzelił
1
@tristan87 nasciagaja tych no name za 100 mln a później będzie płacz
2
@Emhyr wymiana pokoleniowa to czeka w Realu, aż jestem ciekawy
0
Fajnie, niech klub odda jeszcze kilku zawodników. Nie powinno się zimą już nikogo oddawać, jeśli walczymy o mistrzostwo.
0
Niby taki mało ważny puchar, a widać po nich że są załamani
6
Real wygrywał, bo Barcelona była w kryzysie, ale czas wrócić do normalnosci
9
Widzimy dziś jak Camavinga jest lepszy od Pedriego. Wybitny mecz Francuza, pokazuje miejsce w szeregu
3
Brawo Busi świetne podanie
3
Ale ten Busquets to jest gość. Nic nie potrafi tylko chaotycznie do tyłu, a jak coś próbuje, to traci xD
1
@Firestone i ma paskudna morde
0
@Huck klopp to jest wypalony, a w Barcelonie i nawet on nie pomoże, jak tu trafiają takie perły jak Ferran Torres czy inny Alonso
8
@MesQueUnClub96 tu bym polemizował. Na dzień dzisiejszy to Haaland jest lepszy.
1
@pax widzimy i gra slabo
2
@P33ck jak to tak bez lag, murowania i tysiąca podań w środku pola, to co za futbol
0
Po porażce z Liverpoolem powinien
12
Gdyby ten var, automatyczne pół spalone i inne występowały od 10 lat, to Real by dalej o la decime walczył
1
@AlexDark00 ten Nico to jest jeszcze gorszy
1
I w czym Tuchel gorszy?
1
Czas skończyć nadzieję i się łudzić, że to będzie wielka Barcelona.
3
Dalej ktoś wierzy, że Guardiola oddał z miłości do Barcy Ferrana tak o?