Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
VdB jest nawet lepszym trenerem od Xaviego. W rewanżu gdzie było 1:4 w ciry, zmienił skład, zagrał ofensywnie, w ataku zamiast najlepszego strzelca zagrał Sobiech, bo Isaak nie jest w formie, szybko zareagował na to, że Czerwiński jest cienki i jedynie co robi to fauluje. U nas przy 1:4 w ataku nadal byłby Lewandowski z Raphinia a w obronie Marcos Alonso
3
@A4ron Barcelona to w ogóle
2
@Rust_Cohle niestety to nie Real Madryt
3
@Kwasiak98 zagra na luzie
0
@AmigoBlancos o ironiczne statystyki Guardioli
0
@AmigoBlancos Dobrze, że wasz boss anczelotti wygrywał Ligę Mistrzów z Psg, Chelsea, Bayernem, zdobywał wielkie sukcesy z Napoli i Evertonem
0
Czy za rok maszyna Xaviego dojdzie do półfinału LM?
0
@AmigoBlancos a w roli kata stanie Erling Haaland
8
Życzę Haalandowi wielu goli w meczu z rezimkami
2
Niech oni lepiej już żadnych transferów nie szukają, a szczególnie w Anglii...
0
@cules100pro bo w tym sezonie Napoli, wszystkich miażdży. Poza tym przypomnę, że Barcelona NIE MA jeszcze mistrzostwa, a patrząc na to co teraz robi, to można mieć obawy
0
@Antimadridista_WR Milan ma trenera
2
@Wossi61FCB odpada drugi raz z rzędu w fazie grupowej Ligi Mistrzów, drugi raz z rzędu w fazie pucharowej Ligi Europy, odpadł dwa razy z pucharu, kompromituje się z drużynami z topu, styl jest słaby, do tego kompromituje się w wywiadach. Może jakaś inna narracja?
0
Spokojnie za rok Leo będzie, to może 1/4 finału
0
@barcelonaLM on i Xavi powinni być do lata
0
Takie właśnie jest zatrudnianie Lampardow, Xavich i innych byłych piłkarzy w co się chcą bawić w trenerkę.
5
Haaland w meczu z Realem nagle zacznie pudłowac setki
2
Swoją drogą jaki to jest przejaw hipokryzji, kiedy Real i jego kibice oskarżają Barcelonę o przestępstwa, a kapitanem tego klubu jest gość skazany wyrokiem więzienia za szantazowanie
3
Te pytania do Casillasa w ks są żałosne, co sądzisz o.. niech pytają czemu był kretem
1
A słyszeliście, że Laporta prowadzi interesy z Putinem?
0
@_Niko_ ja nie mówię, że wspierał. Tylko suchoklatusy i inne swoimi wysrywami próbują wmawiać, że Franco był z Barcelona, a to Real poszkodowanym
47
Gen Franco tak wspierał Barcelonę, że zakazał używania języka katalonskiego. Logiczne.
36
Propagandowe filmiki Realu pokazują jaki to jest mały i obrzydliwy klub.
1
Czy wiecie, że...
Real Madryt jest reżimowym klubem
2
Dlaczego tym klubem rządzą ludzie nieodpowiedni?
2
@Bobo25 na podstawie gry i wyników
9
Ale ten Messi bedzie ratował Xaviego
3
Pamiętacie, że niedziela godzina 16 to też nie jest dobra porą na grę w piłke
13
Chłop dostał latem kogo chciał pomimo długów, a i tak odpadł z Ligi Mistrzów, Europy, pucharu i teraz coś takiego się dzieje.
1
Proponuję Xaviemu kontrakt na 10 lat jeszcze. Przecież w przyszłym sezonie oni nic nie wygrają, a to chyba jest tylko przypadek, ze mamy lidera.