1

VdB jest nawet lepszym trenerem od Xaviego. W rewanżu gdzie było 1:4 w ciry, zmienił skład, zagrał ofensywnie, w ataku zamiast najlepszego strzelca zagrał Sobiech, bo Isaak nie jest w formie, szybko zareagował na to, że Czerwiński jest cienki i jedynie co robi to fauluje. U nas przy 1:4 w ataku nadal byłby Lewandowski z Raphinia a w obronie Marcos Alonso

3

@A4ron Barcelona to w ogóle

2

@Rust_Cohle niestety to nie Real Madryt

3

@Kwasiak98 zagra na luzie

0

@AmigoBlancos o ironiczne statystyki Guardioli

0

@AmigoBlancos Dobrze, że wasz boss anczelotti wygrywał Ligę Mistrzów z Psg, Chelsea, Bayernem, zdobywał wielkie sukcesy z Napoli i Evertonem

0

Czy za rok maszyna Xaviego dojdzie do półfinału LM?

0

@AmigoBlancos a w roli kata stanie Erling Haaland

8

Życzę Haalandowi wielu goli w meczu z rezimkami

2

Niech oni lepiej już żadnych transferów nie szukają, a szczególnie w Anglii...

0

@cules100pro bo w tym sezonie Napoli, wszystkich miażdży. Poza tym przypomnę, że Barcelona NIE MA jeszcze mistrzostwa, a patrząc na to co teraz robi, to można mieć obawy

0

@Antimadridista_WR Milan ma trenera

2

@Wossi61FCB odpada drugi raz z rzędu w fazie grupowej Ligi Mistrzów, drugi raz z rzędu w fazie pucharowej Ligi Europy, odpadł dwa razy z pucharu, kompromituje się z drużynami z topu, styl jest słaby, do tego kompromituje się w wywiadach. Może jakaś inna narracja?

0

Spokojnie za rok Leo będzie, to może 1/4 finału

0

@barcelonaLM on i Xavi powinni być do lata

0

Takie właśnie jest zatrudnianie Lampardow, Xavich i innych byłych piłkarzy w co się chcą bawić w trenerkę.

5

Haaland w meczu z Realem nagle zacznie pudłowac setki

2

Swoją drogą jaki to jest przejaw hipokryzji, kiedy Real i jego kibice oskarżają Barcelonę o przestępstwa, a kapitanem tego klubu jest gość skazany wyrokiem więzienia za szantazowanie

3

Te pytania do Casillasa w ks są żałosne, co sądzisz o.. niech pytają czemu był kretem

1

A słyszeliście, że Laporta prowadzi interesy z Putinem?

0

@_Niko_ ja nie mówię, że wspierał. Tylko suchoklatusy i inne swoimi wysrywami próbują wmawiać, że Franco był z Barcelona, a to Real poszkodowanym

47

Gen Franco tak wspierał Barcelonę, że zakazał używania języka katalonskiego. Logiczne.

36

Propagandowe filmiki Realu pokazują jaki to jest mały i obrzydliwy klub.

1

Czy wiecie, że...
Real Madryt jest reżimowym klubem

2

Dlaczego tym klubem rządzą ludzie nieodpowiedni?

2

@Bobo25 na podstawie gry i wyników

9

Ale ten Messi bedzie ratował Xaviego

3

Pamiętacie, że niedziela godzina 16 to też nie jest dobra porą na grę w piłke

13

Chłop dostał latem kogo chciał pomimo długów, a i tak odpadł z Ligi Mistrzów, Europy, pucharu i teraz coś takiego się dzieje.

1

Proponuję Xaviemu kontrakt na 10 lat jeszcze. Przecież w przyszłym sezonie oni nic nie wygrają, a to chyba jest tylko przypadek, ze mamy lidera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?