Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Messi wróci do Barcelony, to na notatniku to dopiero będą artykuły o korupcjach, Negieierze, czy innych ustawionych meczach z 1970 roku
1
@Deathwing112 ciekawe kto uwaza, że cm jest spoko i jak bardzo jest glupi
9
Szkoda, że Kiwior odszedł do tego Arsenalu. Mógłby zostać w tej Spezii, tam sie rozwinąć i przy dobrych występach pójść ew. do jakieś Romy czy innego Interu, a tak wybrał ławę i wieczne wypożyczenia po niszowych klubach.
0
Właśnie dlatego Real przegrał lige. Oni mają tak wielkie ego, nie patrza ze Barcelona kolejny klasyk była lepsza, nie patrza, że po raz kolejny Benzema i Vinicius zagrali piach, że w składzie graja dziadki i wypalency. Ważne, że to Barcelona przekupiła sędziego, że spalonego Asensio nie było, że to wina Negeiry.
4
Widać redaktorów z notatnika coś męczy ta Barca, bo same artykuły, to Gavi, Negeira, Barcelona. Czas chyba dołączyć tu skoro tak o Barcelonie lubią pisać.
0
@against_modern_football oni nie pamiętają tego bo wtedy mieli po 5 lat
0
Piłkarze Realu zamierzają porozmawiać z Gavim XDDD
kto będzie rozmawiał Vinicius?
0
@fanRealuAlespoko to, że Gavi powinien wylecieć to prawda, ale bzdur sugerujących, że doszło do korupcji i robienie z siebie ofiary jest absurdalne
0
@fanRealuAlespoko no niestety, ale na stronie polskich "kibicow" Realu Madryt, aktualnie trwa nagonka, że mecz został przekupiony, Real był poszkodowanym i że w ogóle Barcelona wygrała niezasluzenie
0
@require mowie, bycie kibicem Realu to coś niesamowitego
0
Te barany jeszcze twierdzą, że Lewandowski "faulował" Carvajala? XDDD
0
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że przy obecnych problemach Barcelony, Real powinien na kilka lat zmieść te Ligę z planszy, tymczasem to Barcelona z zawodnikami pozyskanymi za darmo, którzy zmniejszyli swoje umowy prowadzi z 12 pkt przewagi, a oni płaczą o sędziów i var. To jest różnica.
0
@MeMyselfAndI dziwne nie wygrać Ligi i Ligi Mistrzów skoro drastycznie spadł poziom tych rozgrywek. Przypominam że Barcelona to jest zespół na poziomie Ligi Europy
64
Piękne to były czasy, że za byle kontakt dostawali karne w ostatnich sekundach meczu, że strzelali ze spalonych, przyszedł var i skończyła się sielanka, teraz Real Madryt nie wierzy w system. To jest obrzydliwy klub i kibicowanie temu zespołowi to musi być wstyd
0
@kuz a lunch nie anulował Laporta?
33
Kwestionować tego spalonego i jeszcze pisać i sugerować korupcje, to naprawdę trzeba być niedorozwinietym umysłowo. Ja wiem, że kibic Realu nie grzeszy rozumem, ale czasami wystarczy obiektywizm. Real po raz kolejny nie istniał, to pokazuje jaka oni czują presję kiedy graja z Barceloną.
2
Przypomnę tylko, że w 2016 roku Ramos perfidnie strzelił w finale LM ze spalonego i nie było żadnej kontrowersji
0
Piłkarze Barcelony to powinni wpaść pod szatnie Realu i śpiewać "Negeira"
0
Bo w piłkę trzeba umieć grac, a nie płakać ze Barcelona sędziów kupuje.
2
Chciałbym tylko przypomnieć że Frenkie de Jong >> Modric
1
Dziwny jest ten Negeira. Płaci się im za sędziowanie, a oni sędziują Realowi
2
Ale poziom w Canal+ spadł, tam Ćwiąkała z tym drugim to siedzą chyba w koszulkach Realu. Nie da się słuchać tej stronniczości
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Firestone dobrze, że nie powiedział, że napastnika mamy na równi z City
1
@Peciak tak tak Holender xD
Raczej zenujaca słaba gra, kopanie się po czole i bezradnosc
3
Po powołaniach Santosa widać, że nie ma już żadnych wglądów mejwenow do kadry. Tak samo było za Sousy. Brawo, że nie ma tej czwórki Krycha, Jędrzejczyk, Turbodzban i Glik.
0
@MesQueUnClub_87 nikt normalny to nie wierzy w żadne zwycięstwo xD
14
Haaland >>>> Lewandowski
6
@Lucerfi człowieku, tu już w Barcelonie się nie kryją, że coś takiego robili, a ty wyskakujesz z Perezem
2
@Kidd bo musi być to niestety prawda. Dziwi mnie tylko, że teraz to wypłynęło, że nikt wcześniej nie zatrzymywał tej machiny. Dla mnie ta hiszpania to jedna wielka mafia, razem współpracowali, ale jak wypływa coś, to nagle każdy przeciw każdemu.