- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 864 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 864 Culés
0
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że przy obecnych problemach Barcelony, Real powinien na kilka lat zmieść te Ligę z planszy, tymczasem to Barcelona z zawodnikami pozyskanymi za darmo, którzy zmniejszyli swoje umowy prowadzi z 12 pkt przewagi, a oni płaczą o sędziów i var. To jest różnica.
0
@Marcelinho99 tak jak Legia odjechała reszcie ligi za hajs z Ligi Mistrzów
2
@Marcelinho99 Pogadaj z kibicami Realu, tymi normalnymi. Każdy tam narzeka na duszenie siana i brak topowych transferów do klubu. Benzena nie jest młody, środek pola udalo im się jakoś załatać bo Valverde eksplodował, Tchouameni też ogarnięty, ale napastnik tego lata to jest must have dla nich. Myślę, że pójdą po Kane'a.
2
@kuz Ja bym z ta eksplozja Valverde nie przesadzal, bo wczoraj praktycznie nie bylo go widac.
2
@JimMorrisonFCB Nie widać to go przynajmniej od MŚ. Chłop kompletnie stracił formę.