42

Już myślałem, że przeczytałem wszystko, ale znalazłem komentarz nie muszę mówić gdzie, że zdobycie mistrzostwa Europy jest takim samym jak zdobycie mundialu, bo dochodzi tylko Brazylia i Argentyna XDDD

38

Wchodzisz na rm a tam komentarze, że to ustawiony mundial pod Messiego, że PSG wykupiło ten turniej xD
Masakra. Boli ich, to że historia zapisuje Messiego wyżej od Ronaldo.

0

@Messibestplayerintheworld do ostatniej mógłbym się przyczepić.

46

Czaicie, że gdyby Argentyna wygrała mundial, to Messi zdobędzie 8 Złota Piłkę. To jest tak niesamowite.

0

@Encore obrzydliwe

0

@AdiKingu96 niczego nie zmiażdży.

5

W ogóle czemu Messiemu futbol jest winny mistrzostwo? Miał swoją okazję w 2014r. Zmarnowali. Oni nie zasługują na ten tytuł.

1

To jest właśnie to. Chorwacja nie odpuściła, strzelili gola i mają awans, a nasz orzeł kazałby się murować.

0

Livakovic kozak totalny.

0

I o tego Ramosa powinniśmy walczyć.

0

Ronaldo jeszcze wygra te mistrzostwa xD

0

Pozdro dla tych co chcieli powrotu Enrique xD

1

@Matheu12 a jak myślisz? Vateusz szuka elektoratu, to wszystko pod wybory jaki premier jest wspaniały i że nagradza "dobry wynik" na mundialu.

0

@Benz no nie wiem czy to takie dobre, bo być może blokuje miejsce młodemu następcy.

3

@jareksk100 co? XD
Michniewicz awansował w głównej mierze, bo Rosję zdyskwalifikowano z baraży. Liga Narodow? A co to jest? Ten towarzyski turniej w której słaba Belgia rozmontowała nas 1:6, a jedynie z kim wygraliśmy to z Walia?
Awansowaliśmy do 1/8 też dużym fartem, dzięki Argentynie, która wyeliminowała Meksyk naszym meczem.

2

Fakty są takie, że te reprezentację czeka ogromna przebudowa, jakiś potencjał jest, parę zmian należy wprowadzić, ale to z innym trenerem.

1

@Pustelnik idź do tego swojego tvpis dezinfo

1

Ale ze jak to tak zabrać piłkę i atakować bramkę przeciwnika

3

Jeśli Kulesza przedłuży umowę CM711, to oznacza, ze tam jest teraz gorsze kolesiostwo niż było za Laty, Listkiewicza i innych cudów. Po co nam awans ma Euro 2024 Jeśli my mamy tak grac. Cały świat się z nas śmieje, nie ma żadnego pomysłu na grę, w całej fazie grupowej oddaliśmy 4 strzały celne! A na dodatek oni nie potrafi zrobić więcej niż 3 podania.

0

@J4no no jakie tu masz emocje? Żeby tylko bramki nie stracić?

2

Mimo wszystko nie ma takiego smaku jak na euro 2016. Tam chociaż były jakieś akcje, emocje, a tu tylko murarka, interwencje Szczęsnego i lagi. Fajnie, że mamy 1/8 od x lat, ale bardzo niezasłużone, a Michniewicza ten mundial przerasta.

1

Trochę to niesprawiedliwe, bo Real wygrywając Ligi Mistrzów w taki sposób z lekka pomocą sędziów określany jest jako wielki mental

5

Nabrał grubas ze Stanowskim swoich kumpli Grosickiego i Jędrzejczyka dla atmosfery. Wont z takim czyms

7

Michniewicza po tym turnieju należy zwolnić bez względu na wynik

0

Może jeszcze Manchester United przyjdzie z ofertą 80 mln za de Jonga

5

Lubię takie nawijanie makaronu na uszy, a co do czego, to wiadomo, że nie wróci do Barcelony.

5

Ale to będzie historia jak Ronaldo wygra mundial xD huk to będzie większy niż bomba atomowa

11

Już nie mogliście wygrać z tą Arabia? Byłby już spokój.

10

Będzie śmiesznie jak te wasza Argentynę Michniewicz pokona lagami.

3

Czego tu się cieszyć jak dla nas to zły wynik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?