Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Już myślałem, że przeczytałem wszystko, ale znalazłem komentarz nie muszę mówić gdzie, że zdobycie mistrzostwa Europy jest takim samym jak zdobycie mundialu, bo dochodzi tylko Brazylia i Argentyna XDDD
38
Wchodzisz na rm a tam komentarze, że to ustawiony mundial pod Messiego, że PSG wykupiło ten turniej xD
Masakra. Boli ich, to że historia zapisuje Messiego wyżej od Ronaldo.
0
@Messibestplayerintheworld do ostatniej mógłbym się przyczepić.
46
Czaicie, że gdyby Argentyna wygrała mundial, to Messi zdobędzie 8 Złota Piłkę. To jest tak niesamowite.
0
@Encore obrzydliwe
0
@AdiKingu96 niczego nie zmiażdży.
5
W ogóle czemu Messiemu futbol jest winny mistrzostwo? Miał swoją okazję w 2014r. Zmarnowali. Oni nie zasługują na ten tytuł.
1
To jest właśnie to. Chorwacja nie odpuściła, strzelili gola i mają awans, a nasz orzeł kazałby się murować.
0
Livakovic kozak totalny.
0
I o tego Ramosa powinniśmy walczyć.
0
Ronaldo jeszcze wygra te mistrzostwa xD
0
Pozdro dla tych co chcieli powrotu Enrique xD
1
@Matheu12 a jak myślisz? Vateusz szuka elektoratu, to wszystko pod wybory jaki premier jest wspaniały i że nagradza "dobry wynik" na mundialu.
0
@Benz no nie wiem czy to takie dobre, bo być może blokuje miejsce młodemu następcy.
3
@jareksk100 co? XD
Michniewicz awansował w głównej mierze, bo Rosję zdyskwalifikowano z baraży. Liga Narodow? A co to jest? Ten towarzyski turniej w której słaba Belgia rozmontowała nas 1:6, a jedynie z kim wygraliśmy to z Walia?
Awansowaliśmy do 1/8 też dużym fartem, dzięki Argentynie, która wyeliminowała Meksyk naszym meczem.
2
Fakty są takie, że te reprezentację czeka ogromna przebudowa, jakiś potencjał jest, parę zmian należy wprowadzić, ale to z innym trenerem.
1
@Pustelnik idź do tego swojego tvpis dezinfo
1
Ale ze jak to tak zabrać piłkę i atakować bramkę przeciwnika
3
Jeśli Kulesza przedłuży umowę CM711, to oznacza, ze tam jest teraz gorsze kolesiostwo niż było za Laty, Listkiewicza i innych cudów. Po co nam awans ma Euro 2024 Jeśli my mamy tak grac. Cały świat się z nas śmieje, nie ma żadnego pomysłu na grę, w całej fazie grupowej oddaliśmy 4 strzały celne! A na dodatek oni nie potrafi zrobić więcej niż 3 podania.
0
@J4no no jakie tu masz emocje? Żeby tylko bramki nie stracić?
2
Mimo wszystko nie ma takiego smaku jak na euro 2016. Tam chociaż były jakieś akcje, emocje, a tu tylko murarka, interwencje Szczęsnego i lagi. Fajnie, że mamy 1/8 od x lat, ale bardzo niezasłużone, a Michniewicza ten mundial przerasta.
1
Trochę to niesprawiedliwe, bo Real wygrywając Ligi Mistrzów w taki sposób z lekka pomocą sędziów określany jest jako wielki mental
5
Nabrał grubas ze Stanowskim swoich kumpli Grosickiego i Jędrzejczyka dla atmosfery. Wont z takim czyms
7
Michniewicza po tym turnieju należy zwolnić bez względu na wynik
0
Może jeszcze Manchester United przyjdzie z ofertą 80 mln za de Jonga
5
Lubię takie nawijanie makaronu na uszy, a co do czego, to wiadomo, że nie wróci do Barcelony.
5
Ale to będzie historia jak Ronaldo wygra mundial xD huk to będzie większy niż bomba atomowa
11
Już nie mogliście wygrać z tą Arabia? Byłby już spokój.
10
Będzie śmiesznie jak te wasza Argentynę Michniewicz pokona lagami.
3
Czego tu się cieszyć jak dla nas to zły wynik