0

Puyol będzie nowym transferem

2

Po co ten Inigo, skoro jest Marcos Alonso, dający sobie świetnie radę na stoperze

0

@Rothan1 idź na l4

5

To miałbyć ten sezon, w którym mieliśmy rozliczać Xaviego, a teraz czytam, że nagle w następnym.

1

@Coutinho007 Barca to nawet w Lidze jest słaba

0

@fart plus ukraińskie zboże psikane jest jakimś rakotwórczym syfem

0

@Sinirsey no z pewnością

5

Nie wyobrażam sobie, zeby Barcelona grała teraz z City

0

@Rewolucja123 "no i jak przegryw zwalniać i zatrudniać kilka razy w sezonie trenera."
No raczej jak jest słaby i się nie nadaje, to zwalniać i zatrudniać dopóki się znajdzie ktoś właściwy

7

@Rewolucja123 no nie, najlepiej zamknąć oczy i udawać, że jest dobrze, zyc z mentalnoscia przegrywa, pogodzić się z faktem i ch#j

2

Żeby tylko to mistrzostwo nie okazało się końcem tego klubu

3

Co jak co, ale po klęsce z Realem w Pucharze, było widać dziś ich złość i determinację. Girona zapłaciła rachunek, brawo Lewy najlepszy napastnik świata po raz kolejny dał popis. Projekt Xaviego jak widać idzie ku dobremu, w przyszłym sezonie może uda się wygrać w grupie Ligi Mistrzów 3 mecze.

2

Ściągać więcej 34 letnich Lewandowskich, 35 letnich Aubameyangow, to będzie więcej takich meczów

2

Suarez bez Messiego potrafił strzelic hat-trick realowi, brac odpowiedzialnosc na swoje barki, a Lewandowski nic.

3

Niech Xavi wygra tego majstra, ale niech odejdzie po sezonie, bo to jest tragedia i dramat, a w październiku kolejne odpadnięcie z Ligi Mistrzów.

2

12 meczów zawieszenia? Powinno być 12 ale lat dla tego bandziora

3

@cris2706 kibic Realu ma IQ mniejsze od drzewa, to są ludzie, którzy nie mają kregoslupa moralnego.

1

Rewolucja dziadków

0

Jakie dowody są w ogóle że ten z Villarrealowi powiedział coś o rodzinie?

7

Fede Valverde zawsze będzie kojarzył się z bandyckim wślizgiem na Moracie. Nie ma co oczekiwać od takich piłkarzy jak Vinicius czy on pokora.

2

A ja już przeczytałem, że oni jeszcze wygrają Ligę, tacy byli pewni

0

@DonMatteo901 goryl wiecznie prowokuje

0

@Kettger Lewandowski to nie ma prawa w ogóle się udzielać kogo chce, a kogo nie

10

@Emhyr kto ci da za Fatiego 60 mln? XD

3

Od początku to było pewne, że Barcelona nie jest dla niego.

2

Swoją drogą Barcelona chyba jest pierwszym klubem w historii, który ma Brazola w składzie, który nie umie dryblować

3

Mimo wszystko po sezonie Xavi out

21

Xaviemu należy się dozywotnia umowa. Nikt tak jak on nie odpada z pucharów. W przyszłym sezonie powtórka

0

Xavi, to już nie może się doczekać, aż przyjdzie Messi i znowu będzie samograj

24

Mnie irytuje ten Raphinia, próbuje tu zgrywac jakiegoś Neymara, a nie potrafi poradzić sobie z pomocnikiem grającym na boku obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?