Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol będzie nowym transferem
2
Po co ten Inigo, skoro jest Marcos Alonso, dający sobie świetnie radę na stoperze
0
@Rothan1 idź na l4
5
To miałbyć ten sezon, w którym mieliśmy rozliczać Xaviego, a teraz czytam, że nagle w następnym.
1
@Coutinho007 Barca to nawet w Lidze jest słaba
0
@fart plus ukraińskie zboże psikane jest jakimś rakotwórczym syfem
0
@Sinirsey no z pewnością
5
Nie wyobrażam sobie, zeby Barcelona grała teraz z City
0
@Rewolucja123 "no i jak przegryw zwalniać i zatrudniać kilka razy w sezonie trenera."
No raczej jak jest słaby i się nie nadaje, to zwalniać i zatrudniać dopóki się znajdzie ktoś właściwy
7
@Rewolucja123 no nie, najlepiej zamknąć oczy i udawać, że jest dobrze, zyc z mentalnoscia przegrywa, pogodzić się z faktem i ch#j
2
Żeby tylko to mistrzostwo nie okazało się końcem tego klubu
3
Co jak co, ale po klęsce z Realem w Pucharze, było widać dziś ich złość i determinację. Girona zapłaciła rachunek, brawo Lewy najlepszy napastnik świata po raz kolejny dał popis. Projekt Xaviego jak widać idzie ku dobremu, w przyszłym sezonie może uda się wygrać w grupie Ligi Mistrzów 3 mecze.
2
Ściągać więcej 34 letnich Lewandowskich, 35 letnich Aubameyangow, to będzie więcej takich meczów
2
Suarez bez Messiego potrafił strzelic hat-trick realowi, brac odpowiedzialnosc na swoje barki, a Lewandowski nic.
3
Niech Xavi wygra tego majstra, ale niech odejdzie po sezonie, bo to jest tragedia i dramat, a w październiku kolejne odpadnięcie z Ligi Mistrzów.
2
12 meczów zawieszenia? Powinno być 12 ale lat dla tego bandziora
3
@cris2706 kibic Realu ma IQ mniejsze od drzewa, to są ludzie, którzy nie mają kregoslupa moralnego.
1
Rewolucja dziadków
0
Jakie dowody są w ogóle że ten z Villarrealowi powiedział coś o rodzinie?
7
Fede Valverde zawsze będzie kojarzył się z bandyckim wślizgiem na Moracie. Nie ma co oczekiwać od takich piłkarzy jak Vinicius czy on pokora.
2
A ja już przeczytałem, że oni jeszcze wygrają Ligę, tacy byli pewni
0
@DonMatteo901 goryl wiecznie prowokuje
0
@Kettger Lewandowski to nie ma prawa w ogóle się udzielać kogo chce, a kogo nie
10
@Emhyr kto ci da za Fatiego 60 mln? XD
3
Od początku to było pewne, że Barcelona nie jest dla niego.
2
Swoją drogą Barcelona chyba jest pierwszym klubem w historii, który ma Brazola w składzie, który nie umie dryblować
3
Mimo wszystko po sezonie Xavi out
21
Xaviemu należy się dozywotnia umowa. Nikt tak jak on nie odpada z pucharów. W przyszłym sezonie powtórka
0
Xavi, to już nie może się doczekać, aż przyjdzie Messi i znowu będzie samograj
24
Mnie irytuje ten Raphinia, próbuje tu zgrywac jakiegoś Neymara, a nie potrafi poradzić sobie z pomocnikiem grającym na boku obrony.