0

W sumie to ja się nie dziwię Florkowi, że tak nagle zaczął być przeciwko Barcelonie. Tam też się zacznie prędzej czy później grunt palić.

1

@malicinho ale co wy chcecie jesli Barcelona popełnia takie rzeczy?

3

Mundial ustawiony pod Messiego, Liga ustawiona pod Barcelonę. No masakra, wszyscy przeciwko nam, nam strzelać na bramkę w Pucharze nie kazano

0

Young Leosia, Dziarma jprdl wstyd co te Spotify odwala

2

Oni się tak kopia po czołach, że nie dziwota, że 1/16 Ligi Europy to jest wyczyn

0

Ile goli strzelił nowy Raul?

3

W tamtym sezonie Xavi odrobił stratę, bo nie miał już żadnej presji, było wiadomo że sezon na straty. Tu już gwiazdy myślami przy mistrzostwie, już miało być 10 punktow, a jest 7 i perspektywa meczu z Realem. Jak dla mnie Xavi po sezonie out, bo w ten projekt już nie wierze i dawno ten mit upadł.

2

@qbuteq Xaviego to widać już nie można za nic obwiniac

5

W Realu Madryt wystarczy strzelić gola i zostać nowym Raulem:) a za pół roku out do Mallorci

2

@Zawsze_Wierny ta przyszedł jakiś Julian Araujo co znając życie będzie niewypałem i dojdą inne jakieś wynalazki, tyle z transferow

0

@Joe_Pesci dublet chyba

0

Najgorsze jest to, że nie ma żadnych realnych opcji żeby na lato ściągnąć jakaś sensowna 9, czy pomocnika.

10

Jak dla niektórych odpadnięcie w 1/16 Ligi Europy to już nie jest kompromitacja, to trochę jest to przerażające

0

@Rewolucja123 nie, nie było xD odpaść w 1/16 to już jest kompromitacja

2

Nieważne czy będzie majster czy nie, po sezonie Xavi out, już chyba tylko zaslepiency nie widzą, że on się do trenerki nie nadaje bynajmniej w Barcelonie. Potrzebny nowy napastnik, do Lewego z wielkim szacunkiem, ale to też powinien być ostatni jego sezon tutaj.

9

Barcelona wygra jakoś to mistrzostwo i od nowego sezonu powrót do kompromitacji

8

Jak ktoś się łudzi, że w przyszłym sezonie będziemy coś grac w Lidze Mistrzów, to się zdziwi

5

Już wiecie czemu Real wygrywa Ligę Mistrzów, a my odpadamy?

0

Kessie do Interu, Frenkie do Man UTD

2

Więcej 34 letnich napastników. Jeszcze Suareza do ataku

0

Ale to boli, że Barcelona znowu sfrajerzyła w fazie grupowej, bo można w tym sezonie byłoby ukręcić dobry wynik w Lidze Mistrzów.

0

@Emhyr szczerze nie chciałem, ale jak widzę jak Messi "odzył" po zdobyciu mundialu, to chce.

2

@cold_play no właśnie tak jest. Nie wierzę, że rywale prowadząc do 90 min 2:1 nagle dostają wylewu i tracą 2 bramki w minute, albo że bramkarze dziwnym trafem zle wybijają. To siedzi w głowach.

0

Wiara w jakieś Napoli xD
Przyjdzie mecz z Realem i tak przegrają. Tu panuje jakieś dziwne psychologiczne podejście, jakby te kluby się bały nie tyle Realu, ale ze po prostu przegrają.

2

Widać jak ważny był Sadio Mane. Wiedział kiedy uciec z tego tonącego okrętu.

2

@masq to też jest człowiek. To, że zarabia miliony i jest sławny nie znaczy, że nie może mieć żadnych zaburzeń. On mierzy się codziennie z ogromnym stresem, presją, musi czytać o sobie nagorsze opinie w mediach. Ale wiadomo, że depresja nie istnieje przecież

0

Jeszcze 4 lata temu żeśmy ich klepali na Camp Nou 4:0 a teraz zastanawiamy się czy w ogóle coś ugramy.

0

@Rewolucja123 Ale bzdury

16

Ostatnia rzeczą jaką kibic Realu Madryt może mówić, to o tym ze ktoś wygrywa fartem i dzięki sędziemu.

5

Większy poziom to superpuchar Hiszpanii ma niż KMŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?