1

@Lucerfi nikt nie pisze, że przegramy mistrza, ale jak piszesz, że Rayo to nie zwykle ciezki przeciwnik, to może lepiej to oglądaj i nie pisz nic

1

@Lucerfi dwa razy w grupie odpadliśmy, nie ma co Realu tu wspominac

1

To mistrzostwo bedzie takim samym gwoździem jak tak liga mistrzów w 2015 r

3

Xavi zabieraj te swoje transfery i odejdźcie z tego klubu

8

Lewandowski po sezonie out. Serio, on chyba serio z Anka na tańce z murzynami i wakacje przyjechali. Już wolę tego Messiego na 9.

3

I w następnym sezonie Messi będzie Xavienu wygrywał mecze i Xavi bedzie wielkim bohaterem

4

Xavi podaj się do dymisji

2

@FcPortoFan1999 no i gitara, dobra liga, dobra drużyna, regularnie gra w LM.

1

@Emhyr i ciekawe jak ten knur tebas zareaguje

5

Generał Franco kazał Realowi przegrać w szatni, bo on przecież wspiera katalonie

1

Znowu Vini brutalnie kopnięty w piłkę. Widać, że Negreira już kupił mecz.

7

Zaraz Chelsea kupi za 105 mln Castellanosa xD

0

"Od piłkarza-mema do najlepszego stopera na świecie"

1

Oj Haaland będzie miał trudnosci z tym od mema do bohatera:)

14

Widać, że lewe skrzydła w Realu są zarezerwowane dla buców, chamów, pajaców, symulantów i palantów

7

@Emhyr podwyżka z racji bycia mistrzem świata hahaha pozdro dla tych wierzących w Messiego w Barcelonie

3

Ale bym sobie obejrzał taki półfinał Ligi Mistrzów na Camp Nou

0

@lucca87 no nie, nie odpuścili, walczą do końca. Człowieku, Real się skupia teraz na LM i Pucharze. Ligę już dawno odpuścili.

0

@Nhyz tylko, że ten okres trwa kilka miesięcy i nie widać, żeby coś się zmieniło. Jeśli on ma tak grac w nowym sezonie, to niech lepiej odejdzie.

2

Nie dziwię się, że Lewandowski ma taką formę, jak żonka w wywiadach go dojezdza, robi te wszystkie dziwne tańce. Ciekawe jak długo to potrwa.

1

@barcanawieki a co nagle po latach Kosecki zaczął uwagę na siebie zwracać? Czyżby brak pieniążków?

0

@lucca87 będę porównywał, bo te zwycięstwa w głównej mierze były wymeczonym 0:1 po słabej grze, a i że Real odpuścił w tym sezonie Ligę też dodam

1

@Esteban_ dobrze ze to tylko 6 mecxow

0

@lucca87 do żadnych sukcesów. Nie przy Xavim. Podejrzewam, że będzie to co za ostatnim sezonem Koemana czyli puchar króla

1

W następnym sezonie Lewandowski dalej będzie męczył kibiców Barcelony, czy odejdzie?

0

Teraz się zaczyna prawdziwy test dla Artety, czy to dźwignie, czy się ze*ra i tyle z niego trener, jak każdy go chwali.

0

@HighestInTheRoom strzeliła 4 bramki BVB i straciła 8

3

Xabi > Xavi jako trener

1

A w sierpniu mecz o superpuchar Real Madryt vs Sevilla

2

@Ronin47 i 3 raz żeby odpadł w fazie grupowej LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?