Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lucerfi nikt nie pisze, że przegramy mistrza, ale jak piszesz, że Rayo to nie zwykle ciezki przeciwnik, to może lepiej to oglądaj i nie pisz nic
1
@Lucerfi dwa razy w grupie odpadliśmy, nie ma co Realu tu wspominac
1
To mistrzostwo bedzie takim samym gwoździem jak tak liga mistrzów w 2015 r
3
Xavi zabieraj te swoje transfery i odejdźcie z tego klubu
8
Lewandowski po sezonie out. Serio, on chyba serio z Anka na tańce z murzynami i wakacje przyjechali. Już wolę tego Messiego na 9.
3
I w następnym sezonie Messi będzie Xavienu wygrywał mecze i Xavi bedzie wielkim bohaterem
4
Xavi podaj się do dymisji
2
@FcPortoFan1999 no i gitara, dobra liga, dobra drużyna, regularnie gra w LM.
1
@Emhyr i ciekawe jak ten knur tebas zareaguje
5
Generał Franco kazał Realowi przegrać w szatni, bo on przecież wspiera katalonie
1
Znowu Vini brutalnie kopnięty w piłkę. Widać, że Negreira już kupił mecz.
7
Zaraz Chelsea kupi za 105 mln Castellanosa xD
0
"Od piłkarza-mema do najlepszego stopera na świecie"
1
Oj Haaland będzie miał trudnosci z tym od mema do bohatera:)
14
Widać, że lewe skrzydła w Realu są zarezerwowane dla buców, chamów, pajaców, symulantów i palantów
7
@Emhyr podwyżka z racji bycia mistrzem świata hahaha pozdro dla tych wierzących w Messiego w Barcelonie
3
Ale bym sobie obejrzał taki półfinał Ligi Mistrzów na Camp Nou
0
@lucca87 no nie, nie odpuścili, walczą do końca. Człowieku, Real się skupia teraz na LM i Pucharze. Ligę już dawno odpuścili.
0
@Nhyz tylko, że ten okres trwa kilka miesięcy i nie widać, żeby coś się zmieniło. Jeśli on ma tak grac w nowym sezonie, to niech lepiej odejdzie.
2
Nie dziwię się, że Lewandowski ma taką formę, jak żonka w wywiadach go dojezdza, robi te wszystkie dziwne tańce. Ciekawe jak długo to potrwa.
1
@barcanawieki a co nagle po latach Kosecki zaczął uwagę na siebie zwracać? Czyżby brak pieniążków?
0
@lucca87 będę porównywał, bo te zwycięstwa w głównej mierze były wymeczonym 0:1 po słabej grze, a i że Real odpuścił w tym sezonie Ligę też dodam
1
@Esteban_ dobrze ze to tylko 6 mecxow
0
@lucca87 do żadnych sukcesów. Nie przy Xavim. Podejrzewam, że będzie to co za ostatnim sezonem Koemana czyli puchar króla
1
W następnym sezonie Lewandowski dalej będzie męczył kibiców Barcelony, czy odejdzie?
0
Teraz się zaczyna prawdziwy test dla Artety, czy to dźwignie, czy się ze*ra i tyle z niego trener, jak każdy go chwali.
0
@HighestInTheRoom strzeliła 4 bramki BVB i straciła 8
3
Xabi > Xavi jako trener
1
A w sierpniu mecz o superpuchar Real Madryt vs Sevilla
2
@Ronin47 i 3 raz żeby odpadł w fazie grupowej LM?