1

I po co Guler miał wybierać Barcelone? Dla gry w Lidze Europyz czy zarobków na poziomie kasy z lidla, które i tak za rok albo będzie musiał zmniejszyć, albo odejść żeby móc zarejestrować kolejnego młodego 35 letniego piłkarza. Wybrał Real pod względem ekonomicznym i sportowym, zresztą i tak większość osób poznała go jak było głośno że Real i Barca się nim interesują.

1

@Survier a jaka pisowcy?

1

@Kondziubarca bo może Mbappe nie chce do Realu isc? Jak na razie ten transfer to na rm.pl sobie wymyślają

1

@Jakchcesz pojawiają się takie komentarze

3

Ściągnęliśmy za darmo jednego z najlepszych pomocników poprzedniego sezonu i jest płacz i lament no ludzie xD Gundogan to będzie zły transfer, a Mbappe to będzie postrach świata.

0

Kilku "galacticos" w jednym okienku i tak zazwyczaj kończy się nieudanym sezonem, więc ja nawet nie martwię się tym Mbappe

6

Jak Xavi dostanie Gundogana, Brozovicia czy nawet tego Cancelo i odpadnie w fazie grupowej LM, to serio w grudniu out

2

@MesQueUnClub96 jak w listopadzie Barcelona przegra ważny mecz o 2 miejsce w fazie grupowej LM

1

@Criss18Barca w PL Busquets to miałby tak przesrane, ze nawet nie mow

0

Swoją drogą co takiego Gundogana sprowadza do Barcelony? Długi, afery, granie za free, odpadnięcie w fazie grupowej LM?

2

@Kondziubarca on se tych Glikow czy Grosickich niech gdzieś wlozy? Kim on w ogóle jest żeby mówić co ma selekcjoner reprezentacji Polski robic? Śmieszny gosciu

1

https://weszlo.com/2023/06/21/robert-oddaj-opaske-nie-nadajesz-sie-na-kapitana/ bardzo dobry tekst na temat tego naszego przyszłego kapitana

2

Najbardziej mnie śmieszy, jak Lewandowski jest pierwszy do robienia z siebie kogoś, w mediach mówi ile on to Pedriemu czy Gaviemu nie daje wskazówek, bo on jest wielce doświadczony, a wczoraj jako kapitan nie miał odwagi wyjsc na konferencję, jeśli on naprawdę ma być kapitanem w Barcelonie, to będzie ciezki ten sezon.

3

To jest ten mecz, który pokazał dlaczego Zieliński nigdy nie będę drugim Iniesta, nigdy nie pojdzie do żadnego premier league i nigdy nie będzie kims więcej niż średniakiem

5

@A4ron nie był żadna odpowiednią osobą. Bardzo dobrze, że tego oszusta i krętacza pogonili,a wyjście z grupy to dzięki Argentynie, dziś by tez przewalil

0

To jest zwiastun gry naszego napadziora w przyszłym sezonie

7

Ile razy ten debil Bednarek musi nam spier#dolic mecz, żeby zrozumieć że to nie jest poziom nawet na ekstraklasę.

0

Banda przegrywow, nieudaczników i ludzi bez ambicji, to jest wstyd.

0

Nie moge się patrzeć na tego Lewandowskiego, to samo co w Barcelonie, a w przyszłym sezonie będzie jeszcze gorzej

12

Jak Santosowi uda się naprawić duet Milik Lewy to należy mu pomnik budowac

2

@Emhyr a czym tu się przejmować? W przyszłym sezonie dalej ich przywódca środka pola będzie 38 letni Modric, a Bellingham skończy jak Valverde czy Camavinga i będzie gdzieś wyrzucany po skrzydłach. Dziwię się, że po odejściu Benzemy nie ma żadnego napastnika.

0

Już lepiej żeby ten Lenglet wrocił i był 4 albo i nawet 5 stoperem w hierarchii, niż żeby znowu w meczach o stawkę gdzie Xavi każdego zajeżdża i większość graczy jest kontuzjowanych grał Marcos Alonso, inna kwestia to pensja, ale jemu pewnie też zaniza

18

@Matheu12 brawo gratuluję trzymaj się

0

Po co ten Roque? Lewemu kontrakt przedłużyć do 40 i ściągnąć mu za free rezerwowego młodziutkiego Aube.

0

Tego Mbappe w Realu to wymyślają tylko kibice tego klubu.

3

Vinicius z 7 teraz jak na właściciela tego numeru w Realu, będzie bardziej symulował i prowokował

6

Nie ma znaczenia, trzecie odpadnięcie w fazie grupowej = zwolnienie Xaviego

0

@Kuba_1 Dobrze, że Messi nie poszedł do City, bo nie wygrali LM

3

@KrychaFCB już ich Boss Anczelotti pokazał jak wygrywa sie tryplety w Napoli i Evertonie, w Bayernie zresztą też. Kibice Realu są zenujacymi hipokrytamk.

0

@lampka o tym to już nawet nie wspomnę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?