Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra to następny kto tam do trenowania Iniesta, Puyol?
2
Pierwszy raz od sezonu 2021/22 roku Barcelona po dwóch kolejkach LM ma komplet punktow. To jest taka abstrakcja.
3
@Rewolucja123 a ty się nabierasz, że Xavi będzie drugim Guardiola i co?
0
@Kidd nie ma co się śmiać, bo jak na razie przez ostatnie 2 lata też tam graliśmy i też z marnym skutkiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MateuszGotowka99 tak się musi męczyć, że on w większości jest niewidoczny i wygląda na takiego co się boi grac w piłkę. Nie ma co robić z Zielińskiego jakieś gwiazdy, jak to zwykły średniak.
0
@krycha2201 jak będą jakieś odpady pokroju Kevina Prince miały przychodzić to tak
4
@Fenelon nie opierając się na socjalu, a oni pierwsi wejdą w koalicję z pisem xD
1
@4Fabregas4 jeszcze pisowców na tej stronie brakowało. Jak ty nie widzisz jak TVP bezczelnie manipuluje, omija niewygodne fakty dla pisu, atakuje PO i Tuska stawiając go jak agenta niemieckiego i ruskiego, dorysowując mu rogi diabła, pomija afery pisowskie, próbując to zwalać ma Tuska, pokazuje tylko wystąpienia pisowców, kłamią i wymyślają na temat opozycji jakieś bzdury pokroju, że Tusk chciał oddać pół Polski Rosjanom, nie pokazuje wałów robionych przez Obajtka i Morawieckiego, to znaczy że jesteś albo glupi, albo z pisu
2
Gdzie ten Var był w 2014 roku jak Ronaldo dostawał karne za takie coś??
2
Dembele, który wolał grac na konsoli zamiast chodzić na treningi dawał więcej na skrzydle niż ten Raphinia. Gość ani nie ma dryblingu, a ruchy to ma jakby ciągnął worek z węglem na plecach.
0
Sprzedać i zapomnieć
0
Ale zazdroszczę temu Gaviemu. Niczego się nie boi xD
0
Kurna nie ma co krytykować Ter Stegena, bez przesady wina murawy.
1
Xavi wpuszcza 16 latka i łudzi się, że on wygra mecz, to co wy się dziwicie, że to wygląda jak wyglada
8
Jaki ćwierćfinał Ligi Mistrzów? Zaraz się okaże, że Shaktar i Porto to będą rywale z wyższej półki.
0
@Barca1992 najważniejsze, że wybrobił setkę Muaniego, resztę to niech każdy gol wpuszcza
6
8:0 w klasyku to jest minimum, inaczej Xavi out
0
Xavi w końcu ma porządna kadrę, to nie kombinuje z ustawieniami, daje odpocząć ważnym graczom.
5
Po co ten Felix? Lol
1
Ale po co ten Felix w Barcelonie??
0
@MesQueUnClub96 myślę, że Świderski jest kandydatem.
0
Ciekawe czy nowy selekcjoner zabierze Lewandowskiemu opaskę, a najlepiej to usunie go z kadry, czy będzie kolejna ofiara jego dyktatury.
0
@Katalończyk 99 śmieszne, czy nie, ale wydaje mi się, że taka forma Lewego właśnie jest przez nią. Pierw umniejszanie jego sukcesów, na rzecz swoich publicznie, a teraz te tańce i inne zabawy.
0
@MarcepanowyKsiaze Wina jest to, że powołuje się nadal graczy pokroju Krychowiaka, Zielińskiego czy Grosickiegk. Ich nie powinno być już w kadrze. Myślę, że Lewandowski też już powinien odpuścić grę w Reprezentacji jeśli on przyjeżdża na nią i wygląda jak zagubiony we mgle, nie wiem czy to wina Anki, ale u niego widać jakieś wypalenie. Są piłkarze z młodzieżówek, na nich powinno się budować kadrę, nawet jeśli będziemy przegrywać, a nie na 35 letnich graczach bez charyzmy.
4
I że niby baraże z Ligi Narodow mają nam pomóc? Jak my w najprostszej grupie eliminacji mamy 3 porażki na 5 meczów. I to z pastuchami.
3
Ciekawe czy znajdzie się taki selekcjoner, który nie będzie powoływał wypalonych piłkarzy typu Lewandowski i słabych pokroju Krychowiaka, Grosickiego czy Zielińskiego. To jest szok, jacy oni są bezsilni, glowy spuszczone w dół i nie wiedzą co robic.
1
Może ktoś mi wytłumaczyć co się dzieje z Lewandowskim?
7
Ile jeszcze te drewna pokroju Krychowiaka i Grosickiego będą powoływani do tej kadry? Nie ma jakiegoś młodego, ambitnego grajka na ich pozycje? Serio ta Reprezentacja to jest takie dno? Broniłem Santosa, ale trzeba się z nim pożegnać i brac tego Papszuna.
1
Najlepsze jest to, że za Michniewicza wyglądałoby to tak samo, ale jemu się będzie zawsze przypisywać to fartowne wyjście z grupy. A Santos niestety niech se da spokój już.