3

Real wygrał już dawno mistrzostwo. Trzeba było wygrać z Girona, Villarrealem czy z Granada to moglibyśmy mówić o szansach. Tak to Barcelona w żaden sposób nie zasługuje na mistrzostwo i nie ma co doszukiwać gdzieś spalonych w meczu Realu, byłoby to niesprawiedliwe gdyby Barca zdobyła mistrza.

3

Do dziś boli, że w 2019 Liverpool wygrał LM xD

0

@Greenalley i w bramce z Pena

0

Przejść Napoli w rewanżu przejdziemy, ale w ćwierćfinale obawiam się, że znowu będzie kompromitacja

2

Najsmutniejsze jest to, że znajdą się jakieś osoby, które chcą aby Xavi dalej kompromitował ten zespół

15

Deco to powinien zostać zwolniony za brak kompetencji

15

Czyli RepublikaMadrid TV będzie za każdym razem wpływać na sędziów swoją propaganda?

0

Dziś jak Real wygra z Atletico, a wygra na pewno bo komisja sędziowska nie pozwoli aby przegrali, to niestety wygra tego majstra. Można mówić, że jest dopiero luty, ale widzę już Girona robi to co miała zrobic czyli spuchnąć.

3

Szkoda, że do Koemana Laporta takiego szacunku nie miał. Nie spodziewam się jakiegoś dobrego nazwiska na ławce trenerskiej, tylko jakieś marionetki. Laporta powinien się podać razem z Xavim do dymisji.

1

@Kidd w ogóle to jest brak jakiekolwiek honoru, że grali o jego zwolnienie, a teraz im zależy żeby Xavi został

2

Dlatego Xavi nigdy nie będzie dobrym trenerem, jeśli on będzie się interesował tego typu ofertami. W Barcelonie został zweryfikowany, że topowy poziom to dla niego za dużo, ale myślę że nad jakimś średniakiem hiszpańskim mógłby się zainteresować jeśli chce być poważnym trenerem.

5

W madrycie już nie traktują nas jako rywala sportowego i ekonomicznego, bo wygrali 2 klasyki z nami xD jaki to jest śmieszny klub, przypominam, że ten bankrut wygrał z nimi La Ligę, a przez kilka lat dostawali takie oklepy, że te ich zwycięstwa to nic.

3

Latem sprzedać te pokraki Kounde, Pene, Oriola a Lewandowskiego to w ogóle pogonić, a jak jego żoneczka nadal chce tańczyć z Hiszpanami to z dala od Barcelony

0

Laporta, Xavi, Lewandowski, Ferran, Pena, Kounde won z tego klubu

0

Najgorsze jest to, ze Xavi nie ma nawet honoru żeby się zwolnić, on po meczu będzie mówić, że graliśmy dobrze, karny powinien być, i że od jutra nowa Barcelona. Po prostu żal na to patrzeć.

2

Sprzedać ten klub komuś poważnemu, może on zainwestuje w prawdziwy sztab trenerski, który się zajmie przede wszystkim przygotowaniem fizycznym tych amatorów

0

@Criss18Barca wymyśli grę Ferranem na skrzydle, albo Araujo na prawej obronie w klasyku i tyle bedzie

1

Ja tam już dawno straciłem nadzieję, na obronę mistrzostwa, nawet jak będzie szansa,to i tak Xavi to spi*doli jak zawsze

1

Jaki Klopp, Xavi trenerem w nowym sezonie, trzeba dać mu szanse, na pewno zdobędzie tryplet

12

@MarioVeB! Mało tego jestem z okolic Szprotawy, i przez ten czas kiedy on był w areszcie miastem rządziła pisowska komisarz ;)

5

Największym błędem byłoby dawanie nowej szansy Xaviemu od nowego sezonu. Ten projekt niestety nie wypalił i nie wypalił, u Xaviego widać, że prowadzenie Barcy to dla niego ogromną presją, myślę, że jak Laporta go zwolni, to on odetchnie z ulga. Zostawianie go tu będzie złe i dla klubu i dla niego, widzę że nawet jego "obroncy" już go tak nie bronią.

3

@Granto mozna było, ale Laporta ma gdzieś

2

Wnioski po pierwszej połowie są takie, że czym prędzej Xavi odejdzie tym lepiej

13

Brawo Yamal!! W nagrodę jak wróci Raphinia to będziesz na lawie

0

Ale ci was dziwi? Nie będzie tu dobrych trenerów od przygotowania fizycznego jak nie ma kasy? Kto tu przyjdzie za darmo robić?

2

Ale z Xavim na pewno wygramy Ligę Mistrzów

3

Dzisiaj Xavi miał zjeść taktycznie Valverde przypominam

1

A co z tym Mbappe w Realu bo się cisza zrobiła? Przenoszą transfer na lato?

4

To co ty robisz z tym klubem to też hanba

17

Gwiazdorek nie może się już pogodziec, że jego prime minął, jedyny poziom jaki teraz trzyma to w lidze pastuchów, nawet kariery w reprezentacji nie zakonczy i nie da młodym pograć, bo on ma wywalone ego w kosmos i musi pokazywać jaki on dalej nie jest wielki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?