Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można wygrać parę dni temu puchar strzelając 4 gole w finale, a po chwili odpaść z innego pucharu tracąc.. 4 gole xD
0
U nas też takie ciasteczka się wykorzystuje :)
3
Jak myślicie, że Xaviemu od tego stresu już palma odbiła skoro takie bzdury wygaduje? Czy może po prostu wie, że jest fatalnie, ale się nie chce przyznać.
0
Laporta sprzedaj ten klub komuś poważnemu, Ty daj spokój ze swoim Xavim i odejdźcie z tej Barcelony
0
@Gaz Ty w ogóle przeczytałeś co napisałeś przed wrzuceniem tego?
0
@AmigoBlancos przy tych parodystach w obronie, to nawet może i 3 straca
0
Xavi jeśli w końcu odejdzie z Barcelony, to i tak znajdzie pracę. Jestem pewny, że jakieś średniaki z la liga będą bić się o niego, to jest nieuniknione. Xavi już wygląda na takiego co się poddał i to nie będzie dobre dla niego i drużyny, zresztą widzę, że nawet jego obrońcy na tej stronie już mają dosyć.
1
@PatrykBarca przecież ta Barcelona niczego nie wygra w tym sezonie, a tym bardziej jakieś Ligi Mistrzów..
0
Ja współczuję tym co będą oglądać następny mecz Barcy i się łudzić ze będzie dobrze
0
@Azi dlatego uważam, że Laporta powinien natychmiast opuścić ten klub, zanim go rozwali do końca.
2
Ciekawe jakie muszą być naprawdę finanse klubu, że zwolnienie Xaviego jest niemożliwe.
3
W 2018 roku Perez szybko pozbył się Lopeteguiego i Solariego z ławki trenerskiej, bo widział, że nic z tego nie będzie, a tu się trzyma Xaviego, mydli oczy bzdurami i przede wszystkim robi mu sie krzywde tym. Widać na dłoni dlaczego Alemany odszedł, co ma Deco do powiedzenia, robi to co Pan Laporta każe. Niestety tego klubu co pamiętamy już nie ma i raczej nie będzie.
1
Po czymś takim, to nie powinno być żadnych wątpliwości, że Xaviego należy zwolnić, a oni tu o jakiś dobrych sezonach gadają. Dla mnie to jest niepoważne
2
Ja myślę, że Xavi po tym meczu nie będzie miał żadnego obrońcy.
0
W lato Araujo, de Jong czy Pedri stąd odejdą i zostanie ten amator Xavi i wtedy dopiero bedzie
0
Xavi się dopiero uczy, dajcie mu czas
1
@Sawik_10 Boże pomyśleć, że my mieliśmy z nimi ten finał grać.
0
@Rewolucja123 w dalszym ciągu przypomnę, że to Osasuna.
0
@Firestone jednak może zostać
2
Nie zdziwię się jak Araujo i de Jong odejdą a to lato z tego klubu. Tu nie ma nic, ani przyszłości, ani nawet jakiś nadziei na lepsze jutro.
3
Jestem pod wrażeniem dzisiejszego meczu. Piłeczka lata od nogi do nogi, taki taka, gra na jeden kontakt, skrzydłowi robią wiatr, rywal nie może w ogóle przejść na naszą połowę, dużo goli.. a nie bo ja włączyłem mecz z 2014 roku
0
Najlepsze jest to, że na tej stronie znajdzie się kilka osoby, które dalej się łudzą, że Xavi będzie wielkim trenerem xD
7
Xavi 3 sezon jako trener, a jego zespół nie wie nawet jak się ustawić podczas meczu.
0
Patrząc na to co oni graja od pół roku trudno sobie wyobrazić, żeby oni cokolwiek wygrali. Myślę, że w marcu już sezon będzie skończony.
0
Szykujcie się na spekatukalarne 1:0
2
Zobaczycie, że dziś zobaczymy kunszt trenerski Xaviego, hejterom jeszcze szczęki opadną!!
0
Każda porażka Barcy a tym Pucharze powinna zakończyć trenerska przygodę Xaviego w tym klubie, jak Valverde w 2020 roku.
0
@Salchent bo u nas był skrzydlowym
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Stawka tego meczu jest ogromna, bo kto wygra ten mecz, wygra finał