0

Te Niemcy i ich fundusz to jeden wielki wał, dramat co się z tym klubem dzieje

0

Ciekawe co by było gdyby rzeczywiście sprzedali de Jonga, jak połowa tej strony tego chciała hmm

0

@Messibestplayerintheworld jaka drukarnia daj spokój

3

Mimo wszystko niech nikt niczego nie wymaga od Yamala, niech on nie ma żadnej presji i niech nie gra każdy mecz od początku.

0

Real jeśli nie wygra mistrza w tym sezonie, to nie wiem co tam się może stać. Bellingham to kozak totalny, zazdroszczę im tego transferu

3

@Bartula chyba mecz w Lidze Mistrzów xD

0

Amator na ławce trenerskiej, to i kontuzje mięśniowe co poradzic

3

Jeszcze tylko kompromitacja w listopadzie w LM i cykl życia Barcelony się zamyka

5

Myślę, że powinniśmy Rakowowi wypożyczyć Lewandowskiego bo u nas i tak jest zbędny, a w Rakowie może coś pomoc

20

Szkoda, że w latach 2016-2018 takich spalonych się nie gwizdalo

0

@Rewolucja123 po co ci ten luz xd

0

I znowu te wymęczone 1:0 nie chce się tego w ogóle ogladac

2

Dajcie spokój Xavi się dopiero uczy, z naszą sytuacja finansowa możemy sobie pozwalać na sezony bez pucharów i odpadanie z Ligi mistrzów na poziomie fazy grupowej. Przyjdzie jeszcze czas, kiedy ta karuzela będzie się kręcić. Xavi to najlepszy trener dla Barcelona bo ma DNA. W przyszłym sezonie już na pewno to będzie maszyna

0

Xavi dimission.

0

A Lewandowski przecież miał być kapitanem, bo ona ma duże doświadczenie i by pomagał młodym

1

W przyszłym sezonie to juz na pewno będzie hulało i wyjdziemy z grupy LM, w tym jeszcze Xavi się uczy

1

Dlatego ważny jest skrzydłowy, jeżeli nikt nie przyjdzie za Dembele, to ten sezon będzie stracony

8

Obrońcy Xaviego, ile jeszcze Barcelona musi grac takie gowno, żebyście zrozumieli, że on nie powinien być już trenerem Barcelony?

3

Ansu Fati, co to w ogóle za pytanie, albo odpali w tym sezonie, albo niech oddaje 10 i nara

0

@Transu96 tak i 16 latek będzie musiał wózek pchac

1

@A4ron a po co w ogóle dwie drużyny mają grac w Lidze Mistrzów jak oni nie potrafią pastuchów ze Słowacji czy innego Azerbejdżanu w 2 rundzie jakichkolwiek eliminacji przejść? Dla polskiego zespołu to powinno być jedno miejsce w eliminacjach w Lidze Mistrzów i tyle

2

@barcowy1899 odczucia takie, że on nie nadaje się na trenera Barcelony i to mistrzostwo nie zmienia faktu, bo one i tak w dużym stopniu było wymęczone, jak odpadnie 3 raz z fazie grupowej w listopadzie, to tego samego dnia należy się go zwolnić.

1

@Rewolucja123 kur z amatorów na amatorów, ten klub to już serio błaga o litosc

0

Zaorać to badziewie.

0

A co to magicy Laporta i Alemany nie potrafią wyczarowac Lengletowi klubu?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 za pół roku będzie do odstrzału, jak większość tego śmiesznego "ataku"

0

@MesQueUnClub96 początek upadku tego klubu

5

Xavi nie chciał Neymara, i właśnie dlatego takie mecze jak wczoraj może tłumaczyć sędziami itd

1

Po co Neymar są młode wilki, gwiazdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?