Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ta reprezentacja nie ma żadnej przyszłości i to jest przerażające. Za chwilę Lewandowski odejdzie z kadry i będzie wielki problem, skoro nas z pastuchami z Wysp Owczych Lewy musiał ratować. Czekają nas czasy z lat 2009 - 2013 albo nawet gorsze, bo tu nie ma nawet następcy Lewego, ani kogoś, kto wezmę te reprezentację na barki. Na tego polskiego Inieste to już patrzeć nie moge, smutne jest, że 35 letni Grosicki wchodzący z ławki robi więcej w grze niż Kamiński. To jest dramat.
2
Gwiazdorek wielki, przyjdzie mecz z Betisem i będzie to samo. Czemu żeśmy za re 40 mln do tych Arabów go nie oddali
1
I ten przygłup nie rozumiał dlaczego Santos go nie powoływał???
1
I to jest właśnie odpowiedź dla januszy czemu Krychowiaka Santos nie powoływał, kolejny argument będzie z krakenem i Glikiem
1
Ty się nie odzywaj, bo pamiętamy te twoje gierki w 2017 roku, tylko żeby tam pójść. Później sprawy sądowe z Barcelona itd.
27
Swoją drogą Cancelo przychodzi do Barcelony z automatyzmami z Man City i widać te różnice pomiędzy trenerami. Xavi nie może być trenerem tego klubu
4
Całe szczęście, że Barcelona nie ma w grupie LM żadnego Interu, Bayernu czy Man City, bo z tej grupy Barcelona Xaviego wyjdzie, ale w 1/8 będzie weryfikacja. Cieszy mnie zwycięstwo, ale w ogóle się nic nie zmienia, gra jest cały czas taka sama i gdyby nie FdJ I Gundo byłoby bardzo słabo.
6
Nawet Laboga podsumował, że Xavi nigdy nie będzie drugim Pepem, a jego zaślepieni fanboye nadal w to wierza
9
Proszę nie krytykować Xaviego, on się dopiero uczy 3 sezon, za rok na pew k taktyka będzie lepsza pozdro
0
Ucho mu urwali, rzut wolny dla osasuny xD liga Negreiry.
0
Co jak co, ale tego Bellinghama im zazdroszczę. To będzie ich legenda
0
@Mns21 spokojnie odpadniemy w fazie grupowej to się z nim pożegnamy, ja nie widzę problemu
0
@AlphaNumeric cicho bo obrońców Xaviego wkurzysz
0
@MesQueUnClub96 w sensie, że są obaj tacy słabi?
1
@Kidd ja się obawiam, że Fatiego ta liga zje
0
Do końca liczyłem, że z końcem okienka będzie nowy trener:(
3
Nie rozumiem narzekań na tego Felixa. Gość nie przychodzi tutaj za 120 mln tylko na sezon zostaję wypożyczony. Jeśli Barcelona ma walczyć o tytuły, to potrzeba takich graczy w ataku, bo chyba nikt normalnie myślący nie wyobraża sobie, że 16 letni Yamal będzie ciągnął Barcelone
0
@jedrek7000 chcesz mieć tytuły, musisz mieć duża kadrę. Felix bardzo się przyda
1
Jeszcze tylko nowy trener i jazda po tryplet
0
To chyba logiczne, że po odejściu Dembele i Ansu musiał ktoś przyjść na skrzydło?
1
@MesQueUnClub96 chociażby to, że Xavi będzie miał wiekszd pole manewru i z nim i Lamine.
1
Bardzo dobrze, że ściągają tego Felixa. Chyba nikt nie mysli, że z 35 letnim kopiącym się po czole Lewandowskim, nie potrafiącym zrobic nawet kółeczka Raphinia na skrzydle czy drewnianym Ferranem, który chwilowo ma ten swój prime coś możemy ugrać w tym sezonie.
0
@Fake69 ja bym ją dał w nowym sezonie de Jongowi
0
@MesQueUnClub96 przypominam, że to jest Barcelona, a nie jakieś Lille. Jak się mamy bać średniaka typu Borussia Dortmund, to może zrezygnujmy z Ligi mistrzów
0
@Jakchcesz bo nie jestem zaślepiony jak ty?
0
@szkutnik91 Barcelony to nie przebije
0
co to za czasy, że klub nie ma kasy i czeka na jakiś dziwny przelew od jakiś krętaczy z Niemiec, może już czas to skonczyc
4
Pierdziele 16 mln euro, gdzie ten Bartomeu miał mózg jak dawał takie kwoty
0
Lamine Yamal nowy Messi, 15 latek teraz będzie brał na barki grę Barcelony
0
@FCB_dimiC nikt nie pytal