6

najlepsze jest to, że są tutaj ludzie,którzy łudzą się, że Xavi będzie jakimś drugim Fergusonem.

7

Xavi czas podać się do dymisji. Setien, Koeman nie mieli tyle szans i czasu co ty, czas powiedzieć, że jednak to są za wysokie progi.

0

Na szczęście nasz najlepszy trener świata, wiecznie uczący się, któremu trzeba wiecznie dawać czas, powie na konferencji, że Lewandowski gra bard dobrze, że jemu się gra Lewandowskiego podoba i tak dalej.

1

Spokojnie trafisz na PSG i nawet oni pokażą miejsce w szeregu

5

W sumie to smutne, że my się jaramy "awansem" do 1/8 finału LM po prawie 3 latach, gdzie kiedyś niewyobrażalne to było, żebyśmy nie zajęli pierwszego miejsca w grupie, strasznie poziom klubu spadł.

17

Nic mnie tak nie bawiło, jak dyskusja nad tym żeby Lewandowski był jednym z kapitanów drużyny, bo on jest doświadczony i "pomoze" młodym

2

Nie no za ten mecz Xavi zasługuje na kontrakt do 2028 minimum hejterzy

3

Różnica pomiędzy Valverde czy Xavim jest taka, że za Valverde Barcelona kontrolowała mecz, pierwsze połowy były na trybie ekonomicznym, rywal nawet przegrywając 0:1 nie stwarzał wielu sytuacji (nie mowie, ze tak było oczywiście w każdym meczu) za Xaviego za to gra jest chaotyczna, nie ma w głównej mierze pomysłu na grę, rywal się otwiera i takie Deprotivo potrafi strzelić ma 1:0 i trzymać do końca, i tak fanboje Xaviego będą krzyczeć, że za Valverde nie było wyników, a Xaviemu trzeba dać wiele czasu, pomimo, że EV pracował tu trzy lata.

1

@Rewolucja123 nie było za Valverde wyników? XDD

20

Piłkarze pokroju de Jonga czy Pedriego w końcu odejdą do klubów pokroju City, bo ile można się tak wiecznie kompromitować. Nie można wiecznie zwalać, na sędziów, kontuzje, powietrze itd, ta gra jest obrzydliwa, nie moge zrozumieć, że po 2 latach Xavi nadal ma poparcie przede wszystkim tutaj. To nie jest trener na Barcelone,nawet jeśli jesteśmy średniakami.

0

A Xavi to co robi? Dajemu mu odpocząć? Co to są za artykuły rodem tvp info

4

A dlaczego ktokolwiek ma pretensje do trenera Hiszpanii? Powołał go, to dał mu grac, co to ma być, że ktoś jest z Barcelony to ma nie grac, bo może kontuzji dostac? To może w ogóle niech FC Barcelona nie wysyła na kadrę żadnych piłkarzy, bo każdy może być kontuzjowany. Teraz klub czeka wielkie wyzwanie, podejrzewam, że będzie dramat, ale to jest ten moment, aby Xavi okazał się tym "drugim Pepem"

0

Ta Reprezentacja zaczęła upadać w 2017 r. Niewiarygodnie, że "sukces " Euro 2016 tak zaślepił niektorych

1

Królem strzelców został, bo ta liga jest fatalna. Świadczy o tym, że Bellingham jedy aktualnym najlepszym strzelcem i raczej długo się to nie zmieni.

9

XD Szachtar wygrał w 2009 z Barcelona, to historia się z pewnością powtórzy i Barca wygra LM xD
Niektórzy zaslepiency Xaviego już nie mają żadnych argumentów, żeby wybronić jego nieudolność na ławce trenerskiej.

3

Ale Xavi ma farta, że w tej grupie jest Porto, Shaktar czy Antwerp (z którymi i tak się męczy). W 1/8 brutalna weryfikacja

11

@Rewolucja123 Chłop czasu potrzebuje od 2 lat xD jak potrzebuje czasu to do ŁKS Łódź niech idzie, a tu zostawi profesjonalistom

1

@Pedri16Future a ile potrzeba takich kompromitujących meczów żebyś zrozumiał, że to wina Xaviego
???

1

@Gaz on tych co nie chciał u siebie nam beż żalu oddał, zacznijmy od tego

0

@Worny dziekuje

0

A co z przyszła legenda tego klubu Marciem Guiu?

0

Xavi po tym meczu sam powinien się podać do dymisji, odpuścić sobie trenerkę i odpocząć. Może w przyszłości poprowadzi jakiegoś średniaka w Hiszpanii i tyle. Ale wiadomo, dopóki Laporta tu jest, on będzie dalej kompromitował ten klub.

6

Xavi nie będzie drugim Guardiola, nie ma już co na siłę go trzymać i się łudzić. Ta kadra nie jest słaba, stwierdzę odważnie, że jest to na półfinał LM. Niestety przy gościu, który trzeci rok się "uczy" nic z tego nie będzie.

6

@kakusus tak, bo sypie się FdJ I Pedri na raz i jest lipa

0

@bartulek98 Ale z drugiej strony gdybys był Xavim i miał takiego Lewandowskiego na ławce, to nie wpuściłbyś go nawet na koniec? To nie jest jego wina, że na ławce ma samych młodych i kołki typu Romeu. Chciał Zubimende a dostał Oriola, ta porażka to wina min Laporty, jeśli on dalej będzie za darmo ściągał takie szroty i nie wzmacniał tym co chce trener, to będzie niestety tak wyglądało.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś się łudził, że będzie inaczej?

0

No szok, że trener bez żadnych sukcesów, średniak ekstraklasy gra tak samo jak poprzednicy zD

3

@Emhyr dziwie się, że ludzie oglądają takie go*na

0

Dobra to następny kto tam do trenowania Iniesta, Puyol?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?