5

Stawka tego meczu jest ogromna, bo kto wygra ten mecz, wygra finał

1

@Popitek12 out nie ma co się zastanawiac

2

I tak Xavi powie bezczelnie, że oni powalczą o mistrzostwo. To jest zbiór przypadkowych kopaczy. Kiedyś to było niewyobrażalne, żeby w Barcelonie na skrzydle grał ktoś taki jak Raphinia, a jak się trafił to szybko się go pozbywano (min Deulofeu co miał Neymara zastapic) po prostu szkoda na to patrzeć.

12

To przez niego musimy oglądać tych Oriolow branych za darmo, a teraz se siedzi i głupio uśmiecha, tfu

0

I co ten Romeu odwala? Leci piłka a on stoi i się na nią patrzy.. nie po to się sztangi pozbyli, żeby jego "nastepca" robił to samo

3

Fajnie, że są tacy wychowankowie jak Fermin czy Gavi

2

@Firestone w marcu się skończy xD

3

Życzę Raphinii żeby razem z Xavim odeszli z tego klubu i poszli jak najdalej

6

Współczuję tym co się łudzą, że z Xavim Barcelona będzie odnosić sukcesy. Wczoraj wiele osób dostało odpowiedź jaki to będzie rok. Xavi nie uczy się w ogóle na błędach, a w gadaniu głupot i kompromitowaniu zespołu jest co raz lepszy.

2

Przecież Xavi obiecał poprawy no jak to

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A może graja po prostu na zwolnienie Xaviego

2

Dobra już niech dogra ten sezon do końca, przegra wszystko co ma przegrać swoimi decyzjami, i od czerwca nowy trener.

3

@lj89 tylko, że to już trzeci sezon Xaviego

4

@EMC2 gdzie ty porównujesz Carlo do Xaviego xd

1

Tak naprawdę to dzięki Xaviemu, Real wygra mistrza

10

Ja tęsknię za Dembele, a najbardziej za jego setka z Liverpoolem w 2019 roku

1

@DamianBarcaCule niestety my gramy padake od 2020 roku

0

Ten sezon się nie liczy, dopiero w przyszłym się rozliczy Xaviego

9

@mekston chyba wysokie "xD"

3

Pamiętajcie, że Xavi dopiero 3 sezon się uczy, dajcie mu czas..

33

Piękne czasy, teraz to jest jakaś parodia i zart

3

@MESSIah16 on dostał więcej czasu na "budowe" niż Koeman

0

@lampka od 2 lat

1

@bebeto77 jakie szanse na obronę tytułu człowieku w co ty wierzysz? Jeśli Girona nie spuchnie, a spuchnie to lige wygrywa Real. Awans z pierwszego miejsca? Fajnie, szkoda że w takiej grupie gdzie obowiązkiem było min 15 punktów, nawet tego nie ma. Na wiosnę będzie brutalna weryfikacja.

12

Ten sezon się nie liczy, dopiero w następnym będziemy Xaviego rozliczać! A już za rok z nim to będzie tryplet

0

@Roobo Xavi nie musi piłkarzami wstrząsnąć, Xavi musi odejscm

1

Ale dalej pewni użytkownicy będą twierdzić, że wszystko winne tylko nie Xavi.

0

W 1/8 brutalna weryfikacja. Nawet na drużynach typu Lipsk.

1

Podaj się już chłopie do dymisji, skończ opowiadać te bzdury.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?