Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieważne czy był gol czy nie, znowu ta druzyna psychicznie się rozpadła. Czym to jest spowodowane?
0
Jeśli Xavi zostanie, to niestety w przyszłym sezonie będzie to samo co dziś
0
@Cule1234 coo niby dlaczego
0
oby Balde po kontuzji wrócił do poziomy z tamtego sezonu.
0
@P33ck ale potrafił ich szybko wyrzucić, a tu widać.
0
Ten sezon to przegrał Laporta. Drugi mecz z rzędu, który pokazał jak bardzo jest potrzebny śpd. Xavi latem chciał Zubimendiego, to dostał jakiegoś Oriola, który jest słaby.
8
Co za bezczelny gość. Dlatego ten klub tak się upokarza.
2
@Firestone to jest właśnie mental tych przegrywów.
2
Jebany Negreira
3
Jego brakowało z PSG
4
Nie dziwię się, Lewandowski to jest egoista co mieliśmy przykład ostatnio.
1
@Firestone trzeba mu dać 4 sezon na pewno się uda wygrać tryplet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Guardiola nie przyjdzie do tego klubu nie ma mowy. On doskonale sobie zdaję sprawę jakie tu jest bagno, do dziś spłacają Ferrana. Jego etap w Barcelonie dawno się skończył.
0
Razem z Araujo i możemy budować klub na nowo
11
To był główny egzamin Xaviego z trenerki, którego nie zdał i nie powinniśmy już go tu widzieć.
9
Araujo po takich słowach o jakiś kodeksach wartości pokazuje, że on nie zasługuje na opaskę kapitanska, a tym bardziej stawiać go gdzies w szeregu z Puyolem. Gość nie potrafi się przyznać do błędu, nie potrafi przeprosić, robi z siebie ofiarę, to jest nie do pomyślenia.
0
@Cule1234 śmieszny jest ten typ niech on odda opaskę kapitańska i idzie do tego Bayernu
0
@kuz ta jedna głupia sytuacja, bardzo dużo przekreśliła.
8
Zajebi*ta odpowiedź tego klubu na kompromitacje. Marquez albo Xavi. Deco spotkał się z agentami Olmo. Może i to są bzdury wyssane z palce, ale mimo wszystko człowieka szlag trafia.
2
@revolution33 jakie mentalnie, dwie ofermy spudłowały w fatalny sposób karne, w Realu nie grają amatorzy i wiedzą, że należy strzelać w bok, a nie w środek bramki.
0
W ogóle ci piłkarze Realu to jak kryminaliści wyglądają xD
2
Bernardo Silva idealnie pasuje do tego klubu przegrywów, z pewnością się przyda
2
No bardzo emocjonujący, wzruszający, nawet nie miał odwagi przeprosić kibiców.
0
@tristan87 czyli nie ma tutaj przeprosin, co za gość
10
Ja to nie rozumiem jak można być dumnym w ogóle po takim meczu. Oni mieli w nogach poprawe finansów klubu po przez awans na klubowy mundial i do dalszej fazy LM. Tak to ten klub zostaje znowu z niczym, z kombinowaniem jak tu kogo zarejestrować i znowu na trenera przyjdzie jakiś amator, bo na poważnego kogoś nie będzie tu stać.
1
@tarantino10 Xavi nad emocjami nie panuje, on nie powinien być żadnym trenerem, wczoraj kiedy go potrzebowała druzyna, to zachował się w skandaliczny sposób, do tego brak pomysłu na wydarzenia po czerwonej kartce, całkowicie oddaliśmy im pole.
0
W przyszłym sezonie wraca Balde i Gavi, z transferów koniecznie potrzebny pivot. Ciekawi mnie czy nowy trener będzie chciał Cancelo i Felixa.
0
Przypominam, że w nowym sezonie jest nowy format
3
Miejmy nadzieję, że Xavi jednak zmieni decyzję i odejdzie w pizdu już jutro