Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro to by było tak żałosne, gdyby Barcelona zagrała za nich
1
Jak to przecież graliśmy dobra piłke
0
@adi7adi8 w dupie z tymi ruskimi, świecznikiem czy cholera wie co.. co jest ważniejsze bezpieczeństwo Polski, Mundurowych na granicy, czy to co na jakieś obsranej Białorusi gadają?
0
@Xxxbarca4ever tylko, że oni wygrali dublet bez napastnika
4
@Gaz czas nas brutalnie zweryfikował poprzez fatalne zarządzanie klubem
1
Pozdro jak ktoś mysli, że to będzie drugi Hazard xD
Pewnie rozwali w pierwszym sezonie la ligę, strzeli 30 goli, z Viniciusem będą kręcić na boisku, i znowu wygrają LM. Trzeba spojrzyc prawdzie w oczy, że jeśli Laporta nie ściągnie kogoś konkretnego, a na pewno tak będzie, to nie ma szans na rywalizację z nimi
4
Mbappe to nie wypaliłby gdyby Real trenował ktoś taki jak Xavi. Tam Ancelotti z trio Vini-Jude-Mbappe zrobi najpotężniejsze na świecie. Tam jest dobra atmosfera, trzeba się z tym pogodzić
4
@supraomnes1 co zrobił Mbappe? Wyeliminował Barcelonę
1
Nasza odpowiedzią na transfer Mekambe jest zwolnienie Xaviego, to i tak bardzo dużo.
2
Szkoda, że mamy czasy takie jakie mamy, bo Laporta by natychmiast odpowiedział głośnym nazwiskiem. Jedynie na co możemy liczyć, że Flick coś wyczaruje i coś ugramy w nowym sezonie, ale ja niestety widzę kolejny dublet Realu.
4
Ja tam dalej czuje niedosyt, że tak frajersko odpadli z tym PSG. Myślę, że pokonanie BVB w półfinale nie byłoby jakimś problemem, mielibyśmy pierwszy finał pomiedzy Realem i Barca w finale LM, ale ta druzyna razem z Xavim musiała odpalić protokół frajer.
0
Teraz modlić, się aby Perez zatrudnił Xaviego jako trenera Realu, to wtedy nie ugrają nic
0
Jestem ciekaw jak będzie wyglądać ten atak Vini - Mbappe, skoro oni są typowymi lewymi skrzydłowymi. Albo to się zakonczy wszystko jednym wielkim fiaskiem, albo Ancellotti to ogarnie.
1
prawdziwym sukcesem to jest awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów
0
@GeneralXavi lepsza uśmiechnięta Polska, niż smutna za pisu
1
On już w meczu z Realem pokazał.
0
@MesQueUnClub96 miejmy nadzieję, że już ten etap mamy za sobą
0
@VegetaPolska Łuninowi to ja życzę żeby odszedł z tego klubu, gdzie gra się za zasługi.
6
@4drian0 lu#wa to wygląda jak z jakiegoś pornosa
2
@Domin7777 gorzej od Xaviego nie będzie. Może i Flick nie jest jakiś wybitnym trenerem, ale to będzie zupełnie inna druzyna, niż ta co niestety nie mieliśmy przyjemności oglądać w tym sezonie. Czy zdobędzie trofea czas pokaże, tym bardziej że do Realu idzie Mbappe.
0
@Wierzbin Vinicius gra?
0
Flick do grudnia
1
@michal26 nie dziwię się, że ten mąż ją zostawił
6
@TR3YWAY no to akurat Nacho, Carvajal i Joselu
2
@Maziarz to pokazuje, że ta polska piłka to jest dramat, skoro taka Wisła wygrywa puchar.
0
Ciekawi mnie czy Flick miał w ogóle jakieś życzenia co do składu
1
@Piszczu32 nie porównuj w ogóle Guardioli, do tego wfisty. Xavi się nie nadaje na trenera Barcelony i w nowym sezonie byłoby to samo co jest teraz.
4
@Michael24 my też byliśmy smutni jak usłyszeliśmy, że w tym sezonie graliśmy lepsza piłkę niż rok temu
1
Teraz jestem ciekaw jaka będzie kolejka chętnych po Xaviego. W ogóle się nie zdziwię jak żadna, albo zainteresowani to będą jakieś pastuchy z Arabii
0
Jak im rozkradną pół składu latem, to i szybko wróci ten Bayer do bycia średniakiem